1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


1 ekim 2018 günlük burç yorumları

1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

1 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Olaylar kontrolünüzden çıkabilir beklemediğiniz insanlardan sizi şaşkına çevirecek tepkiler alabilirsiniz. Bugün her türlü riskten uzak durmalı ve acele kararlar vermemelisiniz. Özel yaşamınızda da sevgi varsa mücadele gücünü kendinizde bulacak ve ilişkinizi yeniden yapılandıracaksınız.

1 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü finansal konularda risklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Yeni tanıdığınız kişilerin cazip tekliflerinden etkilenebilirsiniz dikkatli olun finansal kayıplar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sorumsuz davranışları kırabilir sizleri tepki vermeden önce sakin kalmayı denemelisiniz.

1 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü  sizleri gergin endişeli huzursuz bir ruh haline büründürebilir. Olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda da tutulma enerjisi ile fazla sorgulayan  mutsuz olmak için en ufak ayrıntının ardında farklı bir mana arayan tavrınızdan uzaklaşmalı ve güvene dayalı ilişkinizi kuşku ve şüphelere kurban etmemelisiniz.

1 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü aile hayatınızla ilgili konularda kararlarınızı hırsla değil yapıcı bir çerçevede almaya özen göstermeli olabildiğince sakin ve anlayışlı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler yaşamınıza farklı bir boyut getirebilecek enteresanlıkta.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

1 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü her zamankinden yoğun duygusal gelişmeler yaşayacağınız bir güne işaret etmekte tadını çıkarın. İş hayatınızda sıkıntılar yaşayabilir mecburi görev değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem isyankar bir tutum yerine kabullenişe geçerek hareket.

1 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü başkalarının sizi yönlendirmesine izin verirseniz iş ve aşk hayatınızda büyük pişmanlıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Sevgiye dayalı bir ilişkiyi başkalarının sözleri ile bitirecekseniz bilin ki pişman olacak mutsuz olup mutsuz edeceksiniz. İş hayatınızda da sizi cezbedecek hayallerinize hitap edecek vaatlerde bulunanlara dikkat edin ve içinde bulunduğunuz rüya aleminden bir an evvel uyanmaya bakın.

1 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü özel yaşamınızda siz bir ayrılık sürecindeyseniz eş ya da sevgilinizin samimiyetle pişmanlığını ifade etmesi ve size olan sevgisini gösteren davranışları ilişkinizi yeniden aşkla tedavi ederek bambaşka bir hale getirebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler sizlerde tutulma enerjisi ile aşkı en yoğun ve tutkulu hali ile deneyimleyebilirsiniz.

1 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün iç dünyanıza yönelebilir yanlışlarınızı size yapılan yanlışları masaya yatırıp derin ve gerçekçi bir analizden sonra radikal kararlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizi yoran aşağıya çeken bir ilişkiyi üzerinizde yapılan onca baskıya rağmen sonlandırıp yolunuzu tek başına çizebilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

1 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün maddi konularda beklenmedik zorluklar deneyimleyebilirsiniz dikkatli olun. İşiniz ile ilgili konularda size fayda sağlayan ekip arkadaşlarınızın ihtiyaçlarını görmezden gelmemeli hiç bir şey yapmasınız bile duyarlılığınızı hissettirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise  kuracağınız bir cümle karşı tarafın sizden uzaklaşmasına neden olacak kadar keskin ve kırıcı olabilir dikkatli olun.

1 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün sabit ve ısrarcı düşüncelere saplanıp kalmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize karşı her zamankinden daha fazla önem vermeli iş ya da kendi aile bireylerinizle yaşadığınız sorunların hırsını ondan alacak kırıcı davranışlar içinde olmamalısınız.

1 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü aileniz ile ilgili konularda gösterdiğiniz hassasiyeti iş ve özel yaşamınızda da göstermeniz için uyarıyor sizleri. Kendinize ait bir hayatınız olduğunu unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır sonrasında ah keşke dememek için hayatınızın merkezine öncelikle kendinizi almanız gerektiğinin farkına varın.

1 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü hissettiklerinizi söyleyin ve onu kendi haline bırakın. İlerleyen günlerde her şey sizin hayrınıza olacak şekilde gelişecek. Geçmişle ilgili alacaklarınızı tahsil edebilecek uzun zamandır beklediğiniz iş başvurusu ya da yeni bir pozisyonla ilgili olumlu haberi bu hafta alabileceksiniz. Kendinize güvenin ve yaşamın size sundukları ile kendi arzularınızı dengeleyerek seçimlerinizin peşinden gidin.

1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR