1 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları 


haftalık burç yorumları

1 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

1 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yeni bir aya girince, insanda yeni düzenlemeler, yeni hayaller ve yeni beklentiler oluşur değil mi? Bunu en iyi şeklide size sunmak isteyen enerjiler geliyor. Duygularınızda asla yanılmıyorsunuz. Doğru zamanda doğru yerlerde olmanız aşkınızı daha da güçlü kılıyor. Kendinizi güven duymanız, yapacağınız işler konusunda, daha da başarılı olmanıza neden oluyor. Meslek yaşantınızla ilgili çalışmaların karşılığını görmek konusunda tereddütleriniz olmasın.

1 Aralık 2018 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yaşantınızda her şey yeni bir yöne doğru evrilse de, özellikle işinizle ilgili sorular kafanızı kurcalıyor. Her an iş sorunlarıyla boğuşmak sizi yoruyor. Fakat sonuç istediğiniz gibi olunca keyfiniz hemen yerine geliyor. Bugün olaylara daha derin bakmayı isteyeceksiniz. Geçmiş ve gelecek arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gücünüzün farkında olmak size önemli boyutlar kazandıracak. Bakalım sizin beklentiniz nasıl olacak?

1 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendinize ait bir hayat bekliyorsunuz. İnsanlar da bu hayatı daha rahat bir şekilde kullanmak istiyor belki ama sizin için önemli olan kendinizi bulmak. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve kişiliğinizle duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler kafanızın karışmasına neden oluyor. Geçmişe bakmaktan hoşlanmıyorsunuz. Geleceğe ait planlar yaparken o kadar hızlı karar değiştiriyorsunuz ki, sevdiğiniz kişinin bile hakkınızda kuşku duymasına sebep oluyorsunuz.

1 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Moral kazanmak şu sıralar sizin için oldukça zor. Ama Allah’tan çevre ilişkilerinizin mükemmel oluşu moralinizin yerinde olmasını sağlıyor. İyi niyetli yaklaşımlarınız, çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için her konuya uygun çözümler getirmeniz, arkadaşlarınız tarafından da sevgiyle karşılanıyor. Sadece inatçı günlerinizde agresif oluyorsunuz. Bu yüzden kesinlikle ihtiyaçlarınıza yönelik yaklaşımları takip etmenizde fayda var. Agresiflik bir şekilde çözüm bulacak kendisi için. Bizce denemekte fayda var.

1 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bir Aslan olsanız da, yaşamınızda her zaman kendiniz olamıyorsunuz. Bazen insan bir partner ile birlikte uyumu yakalayabiliyor. Bu yüzden sizin için bu durum da düzelecek gibi görünüyor. Bir sorun var ama yakın zamanda aşılacak gibi. Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Kalbi boş olanlar için ufukta güzel günler görülüyor. Şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Bugün hızlı düşünüp hızlı karar vermelisiniz. Olaylara anında müdahale etmeniz gerekebilir. Dengelerinizi yitirmeden eğlenceye de zaman ayırabilirsiniz. Ara, sıra gevşemelisiniz. Bizce denemekten zarar gelmez. Bir deneyin.

1 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Şu sıralar herkesi etkisi altına alan Venüs, sizin için pek de etkili değil. Zira sizin için negatif etkiler azalıyor. Hayatınızdaki beklentileri de bu süreçler içerisinde yaşamakta fayda var. Çünkü siz Venüs gezegeninden olumlu etkiler alıyorsunuz. İsteklerinizde ısrarcı ve inatla davranırsanız engellerle karşılaşabilirsiniz. Bugün daha yumuşak ve politik davranarak olayları istediğiniz yönde geliştirebilirsiniz. Aşk sizin için ciddi bir olay olmasına rağmen çevreniz tarafından yanlış yorumlanıyorsunuz. Spor yapmaya vakit ayırmalısınız. Kesinlikle ayırmanızda fayda görmekteyiz.

1 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Belki yeni yılın yaklaşması ile ilgili, belki de psikolojik olarak kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Özellikle yalnızlık duygusu tarzınız değil ama bugün kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var. Değişim içinde olan yapınız yüzünden çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Hareketli tarzınıza ters olarak, ağır ve güçlü kararlar alarak, geleceğinizi güvenle bakmak istiyorsunuz. Bugün öfkelerinizi kontrol etmelisiniz. Bizce denemekte fayda var çünkü bunun artısı yine size yansıyacak her şekilde.

1 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kesinlikle ama kesinlikle yoğunluğunuz artacak. Zira her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Kendinize güveniyor olmanız, çevreniz içinde olumlu bir tablo oluşturuyor. Size gelen fırsatlara hayır dememelisiniz. Soğuyan havalar sizi olumsuz etkiliyor. Sağlam bir bünyeniz olmasına rağmen, bir anda keyfiniz kaçıyor ve halsiz kalıyorsunuz.

1 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Güçlü bir enerjiniz var ve bugün her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Bugün, duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların menşei olmak istemiyorsanız, öfkeler ve iddialar konusunda denetimli gitmelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmanız içim çıkan fırsatları kendi değerlerinizle karşılaştırabilirsiniz.

1 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Venüs’ten aldığınız olumlu etki sayesinde kişisel görüntünüzde gözle görülür bir cazibe var. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Yaşam temponuz hızlanıyor.

1 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman başaramıyorsunuz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.

1 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Birçok fikirden yola çıkıp mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Alışkanlıklarınız konusunda, değişimlere hazır olmalısınız. Bugün kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın.

1 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR