10 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları


10 mart 2018 günlük burç yorumları

10 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

10 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

10 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

10 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün arkadaşlarınıza veya sevdiğiniz birine kırılabilirsiniz. İş hayatınızda veya günlük işlerinizde araştıma yapma, olayın derinlerine inme isteği içinde olabilirsiniz ama bu akşam saatleri ay boşluğa düşüyor belki de aradığınızı bulamayabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz şeyi ararken biraz daha çaba göstermelisiniz.

10 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

İlişkiler aslında genel olarak bir iyileşme sürecinde fakat olaylara karşı tarafın gözü ile bakamamak ikili ilişkilerinizde problem yaratabilir. Normalde uyumlu ve pozitif olabileceğiniz bir gün ancak bir gerginlik anında olayları kişiselleştirmemekte fayda var. Arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz.

10 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Olayların iki tarafını da görmeye çalışmak size yardımcı olacaktır. Günlük hayatın gerginlikleri sağlığınızı etkileyebilir. Yaşadığınız olayları kariyerinizle ilişkilendirmemeye çalışmalısınız. Öte yandan ilişki problemlerinizi bugünlerde daha kolay çözebilirsiniz. Anlayış göstermeniz gereken bazı konular olabilir.

10 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Ev ve aile ile ilgili konular sinirlerinizi yıpratabilir veya geçmişteki yaralar yine aile ortamında gelişen olaylarla tetiklenebilir. Kendinizi normalden fazla hassas ve kırılgan hissediyorsanız, kendinizle baş başa kalıp, tartışmalara girmemelisiniz. Bu geçici endişelerin yerini  iyimserlik alacak.

10 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Parasal konularda kendinizi daha hassas hissettirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden özellikle para konularını konuşmak için yarını beklemelisiniz. Kafanızı karıştıran konularda ise içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Bütün ikili ilişkilerinizde iletişim anahtar rolü oynuyor, bir konuşmanın sonunun nereye varacağı tamamen size bağlı.

10 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi konular uzun dönemli ilişkilerin getirdiği rahatsızlıkların etkisi altında. Uzun dönemli ortaklıklarımızda normalden daha fazla hassas olabiliriz. Ancak iletişim her şeyi çözecektir. Belki de bugün konuşup, kararı yarına bırakmak da akıllıca olabilir. Yurt dışı ile ilgili bazı konular gündeme gelebilir.

10 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Burcunuzun gezegeni olan Venüs sayesinde çekiciliğiniz artacak. Ancak özellikle aşk veya yaratıcı uğraşlar alanında bugün biraz can sıkıntısı mümkün. Bu etki eski yaraları yeniden acıtır ancak geçici, kendinize güvenli tavırlarınız ile her türlü sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Kendi kaderinizi kendiniz belirlemelisiniz.

10 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Ev hayatınız bilinçaltınızın derinliklerinden gelen ve sizi adeta pençesine almış duyguların etkisinde. Bugün ev veya aile ile ilgili konular de kelimeler sizi nedensiz yaralıyor gibi gözükebilir. Ancak bu etkiler kısa süreli, iyimserlik ve olumlu havayı sandığınızdan erken bulabilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

10 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sabah saatleri dünden kalan etkilerle uğraşabilirsiniz ancak daha sonra kendinizi daha enerjik ve pozitif hissedeceksiniz. İçinizde ilişkiler ile ilgli pürüzleriniz çözebilecek iyimserlik ve uyumda olacaktır. İdealist enerjiler yurtdışı ile ilgili konulara ve uzak hedeflere yönlendirilebilir. Kafanız bazı konulara takılı kalabilir.

10 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Dış dünyadaki imajınızı ve değerlerinizi etkileyecek kırgınlıklar söz konusu. Ancak sizden uzak yerlerde bulunan arkadaşlarınız veya sosyal çevreniz toparlanmanızda size yardım edecek. Eğer hafta başı sizi kıracak bir etki söz konusu oldu ise bu konuda tek teselli bu duyguların geçici olduğudur.

10 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmelere şaşırabilirsiniz ancak içgüdüleriniz size yön verecektir. Duygu yoğunluğu ve hassaslık hala devam edebilir ancak bunların derinlerdeki yaraları anlamanız için birer fırsat olduğunu unutmamalısınız. Karmaşık duygularınızın sebebi bazen siz olabiliyorsunuz.

10 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sabah saatlerindeki kısa süreli kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Dünkü hassaslık ve kırılganlık da devam edebilir. Diğer taraftan ilişkilerle ilgili pürüzleri çözmek de her zamankinden kolay olabilir. Çünkü bu konular hararetini yavaş yavaş kaybetmiş olmalı. Aşk hayatınızda kıpırdanmalar yaşayabilirsiniz.

10 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey
“”


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR