1 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


1 mart 2018 günlük burç yorumları

1 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

1 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

1 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Ayın ilk gününde sorumluluklarınızın artığını hissedebilirsiniz. Bazı konularda arkadaşlarınıza olan sonsuz güveniniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Daha dikkatli ve temkinli olmalısınız. Parasal olaylarda yüzünüzü güldürecek gelişmelere hazırlıklı olun.

1 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün yeni bir aya başlamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Fakat ne kadar baharın başlangıcı da olsa soğuk havalarda kendinize dikkat etmelisiniz. Duygusal konuları konuşmak için doğru bir gün olmayabilir. Dolunayın etkisiyle birlikte parasal konularınızı ertelemenizi tavsiye ederiz.

1 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendinizi zinde hissedebilir, içinizdeki enerjiyi atmak isteyebilirsiniz. Bundan dolayı güzel planlar yapabilir, kendinizi de bir yandan motive edebilirsiniz. Kendinizden emin olduğunuz bir konuda karşınızdaki insanı yola getirebilir, gücünüzü kanıtlayabilirsiniz.

1 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Ayın ilk gününde anlam veremediğiniz bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. İhmal etmenizin muhtemel olduğu bazı evrak işleri için elinizi çabuk tutmalısınız. Aşk hayatınızdaki gelişmelerin netleşmesi için bir adım da sizin atmanız gerekebilir. Mutluluk yakında…

1 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Çektiğiniz geçim sıkıntısı ve biriken borçları hafifletebilir, içinizi bir nebze olsun rahatlatabilirsiniz. Risk almanız gereken bir konu varsa biraz daha beklemeli ve emin adımlarla ilerlemeye çalışmalısınız. Çevrenizde sizi kıskanan ve yolunuza taş koymak isteyen insanlar var, dikkatli olun.

1 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün bazı konular gündeme gelebilir ve size geçmişi düşündürebilir. Fakat Mart ayına girmişken tazelenmenizi, geçmişe takılı kalmamanızı ve önünüze bakmanızı tavsiye ederiz. Kafanızı karıştıracak ve sizi heyecanlandıracak bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz.

1 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Aşk hayatınızda yaşadığınız problemler tek taraflı kaynaklanmıyor olabilir. Biraz sakin olmalı ve olaylara sadece kendi tarafınızdan bakmamalısınız. Hakkaniyetli bir insan olmanızdan dolayı bu konuda çok fazla zorlanmayacaksınız. Tek yapmanız gereken duygularla değil mantıkla görebilmek.

1 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yaşadığınız yer ile ilgili bazı sorunlar gündeme gelip sizi uğraştırabilir. Yapmak istediğiniz bir proje ya da sunum varsa işinizi kolaylaştıracak bazı ipuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Aileniz ile aranıza koyduğunuz duvar, onları üzüyor ve düşündürüyor.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

1 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Eğlenceli olduğunuz kadar sorunları kafanıza takan bir yapınız var. Ama bugün ve bugünden sonra bir gevşeme ve rahatlama yaşayabilirsiniz. Bazı konulardaki detaycılığınız sizi istediğiniz konumunda yukarısına çıkarabilir. Anın keyfini çıkarın.

1 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Özel hayatınızdaki problemleri bir kenara bırakmanız, günlük işlerinizi halletmeniz konusunda size katkı sağlayacak. Ulaşmak istediğiniz ve hedeflediğiniz bir başarı için biraz daha çaba göstermelisiniz. Yakın bir arkadaşınızdan duyacağınız sözler yüzünüzü güldürecek.

1 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gitmek istediğiniz bir yer için planlar yapabilir, heyecanla planınızı uygulayacağınız günü bekleyebilirsiniz. Bu aralar dalgın ruh haliniz gözünüzden bir şeylerin kaçmasına sebep olabilir. Parasal anlamda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz fakat harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız.

1 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Negatif yönünüzün sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Prensiplerinizde katı olacaksınız. Sonunda daha sakin olacak ve daha az endişe duyacaksınız. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

1 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR