10 Kasım Mesajları 2018


Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden 80 sene geçti. Ruhumuzda, fikirlerimizde, kalbimizde sürekli artan, büyüyen bir iz ve sevgiyle Atatürk yaşamaya devam ediyor. 10 Kasım ile ilgili mesajları sizin için derledik.

Hayata dair bakışımız ve karşımıza çıkan her türlü problemde bizzat bize güç veren Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili önemli mesajlar yazmak istedik.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü unutmadık, unutmayacağız! Bugüne özel en anlamlı 10 Kasım mesajları göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. yıldönümüne özel en anlamlı 10 kasım mesajları burada. İşte 10 Kasım mesajları ve sözleri

Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

ürk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 77. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

Ulusumuzun güvenine layık olacak bir şekilde millet adına çalışmalarımıza bütün gücümüzle devam edeceğimize manevi huzurunda söz veriyoruz.

 

Atatürk’ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.

Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır.

Türk Milletinin her bir ferdi Atatürk’ün getirdiği ilke ve devrimlerin gönüllü ve azimli birer koruyucusu olmaktan büyük bir onur duymaktadır.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR