10 Adımda Fazla Kilolarınızı Saklayarak Formda Hissedin!


Maalesef hepimizin spor salonuna ayıracak vakti olmuyor. Bu içeriğimizde sizlere fazla kilolarınızı saklamanız için tavsiyelerde bulunacağız.

1. Dikey Hatlar

Bol katmanlı tarzınızı bir ceketle tamamlayabilirsiniz. Sizi daha ince ve daha uzun göstereceğinden emin olun. Dikkat etmeniz gereken şey düğmelerin hepsinin aynı hizada olması.

2. Sütyen Seçimi

Eğer ki memeleriniz yeteri kadar desteklenmezse göbeğinizin bir parçası haline gelebiliyor ve haliyle dikkati oraya çekiyor. Doğru sütyen seçimi memelerinizi dik tutarak göbeğiniz ile arasında mesafe yaratacaktır.

3. Tek Renk Kıyafetinize Detay Katın

Tek renk bir kıyafet giyiyorsanız dikkat çekici bir detay eklemeyi unutmayın.

4. ‘A’ Şeklinde Elbiseler

1960’ların modasını andıran bu kıyafetler ikizkenar yamuk şeklinde. Size muhteşem bir siluet kazandıracağından emin olabilirsiniz.

5. Düğmeler

Düğmelerin göbeğinizin en öne çıkan tarafında olduğuna dikkat edin. Eğer ki düğmeler göbeğinizin üzerindeyse onu daha büyük gösterecektir.

6. Açık Renk Kumaşlara Hayır!

Açık renk kumaşlar vücut hatlarına ve kıvrımlara dikkat çeker. Bu nedenle daha kalın kumaşlar tercih etmelisiniz.

7. Bluzü Pantolonun İçine Sokmaya Hayır!

Bilmelisiniz ki bluzünüzü pantolonunuzun içerisine soktuğunuz zaman tüm dikkat göbeğinize kesiliyor. Kısa üstleri -eğer dar kesim değilse- dışarıda bırakmaya özen gösterin. Giydiğiniz üstün ideal uzunluğu göbeğinizin bittiği yerin biraz daha aşağısı olmalı!

8. Çanta Seçimi

Çantanızın büyüklüğü bile siluetinize etki eden faktörlerden birisi. Büyük bir çanta tercih ederseniz daha ince durursunuz. Boyu daha kısa olan kadınlar orta boy çantaları tercih edebilir.

9. Parlak Kumaşlara Hayır!

Parlak kumaşlar her zaman göbeğinizi öne çıkarır. Bu nedenle mat kumaşlar tercih etmelisiniz.

10. ‘Wrap’ Elbiseler

Wrap elbiseler doğru seçim olacaktır. Fotoğrafta da görüldüğü üzere sadece göbeğinizi saklamakla kalmayıp ilgiyi göğüslerinize de yönlendirecektir.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR