1 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları


5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları
5 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

1 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

1 Ocak 2019 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Evet yeni yıla gün itibariyle girdik. Başta biraz stresli geçebilir işlerin toparlanması falan derken ortalık karışık olabilir. Ama yine de bir çözüm var. Sevgili Koçlar, yönetici gezegeniniz olan Mars bu hafta burcunuza geçiyor, bu da sizi geçtiğimiz haftalar göre daha yaşam enerjisi ile dolu, hareketliliği bol biri haline getirecektir. Hayata geçirmek istedikleriniz için enerji bulabileceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Spora başlamak için doğru bir zaman.

1 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yeni yılda boğalar için büyük sürprizler var gibi. Sevgili Boğalar, bu hafta yaşanacak Parçalı Güneş Tutulmasının önemli etki alacak burçlarından biri sizsiniz. Şöyle düşünün ki kendi beklentiniz ya da hayata dair bakışınız her haliyle farklı bir sürece ulaşmış olacak. Hayatınızın genel akışı içerisinde, önemli kararlar almaya çok yakın olabilirsiniz. Tutuma ile önümüzdeki yıllarda sizi yakından ilgilendirecek bir değişim sürecine başlayabilişiniz. Senaryo ne olursa olsun, geçtiğimiz bir yıl içerisinde yaşadığınız zorlukları ve dersleri unutmadan hareket etmeniz yüksek faydanıza olacaktır. Her zaman sizin beklentileriniz değişebilir ve huzura dair daha yakın bir süreç ile ilerleyebilirsiniz.

1 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcu ile ilgili bazı enerji değişiklikleri var. Mesela insanların ihtiyaçlarına ya da beklentilerine verilen cevaplar gibi düşünebiliriz. Bu konuyla ilgili her şeyi farklı bir dilde büyütüyor ve incelemeye başlamanızı öneriyoruz. Sevgili İkizler, bir süredir her ne kadar sizin mevsiminiz olan yaz mevsiminden uzak olsak da sizin için önemli değişikliklere gebe bir dönemden geçtiğimizi yazıyorum. Çünkü her an bir değişime ulaşabilirsiniz. Sebebine gelince geçtiğimiz aralık ayında tam karşıt burcunuzda olan hareketlilik sizi de yakından etkiledi. Bu hafta yaşanacak Parçalı Güneş Tutulmasında da yine kuvvetli enerji değişimleri altında olacaksınız.

1 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Her şeyiyle özel ve hızlı bir yıl dönümüne hazırlanmakta fayda var. Ama tabi şu da bir gerçek ki bu sene sizin için önemli olacak. Çünkü vakit hemen hemen tamam gibi. 2019 yılının sizin çok önemli bir yıl olacağından bahsedip duruyordum, ilk etkilerini görmeye başlamış olmalısınız. Konumuz, ikili ilişkiler. Evliyseniz, evliliğiniz, ortağınız varsa ortaklarınız veya ilişkiniz. Her türlü değişim, yenilik sizi bekliyor. Bu yüzden hazırlıklı olmalı ve fevri davranmamalısınız.

1 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Aslanların durumu biraz farklı gibi bugün. Çünkü yükselen burçlarıyla ilgili bir enerji değişimine giriyorlar. Sevgili Aslanlar, yükselen burcunuzun derecesine göre değişmekle beraber bu hafta yaşanacak Parçalı Güneş Tutulmasında sizin için olası konular aşk hayatınız, hayattan aldığınız keyif veya günlük rutinlerinizdeki değişimler olabilir. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız değişimler ile beraber yaptığınız tercihlerin sizin enerjinizi ne kadar yücelttiğini sorguluyor olabilirsiniz. Bu hafta yaşanacak tutulma ile beraber kendinize bu konularda yeni rotalar çizebilirsiniz.

1 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Her şey bir yana insanların düşüncesini ve beklentisini kendi içinde değişimlerle birlikte toparlayabilir ve ortalıkta kendi tarzınızla bir yenilik yaratabilirsiniz. Sevgili Başaklar, son bir yıldır aşk hayatınızın çalkantılı bir dönemden geçtiğini söyleyebiliriz. Sanki yıllardır almadığınız dersleri geçtiğimiz bir yılda aldığınızı söyleyebiliriz. Satürn bu konuyu sizin için zorlayıp, yeniden yapılandırmak için kolları sıvamış durumda. Bu yüzden biraz daha işleri büyütmeye ve toparlamaya özen göstermek gerekiyor.

1 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Yeni yılın uğurlu geldiği ve farklı duygularla sevgiyi daha da ön plana çıkardığı konular var. Mesela şu konuya ilişkin olarak göreceğimiz şeyler her zaman pozitif bir enerji ile ilgili olması. Bu hafta yaşanacak Parçalı Güneş Tutulmasının sizi etkileyeceği konular yuvanız, aileniz ve haneniz ile ilgili olacak. Hangi tarzda gelişmeler yaşayabileceğinize dair sinyalleri geçtiğimiz aralık ayı başında almış olmalısınız.

1 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Akrepte durumlar biraz karışık. Çünkü şu sıralar belirli bir iş yükü ile uğraşıyor olabilirsiniz. İnsanların beklentisini tamamen bu duruma göre organize etmek hepimizin en önemli tercihi diyebiliriz. Olası konularınız, kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınız ile ilişkileriniz. Geçtiğimiz aralık ayından beri fark ettiğiniz ve harekete geçmek istediğiniz durumlar için düğmeye basıp, harekete geçebilirsiniz. Yapınız gereği, detaylara önem veren, haksızlıklara tahammül edemeyen ve ders vermek gerekliliğine inandığınız vaz geçmeyen birisiniz. Bu hafta harekete geçme haftanız olabilir. Tabii tutulma ile birlikte iletişime geçtiğiniz kanallar ve kişiler de farklılık gösterebilir. İletişim kazalarına dikkat etmeniz lehinize olacaktır. Bu yüzden dikkatlerinizi iyi bir şekilde ilerletin ve kaçırılmayacak çözümleri de kendi içinde yenilemiş ve ilerletmiş olun.

1 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-1 Ocak)

Yayda bazı değişimler var. Şu sıralar yeni dönem değişimleri çok önemlidir. Herkes için bir hareket yaratır. Yay üzerinde de durum bu şekilde ilerliyor işte. 2019 yılı sizin için maddi kaynaklarınızla fazla meşgul olduğunuz bir yıl olacak gibi duruyor. Hem kendi emeklerinizle kazandığınız maddi kaynaklarınızda hem de ailenizden size kalan hakkınız konusunda yoğun gündeminiz olabilir.

1 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Oğlak ayında durumlar biraz değişiyor. Çünkü bu sene oğlak burcu için de bazı değişimleri beraberinde getiriyor. Sevgili Oğlaklar, sizin döneminizi yaşıyoruz. Güneş üzerinizde parlarken, hayatınızın sadece sizi ilgilendiren ve etrafınızdaki herkesten ayrılan kısımları ile ilgili önemli gelişmeler oluyor. Bu kapsamda konular çok değişkenlik gösterebilir, iş hayatınızdan, dış görünüşünüze kadar hemen her konuda kapanışlar ve başlangıçlar yaşıyor olabilirsiniz.

1 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kovalar için düzenlenme yılı, toparlanma ve ileri gitme yılı 2019 yılı olacak. Bu yüzden yapılacak her şey için bol bol çalışmak gerekiyor. Bizim önerimiz Koca burcunun bu konudaki çalışmalarını ve mutluluğunu iyi takip etmeniz ve kendi beklentilerinize göre etkin ve estetik bir dil yaratmanız olacaktır. Geçen yıllarda aldığınız dersler ile daha doğru kararlar almaya çalışıp kaygılarınızın yersiz olduğunu anlayabilirsiniz ya da kaygılarınızın sizi istediğiniz yerlere götürmeyeceğine ikna olabilirsiniz.

1 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Balıklar için duygularla hareket etmek belki de en çok merak edilen konu. Çünkü son dönemlerde bu her zaman sizi üzmüş olabilir. Ama 2019 yılında işler biraz daha değişiyor. Duygularınızla hareket ettiğiniz bu süreçte hayat enerjinizin değişkenlik göstermesi de sizi yormuş olabilir. İyi haber, Mars’ın Koç burcuna geçişi ile zamanın ruhu bu değişkenliği ortadan biraz kaldıracaktır. Hayattan keyif almaya odaklanacağınız bir döneme başlayabilirsiniz. Bu yüzden daha dikkatli ve keyifli bir yıl geçireceksiniz gibi görünüyor.

Şimdiden keyifli pazar günleri diliyorum.

1 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR