1 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kendinizi kuş gibi hafif hissediyorsunuz, kafanızda oluşan çoğu soruya yanıt bulmuş gibisiniz. Yeni iş tekliflerine açıksınız fakat olayları iyi değerlendirmeli ve önemsediğiniz kişilerin görüşlerini almayı ihmal etmemelisiniz.

Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Hayatınızla ilgili bazı problemleri kafanızda büyütüyorsunuz fakat radikal kararlar almayı biraz ertelemeli yaşamınıza yön verme konusunda daha mantıklı düşünmelisiniz. Aşk hayatınız da  sizin heyecanlandıracak konuşmalar olabilir.

Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Yapmış olduğunuz bazı konuşmalardan pişman olmuş olabilirsiniz fakat bilmelisiniz ki hiçbir şey için geç değil. Kırdığınız insanların gönlünü almalı vicdanınızı rahatlatmalısınız. Beslenmenize dikkat etmezseniz bazı sağlık sorunları baş gösterebilir.

Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ertelediğiniz birkaç işinize yoğunlaşmanız gereken bir gün. Tedbirlerinizi almazsanız problemler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir haber kapıda, biraz daha beklemelisiniz.

Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Olmaması gereken bazı rahat tavırlarınız insanları sizden uzaklaştırıyor. Biraz daha sorumluluk sahibi olmalı hayatınızı elinize almalısınız. Aşk hayatınızdaki durgunluk sebebinin sizin koyduğunuz duvarlar olduğunu unutmamalısınız.

Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün şansınızın döneceği bir gün. Eğer bir karar almanız gerekiyorsa bugün almalısınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Şubat 2018 günlük burç yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR