1 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


1 nisan 2018 günlük burç yorumları

1 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

1 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün ikili ilişkiniz veya ortağınız olan kişilerle baskı nedeniyle gerilim yaşamanız mümkündür. Üstelik karşılıklı empati ve duygusal destek ihtimallerinin de minimumda yaşanacağı göz önüne alınırsa, olumsuz hissedebileceğiniz ve iç dengenizi bulmakta zorlanabileceğiniz bir gün deneyimleyebilirsiniz. Öğleden sonra enerjiniz yükselecek ve olumlu hissedeceksiniz.

1 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hizmet alanınızda ve gündelik işlerinizde izlediğiniz yolda üzerinizde yoğun bir duygusal baskı hissedebilirsiniz. Bu baskının niteliği sizde olmadığını düşündüğünüz zihinsel donanım noksanlığı olabilir. Kendinizi sebepsiz yere yetersiz hissetmeniz öğleden sonra saatlerinde enerjinizi ortağınız veya partnerinize doğru kaydırmanızla dağılacaktır.

1 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Çocuklarınızın yaşantılarıyla ilgili anlayış farkı nedeniyle baskı uygulama durumunda olabilirsiniz. Unutmayın ki sizin onlara herhangi bir konuda yaptırım baskısı uygulamanız onlardan gelecek tepkilerin de sizin üzerinizde duygusal bir baskı oluşturması karşılıklıdır. Öğleden sonra ise hizmet alanınıza odaklanabileceğiniz, iş yerinizdeki gizli kapaklı olaylara kafa yoracağınız bir durum meydana gelebilir.

1 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Ev yaşantınız ve ebeveyninizle ilgili ortağınızdan veya özel ilişkinizden duygusal baskı görmeniz olasıdır. İlişkiniz veya ortağınız için yaşadığınız yeri değiştirme, ailesel ilişkilerinize müdahil olunması tadınızı kaçırabilir. Öğlene kadar Ay’ın boşluk etkisiyle güvenlik ihtiyacınız artabilir. Ancak öğleden sonra saatlerine doğru yaşam alanınızda yalnız kalıp önünüzdeki dönemi planlamanız olasıdır.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

1 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gündelik iş yükünüzün sosyal alandan geri kalmanıza ve sizi bireyselliğe itmesine şahit oldukça üzerinizde baskı oluşabilir. Özellikle Ay’ın boşluk etkisinden dolayı bu tip olumsuz düşüncelere kapılmanız olasıdır. Öğleden sonra kendi içinize dönebileceğiniz, ebeveyninizi arayıp duygusal güvence ihtiyacını sağlayabileceğiniz bir durum oluşabilir. Yakın akrabalar, aile büyükleriniz ve kan bağı olan kişilerin gizli yönleri ilginizi çekebilir.

1 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sabah tatsız hissedebileceğiniz bir ruh haliyle uyanmanız olasıdır. Duygusal denge ihtiyacınız yükselebilir. Ancak öğleden sonra komşularınızla vakit geçirmek ve çene çalmak sizi ruhsal olarak rahatlatabilir. Eğitim, iş bağlantılarınız ve haberleşmeyle ilgili tüm konularda ilerleme sağlamanız ve bilhassa gizli saklı kalmış olan mevzulara ilgi göstermeniz olağandır. Günün kalanını bu eğilimde geçireceksiniz. Su kenarlarına yapılacak küçük yürüyüşler ve geziler bu akşam sizi güvende hissettirecektir.

1 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Öğleden sonra saatlerine kadar oldukça dengeli enerjiler hissedebilir, kendinize dönük olmak isteyebilirsiniz. Ancak Ay’ın boşluk etkisi nedeniyle pek de kolunuzu kaldırmak istemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde duygusal ve ruhsal maneviyat dengesini yakalamak için enerjiler artışa geçecektir. Akışta kalmalı ve rahatlamalısınız.

1 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Ruhsal anlamda bugün öğleden sonraya kadar aktif ve dengeli ilişkiler kurarak ilerleyebilirsiniz. Öğleden sonra saatlerinde Ay sizin burcunuza geçiş yapacak ve enerjiniz yükselecek, duygusal güven ihtiyacınız artacaktır. Talepkâr ve paylaşımcı bir tavırla tüm yürüttüğünüz işlerin üzerine yönelebilirsiniz. Duygusal güven ve derin duygularınızın tatmin edilmesi sayesinde verimli bir haftaya başladığınızı fark edeceksiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

1 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Her ne kadar ağır enerjilere sahip olduğunuzu düşünseniz de özellikle hizmet alanınızda yapacağınız bağlantılar, doğru iletişim ve çalışanlarınızla güven verici diyaloglar sayesinde önemli fırsatları yakalamanız mümkündür. Öğleden sonra saatlerine kadar Ay’ın boşluk etkisi nedeniyle ağır enerjilere sahip olacağınızdan kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelmelisiniz.

1 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Dış çevrenize ve kendinize karşı cansız veya soğuk olduğunuzu düşünebilirsiniz. Kendi kendinizi baskı altına alacak konuları zihninizde tasarlayıp bundan rahatsız olmanız olasıdır. Bu durum öğleden sonraya kadar devam edecek. Daha sonra ise zihninizi boşaltmalısınız. Sosyal gruplar, arkadaş ortamları ve dahil olunan kulüpler bugün hayatınıza dahil olacak konulardır.

1 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sabah saatlerinde zihinsel olarak boşlukta olmanız doğaldır. Çünkü Ay’da boşluk etkisinde olacaktır. Öğleden sonra ise Ay’ın mesleki ve kariyer alanınıza girmesiyle birlikte duygusal olarak kendinizi çalışmakla güvende hissedeceksiniz. Mesleki olarak talepkâr ve ketum hissedeceksiniz.  Yeni projeler üretmeye eğilimli, ancak bunları şu an için kimseyle paylaşmama taraftarı olmayı tercih edeceksiniz.

1 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Geçtiğimiz hafta sonu bir parça hızlı geçmiş olabilir ve haftaya Ay’ın boşluk etkisiyle başlıyorsunuz. Bu durum haftaya adapte olma konusunda bir parça sizi zorlayacaktır. Öğle saatlerine kadar akışta kalmanız gerekebilir. Ancak öğleden sonra yüksek öğrenim, hukuk, yabancı kültürler ve dış ticaretle ilgili konularda aşama kaydedebileceğiniz aktif bir sürece giriyorsunuz.

1 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR