10 Fotoğrafla Bodrum Seli Felaketi


Bodrum seli felaketi, dünden bu yana süren yağmur ve fırtına ile çıkıyor karşımıza. Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum’da dünden bu yana etkili olan sağanak su baskınlarına neden oldu.

 

Çok sayıda iş yeri ve ev sular altında kalırken bazı araçlar sürüklendi. Torba mevkiinde araçlarıyla denize sürüklenen iki kişi son anda kurtarıldı. İlçede son 24 saatte metrekareye 200 kilogram yağış düştü. İnsanlar bir şekilde tahliye yoluna gidiyor ve turistler ile yurttaşlar su baskını yaşanan yerleri tahliye etmeye çalışıyor. Felaketin boyu gerçekten üzücü ve ürkütücü.

 

10 fotoğraf ile Bodrum seli felaketi

Bodrum sel felaketi oldukça hızlı bir şekilde tahribe neden olmuş. Dünden bu yana süren yağmur, insanları gerçekten kötü bir şekilde etkilemiş ve hem evler, hem araçlar hem de yollar hasar almış. Bazı bölgelerde de ciddi şekilde yolların sorunlarla karşılaştığını görüyoruz. Bu konuya ilişkin olarak neler göreceğiz bilmiyoruz. Lakin aşağıda yer alan fotoğraflar bile yeterince gözler önüne seriyor durumu. Çünkü insanların bir şekilde bu konuya ilişkin ihtiyaçlarına ulaşması, çözümleri ön plana çıkarması ve felaketten sağlıklı bir şeklide kurtulması adına ortaya çıkardığımız pek çok seçenek olacak. Yardım ekipleri bölgede gerekli çalışmayı başlattığı için, umarız durum daha hızlı bir şekilde toparlanmış olur. Bodrum sel felaketi gerçekten de önemli bir sorun olarak çıktı karşımıza.

 

Sel felaketi ile ilgili olarak yukarıda yer alan görsellerin hepsini, kendi içinde inceleyebilir ve yorumlayabiliriz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR