1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


1 Şubat Günlük Burç Yorumları

1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

 

1 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, bazı sıkıntılarınızı geride bıkakmak isteyebilirsiniz. Siz isteseniz de istemeseniz de konuşmadığınız bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız bir süre azalacak.

1 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gitmek istediğiniz bir yere gidebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hali hazırda olan bir projeniz sizi strese sokabilir. İnsanların dediklerine aldırış etmemeyi öğrenmeniz gerekiyor.

1 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bir seyahat planı yapabilirsiniz. Ailenizi ihmal ettiğinizi unutmayın. Kariyer anlamında bir pozisyon değişikliği yaşayabilirsiniz. Süre gelen bir ilişkiniz varsa ufak tartışmalara açık bir dönemde.

1 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bu aralar dalgınlığınızdan dolayı bir şeyleri unutabilir ya da kaybedebilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir dostunuzdan aldığınız küçük hediye sizi sevindirebilir. Evde vakit geçirmekten keyif alıyorsunuz ama biraz dışarı çıkmanız iyi gelebilir.

Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bir konuda baskın karakteriniz ile ön plana çıkacaksınız. Konuşmak istediğiniz bir durum varsa karşınızdaki insana açık ve net olmalısınız. Mide ile alakalı problemler yaşayabilirsiniz.

Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Oldukça yoğun olacağınız bir gün, kafanızı kaşımaya bile vakit bulamayabilirsiniz. Ama bunu fırsata çevirmek sizin elinize kariyer anlamında elinize bazı fırsatlar geçebilir, iyice düşünüp karar vermenizde yarar var.

DEVAM EDİYOR


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR