10 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


10 mayıs 2018 günlük burç yorumları

10 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

10 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

10 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 Mutlu beraberliğinizde yeni gelişmeler görünüyor. Bunlar, beklediğinizden daha ileri boyutlu olabilir. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olduğunuz söylenemez, dikkatli olmalısınız.Çalışma hayatında başınıza gelen aksilikler sizi çok yıpratıyor. Bu yüzden bugün iç dünyanıza dönebilir, günlük işlerinizi yaparken sıkıntıya düşebilirsiniz.

10 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kararlılığınız iyi bir özellik ama inatçılığa dönüştüğünde gereksiz çatışmalara neden oluyor. Bugünlerde alışveriş yapma istediğiniz oldukça fazla. Biraz daha dikkatli harcamalar yapmanız gerekiyor. Para konusunda kullanılmaya biraz açıksınız. Bugün beklenmedik sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.

10 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin.İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.

10 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugünlerde her şeye karşı genel bir hoşnutsuzluğunuz var. Esasında bunun gözle görülür, maddi bir temeli yok. Bugünlerde canınız biraz bunalım istiyor gibi nedense. Hızla yok olup giden yaz mevsiminin sizde olumsuz etkileri oluyor. Sonbaharın eşsiz güzellikleri içinde mutluluğun sırrını keşfedebilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

10 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İş hayatınızdaki gelişmeler maddi konularda da etkisini gösterecek. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışın. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekebilir. Bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.Eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Sizin için en hayırlısı onun söylediklerine kulaklarınızı tıkamak olacak.

10 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.

10 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Çevrenizle işbirliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Bugün olumlu bir performans sergilemek istiyorsanız, karşınızdaki kişilerle aranızda oluşan soğuk savaşa son vermelisiniz.Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız.

10 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Karşınıza bazı zorluklar ve sorunlar çıkacaktır. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük olmamasına rağmen canınızın sıkılmasına neden olabilir. Gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir ve bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

10 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor. Düşünce ayrılıklarına da dikkat etmelisiniz.

10 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 İlişkinizde üçüncü bir şahsın etkisi olabilir.İyi giden bir dönemde bile her zaman bir risk vardır. Bu nedenle dikkatli olun. Uzun süre aynı şeyle ilgilenmek sizi sıkıyor olabilir. Fakat yapmak zorunda olduğunuz işleri tamamlayın. Elinizdeki projeler sonuçlanınca yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

10 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var.Bir tavrıyla sizi adeta yıktığı olaydan duyduğu pişmanlığı hissetmeniz, sizi yumuşatacak.

10 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Yeni başlangıçlar yapmaya ve yeni girişimlerde bulunmaya fazlasıyla istek duyacağınız bir gündesiniz. Bugün ailenizle bazı konularda görüşmeler yapabilir ve düşüncelerinizi onlara aktarabilirsiniz. Bu noktada ailenizle aranızda sorunlar çıkabilir ve düşünce ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kararlarınızda ısrarcı olmamalısınız.

10 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR