10 Dakika Boyunca Ölü Kalan Adam Yaşadıklarını Anlattı!


İnsanların en çok merak ettiği konulardan birisi “Ölümden sonra ne oluyor?” olmuştur. Bu soruya 10 dakika boyunca ölü kalan bir kişi cevap verdi. 

Ölünce insana ne olacağı ile ilgili pek çok teori ve inanç bulunuyor. Bu teori ve inançlardan bazıları ölünce her şeyin sona erdiğini belirtiyor. Bazı inançlarda ise kişilerin öldükten sonra hayata geri dönüldüğü inancı hakim. 

Her kişinin kendi inancı ve fikri olsa da 21 yaşında olan bir Reddit kullanıcısı bu konudaki düşüncelerini dile getirdi. Luongscrim adında bir kullanıcının aktardığı bilgilere göre kendisi 3 Temmuz 2017’de kalp krizi geçirdi ve klinik olarak öldü. 

Elbette ki pek çok kişinin merak ettiği onun ölüyken ne gördüğü oldu. Kullanıcının bu soruya olan cevabı ise : Hiçlik. 

Öldükten sonra tanrılarla, ruhlarla, ölmüş akrabalarla, anılarla, düşüncelerle ve hatta karanlıkla bile karşılaşmadığını belirten kullanıcı, yaşadığı şeyin bir hiçlik olduğunu dile getirdi. Yine de durum ne olursa olsun, kullanıcıyı hayattan sonra yaşam olmadığına inandırmamış. Belki de kendisinin hazır olmadığını belirten genç, durumun sebebinin insan zihninin sonra gelecek olan şeyi algılamasından kaynaklanabileceğini düşünüyor. 

Reddit kullancısı ayrıca yaşadığı bu olaydan sonra hayata farklı bir şekilde baktığını ve hayatta daha önemli şeylere odaklandığını belirtiyor. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR