10 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


10 nisan 2018 günlük burç yorumları

10 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

10 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

10 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 Bazı kişilerin sizin yanınızda yer alma isteklerini kabul ederek, bu kişilerle ilişkilerinizi daha iyi analiz etme şansı bulabilirsiniz. Bakalım, iş birliğinden hoşlanacak mısınız veya hayata ya da işlerinize aynı yönden bakıyor musunuz?Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.
10 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bazı kişiler, gruplar, ortaklıklarınız ya da iş birliklerinizle ilgili fikirleriniz netleşmeye başlıyor. Bu kişilerle ortak bir yönünüzün olmadığını anlayabilir ve bir sonraki adımınızı buna göre belirleyebilirsiniz. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Her ne kadar rahatsızlık yaratsa da veya ertelemeler ya da iptaller nedeniyle zarar etseniz de, yapılacak yeni planlar veya değişikliklere uygun düzenlemeler rahatsızlıklara değebilir. Dolayısıyla, hemen karşınızdaki kişilere kızmamanızda fayda var.  Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde belli başlı planlarınızda değişiklikler yapılması gerekebilir veya ani gelişmeler söz konusu olabilir. Siz, moralinizi gelişmelere göre ayarlamamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

10 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Birkaç gün için olayları zorlamamanız veya kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için çok fazla çaba sarf etmemeniz yerinde olur. Hafta sonuna doğru, ikna yeteneğiniz veya karşı tarafın sizi dinleme ihtimali daha fazla olacaktır. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bazı planlarda meydana gelebilecek değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Sorumluları aramak ya da suçlamak yerine. Olayları akışa bırakmanız daha doğru olur. Birkaç gün sonra her şey yoluna girecektir. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bazı işleri veya ilişkileri zorlamak doğru olmayabilir. Artık verimliliği kalmamış, size zevk vermeyen veya ileri gitmeyen ilişki, iş, yöntem, düzenleme, anlaşma, iş birliği ya da ortaklıkları gözden çıkartma eğiliminde olabilirsiniz. Ya da bazı konuları zorlayarak bir yere gidemeyeceğinizin farkına varma ihtimaliniz yüksek önümüzdeki birkaç gün içerisinde. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kendinizi vermeniz veya yaratıcılığınızı ortaya koymanız durumunda, gerekli şekilde ilerleme sağlayabilirsiniz. Bazı düzenleme veya anlaşmaları hoşlandığınız şekilde yeniden yapılandırabilir, diğer kişileri şaşırtabilirsiniz. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

10 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Doğruları açıkça dile getirmek veya fark yaratmak isterken, yanlış bir imaj oluşturabilirsiniz. Önerilerinizin sert çıkışlar şeklinde algılanmaması ve gereken etkiyi yaratabilmesi için, daha sakin ve politik tavırlar geliştirmeniz gerekebilir. Günün Atmosferi: Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bir süredir bazı konularda bir değişim süreci yaşanıyordu. Bunları daha fazla görmezden gelemezsiniz. Halen sorunların çözülmesini sağlayabilecek olanaklar varken, bir adım atmanız yerinde olur. Esnek olmamanız, uzlaşmacı yol çizmemeniz veya eskiye sıkı sıkıya bağlı kalmanız durumunda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir.  Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.
10 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bazı planlarınızda, işlerinizde veya ilişkilerinizde meydana gelebilecek tuhaf gelişmelerin faydalı sonuçları olabileceğini düşünmekte zorlanabilirsiniz. Olayları olduğu gibi görmeye çalışmanızda fayda var. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.

10 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İdealist davranmak isteyebilirsiniz(sadece temiz enerji kullanmak, pet şişelere hayır demek, kimsesiz çocuklara burs vermek, büyüklük göstermek v.b) Koşullar idealist tavırları destekliyor. Önemli olan, bu işi pratiğe dökebilecek ve bundan bile yarar sağlayabilecek yöntemleri bulmakta. Aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz, sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği birkaç günün içerisindeyiz.
10 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR