1 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


1 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

1 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

1 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü eş ya da sevgilinizin size yaşattığı olumsuzlukların izlerini ruhunuz başta olmak üzere tüm hayatınızdan silmeniz için destekliyor sizleri. Sezgilerinize güvenin ve cesaretli davranın. Hiçbir şey sizin mutluğunuzdan daha değerli değildir. Başkalarının size vermediği değeri onlara vermekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı değiştirebilecek olduğunuzun bilinci ile hareket edin.  Yüreğinizin sesine kulak verin. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın. Özel yaşamınızda ise özgürlük ihtiyacınız yükselerek ilişkinizi sorgulayabilirsiniz.

1 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün iş ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız olumsuzlukları geçmişte bırakarak hareket etmeyi başarabildiğinizde başarınızı başarı katacak ve ilişkilerinizi iyileştirerek mükemmel bir hale getirebileceksiniz. Çok çalışarak azminizle bir çok bilgi ve başarıya ulaşabileceğiniz statünüzü yükseltebileceğiniz bu özel zamanı çok iyi değerlendirin.

1 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. Hür iradenizi ortaya koymak, rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı. Bu gücün farkına varın ve yenilenin. Maddi anlamda hafta başı ile birlikte şans sizden yana. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız ve ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.
1 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü sizleri cesaretli olmanız için desteklerken zaaflarınızdan faydalanmak isteyen kişilere özellikle karşı cinsle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırmak için korku ve kaygılarınızı bir tarafa bırakmalı, gerçeklerle cesur bir şekilde yüzleşmelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

1 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün davranışlarınızda tutarlı olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusal alınganlık geri dönüşü mümkün olmayan kararlar alıp tebliğ etmenize sebep olabilir. Yaşadıklarınızın bilincindesiniz ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalı, kendinizi zor bir durumun içine sokacak davranışlardan kaçınmalısınız.

1 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi konularda gelirlerinizde ki artış harcamaları da arttırabilir bu dengeyi sağlayarak hareket etmelisiniz. Evli İkiz’ler eşinizin aşırı rahat tavırları ve sürekli iğneleyici sözlerle sizi tenkit etmesi sinirlerinizi bozabilir. Bugün sessiz kalın ve her hangi bir şekilde tartışma içine girmeyin. Bekar Başak’lar ise birden fazla insanın ilgisi karar vermenizi oldukça güç bir hale sokabilir.

1 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün eş ya da sevgilinizin içten iltifatları ile şımarabilirsiniz. İlişkinizde heyecanının romantizmin yoğun olduğu tutku dolu bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle iletişim ve uyumunuz öylesine mükemmeldir ki var olan tüm sorunları aşmanız için gereken her şeye sahipsiniz. Evli ve çocuk sahibi Teraziler onlardan gelecek sevindirici bir haber günü daha da keyifli bir hale getirebilir sizler için.

1 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün zihninizi boşaltın sevdiğiniz insanlarla bir arada olun ve yaşamın güzelliklerini fark ederek sizde payınıza düşeni en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Özel yaşamınız da ise Aşk’ın gücü tüm varlığı ile kendini hissettirmeye devam ederken daha fazla karşı koyma çabası sizi yormaktan başka bir şeye yaramayacaktır.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

1 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün iş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken çevrenizde birikmeye başlayan sahte dostlara karşı uyanık davranmalı ve paranızı sezgilerinizin size işaret ettiği şekilde değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz.

1 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün işinizle ilgili uzun zamandır uğraştığınız bir girişiminiz akşama doğru olumlu olarak sonuçlanabilir ve insanlardan büyük bir ilgi görebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetlidir sezgilerinizin sesine kulak verin ve yapacaklarınızı buna göre gerçekleştirin. Özel yaşamınızda ise sürpriz ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

1 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yüksek enerjiniz ve sezgilerinizin kuvveti ile kimsenin negatif enerjilerinin sizi etkilemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Bugün evinize ait konularla ilgili son derece aktif ve girişken tavırlar sergilemeli, tüm düşünce ve isteklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Kova’lar, eş ya da sevgiliden gelecek hoş sürpriz karşısında bir hayli duygulanacaksınız.

1 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, yaptığınız her şeyin olumlu ya da olumsuz karşılığını alacaksınız. Yüreğiniz alışkanlıklarınız ve yaptıklarınızın mükafatı da olabilir bu sancısı da.. Her ne olursa olsun bu etki sizi ruhsal olarak bir üst sıraya taşıyacak kendinizle yüzleşmenizi kendinizi geliştirmenizi sağlayacak olağanüstü bir etkidir. İş hayatınızda uzun zamandır sessizliğinizi koruduğunuz konulara karşı sesinizi gür bir şekilde çıkarabilir ya hep ya hiç deme cesaretini göstererek hakkınızı alabilirsiniz.

1 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR