11 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


11 ağustos 2018 günlük burç yorumları

11 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

11 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

11 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün iş arkadaşlarınızın hukuki sorunlarına müdahale etmemeniz için uyarıyor sizleri. İyi niyetle yapacağınız bu davranış sizlere hak etmediğiniz şeyler yaşatabilir. Ayrıca bugün maddi konular ile ilgili harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün alınganlık duygunuz hırçın bir tutum içine girmenize yol açabilir.

11 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün sürpriz bir yolculuk size maddi manevi zenginlikler getirebilir. Burun kırın etmeden yolculukları ertelememelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız düşüş bugün ile birlikte yükselmeye başlıyor şansı cesaretle değerlendirin. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız kırgınlıkların esiri olmamalı mutluluk yanı başınızdayken kendinizi bundan mahrum bırakmamalısınız.

11 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün ailevi konularda dikkatli olmalısınız. Ağzınızdan çıkan hoyratça sözler ilişkilerinizi kopma noktasına getirebilir. İş hayatınızda da bugün hiç bir işinizi ağırdan almamalısınız. Özel yaşamınızda ise beklentilerinizi yükseltirken aynı şekilde karşılık beklenebileceğini hesaplamalısınız.

11 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün ticari konularda çıkarcı insanlardan zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Değerlendirmeyi düşündüğünüz bir paranız varsa bugün güvendiğiniz kişiler dışında yönlendirmelere itibar etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgilinizden dolayı gerginlikler yaşayabilir öfke kontrolü yapmakta zorlanabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

11 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

11 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün ailevi konularda gerginlikler yaşayabilir beklenmedik durumlar özellikle ailenin ortak taşınmazları ile ilgili konularda uzlaşı sağlanamaması haklarınızdan olmanıza yanlış kararlara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise karşılıklı kıskançlıklar ilişkinizde büyük krizlere yol açabilir.

11 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün iş başvurularınız ve girişimlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.  Bu durum sizleri hayal kırıklığına düşürmemeli aksine daha fazla mücadele etmeli olacağına inanarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise mutluluğunuzu pekiştireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

11 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün agresif her söylem iş ve özel hayatınızda ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Kendi atladığınız şeylerin sorumlusu başkasıymış gibi hareket etmemelisiniz. Yaptığınız hata ya da gözden kaçan konuların sorumluluğunu almalı hırsla hareket etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuz ve her şeyi yönetme arzunuz karşı tarafın sizden tamamen soğuyup uzaklaşmasına neden olabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

11 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün dostlarınıza zaman ayırmalı onların yaşadığı zorluklara duyarsız kalmamalısınız. İşiniz ile ilgili konularda da aşırı detaycı ve şüpheci yaklaşımlarınız yadırganabilir zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda da beraber olduğunuz eş yada sevgilinizin bu konuda tüm desteğiyle yanınızda olması işinizi oldukça kolaylaştırarak güvenle hareket etmenizi sağlayacaktır.

11 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün iş hayatınızda ani kararlar almaktan kaçınmalı ve her şeyi sakinlikle ele almalısınız. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade ederken samimi olmalı kırgınlık ya da kızgınlıkla hareket etmemelisiniz.

11 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün maddi konularda şansınıza güvenerek hareket ettiğiniz takdirde umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Riskten uzak durmalısınız. İşinizi paranızı riske edecek her şeyden uzak durun. Özel yaşamınızda ise dargın olduğunuz eş ya da sevgiliniz ile barışabilirsiniz.

11 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda sağduyulu davranmanın maddi kazançlar getireceğine işaret etmekte. Bu sayede finansal olarak aleyhinize gelişen durumları lehinize çevirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ile tartışmalardan uzak durmalısınız bugün.

11 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR