11 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


11 haziran 2018 günlük burç yorumları

11 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

11 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

11 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

 İnsanlarla olan ilişkileriniz konusunda fazlasıyla hassas davranacaksınız. Size söylenenler konusunda çok fazla alıngan olabilir ve insanların kötü niyetli olduklarını düşünebilirsiniz. Ancak bu şekilde hayatı kendinize zehir ettiğinizin ve size zarar vermeye çalışan insanların istediği şeyi onlara verdiğinizin farkında olmalısınız. Siz içinizden gelenleri yaparak ve hayatın olumlu yanlarına odaklanarak bu güzel günde rahatlamaya çalışmalısınız. Bugün ailenizle ilgili sizi zorlayan etkilere karşı kendinizi nasıl koruyacağınızla ilgili yeni çözümler bulmanız gerekebilir. Sürekli herkesi memnun etmeye çalışarak hiçbir işte ilerleyemediğinizin farkına varmalı ve bir noktada da kendinizi düşünmeye önem vermelisiniz.

11 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hayatlarındaki etki alanlarını genişletmek adına çalışmalar yapmak isteyebilirler. Öncelikle kendinizi hiçbir zaman ikinci plana atılmış hissetmekten hoşlanmazsınız. Eğer bir iş yapıyorsanız hem en ön planda siz olacaksınız hem de en başarılı işi siz yapacaksınız. Elbette ki bu konuda elinizden gelen çabayı gösteriyorsunuz. Ancak işler her zaman sizin planladığınız şekilde gitmeyebilir . Bu durumda da kendinizi çok fazla hırpalar ve etrafınızdaki insanlara karşı da fazlasıyla kırıcı davranırsınız. Bazı davranışların ve sözlerin geri dönüşü olmadığının farkına varmalı ve kendinizi durdurmanız gereken yeri bilmelisiniz. Gün sonuna doğru her şeyin daha olumlu bir yönde ilerlediğine şahit olabilirsiniz

11 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

nsanların sizin başarılarınızla ilgili olumlu düşünceleri olsa da siz her zaman kendinizle yarışıyorsunuz. Bu nedenle toplumun genel yargıları ve algıları pek umurunuzda olmuyor. Siz kendinizi yetersiz gördükçe size hayret eden insanlara karşı kendinizi daha da çaresiz hissediyorsunuz . Ancak kendinizi kötü hissetmektense bu konuda bir şeyler yapmayı tercih edeceksiniz. Özellikle maddiyatla ilgili istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyor oluşunuz sizin için oldukça yaralayıcı bir durumdur. Aşk yaşantınızdaki geleceğin bu maddi olanaklara bağlı olduğunu düşünüyorsunuz ve bunun için elinizden gelen çabayı fazlasıyla gösteriyorsunuz

11 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Her şeye karşı içinizde bir öfke beslediğinizi hissediyorsunuz. Bunun nedeni ise karşılaştığınız insanların size karşı hoşgörülü ve anlayışlı davranmamış olmasıdır sevgili Yengeç Burçları. Sürekli kendinizi anlatmak ve açıklamak zorunda kalıyorsunuz. Uzun süre boyunca bunun nedeninin sizin farklılığınız olduğunu düşünmüş olsanız da artık bu durumun sizi fazlasıyla rahatsız ettiğini hissetmeye başlıyorsunuz . İçinizde sizi sıkan bu düşüncelerle boğuşurken bir yandan da sorumluluklarınızı yerine getirmeye çabalıyorsunuz. Bu durum kafanızı dağıtabileceği gibi size daha fazla sıkıntı da verebilir
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

11 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün içerisinde bir seyahat planı yapabilir ve hatta bu planı çok hızlı bir şekilde de gerçekleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bugün yapacaklarınızın arasında elbette ki birçok sosyal ortama gireceksiniz ve yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Bu kişiler arasında şimdiye kadar hiç anlaşamadığınız kadar iyi anlaşacağınız bir dost bulabilirsiniz. Gün sonuna doğru vakit anlamında bazı sıkıntıları sürekli olarak yaşadığınızı fark edebilirsiniz. Buna bir son vermek ve artık kendiniz için çok daha fazla emek harcamak için hayatınızda köklü düzenlemeler yapacaksınız sevgili Aslan Burçları. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.

11 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sizin düşüncelerinizi anlamayan ve sizi düşmanı olarak belleyen kişilerin size karşı olumsuz tavırlar sergilemelerine hazır olmalısınız sevgili Başak Burçları. Öncelikli olarak kendinizi korumaya çalışmalı ve kimsenin hiçbir nedenle sizin hakkınızı yemesine izin vermemelisiniz. Siz iyilik yaptığınızı düşünürsünüz ancak karşınızdaki insanın asıl amacı sizden faydalanmaktır. Böyle bir şekilde kullanılmak istemeyeceğiniz için kendinizi her zaman savunmaya hazır olmalısınız. Yeni kararlar almak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Ancak hayatınıza şöyle bir baktığınızda sizin kararlarınızın her zaman başka insanların dilinin ucunda olduğunu görüyorsunuz sevgili Başak Burçları. Bu nedenle kendinize karşı bir eleştiri yapabilir ve yeni kararlarınızı alırken özgür olmayı tercih edebilirsiniz.

11 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

 Geçmişinize ve sevdiklerinize fazlasıyla bağlısınız ancak yenilikten hoşlanıyorsunuz. Bunun yanında hayatınızda değiştirmek istediğiniz ve artık sabrınızı taşıran birden fazla unsur bulunuyor. Bunlardan kurtulabilmek için kendinizi bambaşka biri gibi görecek ve ne yapmak istiyorsanız yapmaya başlayacaksınız . Çevrenizde sizden beklentisi olan insanlar yaptıklarınız yüzünden sizden uzaklaşmayı tercih edebilirler. Ancak siz arzuladığınız yolda ilerledikten sonra bunları çok fazla önemsemeyeceksiniz sevgili Terazi Burçları. İletişimle ilgili konularda kendinizi yetersiz hissettiğiniz için biraz sıkıntı yaşayacağınızı düşünseniz de kendinize güvendiğiniz takdirde her şeyin üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

11 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Size göre her şey çok kolay ve eğlenceli bir hale getirilebilir sevgili Akrep Burçları. Buna rağmen insanların neden hayatı zorlaştırmak ve çekilmez hale getirmek için bu kadar uğraştıklarını anlayamıyorsunuz. Bazı zamanlarda başarılı olmakla ilgili çok fazla hırslı davranabiliyorsunuz . Bunun nedeni insanların sizi nasıl gördüğü değil sizin kendinizden gerçek dışı beklentilerinizdir. Herkesin bir şeyleri yapabilmek için bir sınırı vardır. Bu konuda kendinize çok fazla yüklenmemeli ve sınırlarınızın farkında olarak kendinizi mutlu etmeye çalışmalısınız. Karşınıza çıkan sorunları tek tek ele alarak kendinize kolay bir yol çizmeye çalışmalısınız sevgili Akrep Burçları.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

11 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

 Yeni eylemlerde bulunmaktansa bazı zamanlarda kabuğunuza çekilip yapmış olduğunuz şeylerin muhasebesini yapmak size olmazsa olmaz gibi geliyor. Eğer nasıl bir yoldan geldiğinizi tekrar gözden geçirmezseniz daha ileriye gitmenizin çok mümkün olamayacağını düşünüyorsunuz. Tüm bunların yanında bugün duygusal anlamda kendinizi güçsüz hissedeceğiniz bazı anlar yaşayabilirsiniz. Romantik ilişkilerle ilgili olabileceği gibi dostlarınız ve ailenizle de ilgili sıkıntılar meydana gelebilir. Siz duygularınızdan eminseniz ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Ancak insanların sözlerinin aklınızı bulandırmasına izin vermemelisiniz. Öz güveninizi yükseltecek hareketler yapmak ve varlığınızı diğer insanlara karşı göstermek için harekete geçmelisiniz.

11 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 Kendinize duyduğunuz güven ne kadar yüksekse birlikte çalıştığınız kişilere duyduğunuz güven de bir o kadar düşüktür. Her şeyi kendi kontrolünüz altına almak ve bütün süreci de takip etmek istersiniz. Ancak bir noktada her şeyi bu kadar kontrol ediyor olmanın size ne kadar vakit kaybettirdiğini ve aslında sizi ne kadar sıktığını anlayacaksınız . Böyle olduğunda ise kendinizi daha farklı bir konuma getirebilmek ve yenilenebilmek için sorumluluklarınızdan kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Yine de bugün içerisinde halletmeyi planladığınız son işleriniz varsa bunları büyük bir titizlikle yapacaksınız sevgili Oğlak Burçları. Çünkü hata düzeltmekle uğraşmaktansa en baştan hata yapmamak sizin için en kolayıdır.

11 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Aslında kendinize uzun zamandır vakit ayırmıyorsunuz ancak öncelikle sorumluluklarınız ve hayatın sizi sıkıştırdığı noktalardan kaçmak geldiği için başka şansınızın olmadığını düşünüyorsunuz sevgili Kova Burçları. Ancak dertlerin bitmesini beklerseniz hayatınız geçip gider. Siz maddi açıdan güçlü olmayı beklerken karşınıza çıkan birçok fırsatı kaçırdığınızın farkına varamıyorsunuz. Bugün ise bu fırsatları değerlendirmek için gözünüz daha açık olacaktır. Ancak insanlarla olan ilişkilerinizde her zamankinden çok daha dikkatli davranmanızda yarar vardır sevgili Kova Burçları. Zira sizin yanlış yapmanızı bekleyen ve sizin için olumsuz şeyler düşünen insanlar olduğunun farkına varmalı ve kendinizi korumak için önlem almalısınız.

11 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İnsanların sizinle iletişim kurmak için uğraştığını ancak bu konuda başarılı olamadıklarını görmek sizi çok fazla ilgilendirmiyor olsa da pratik sebeplerden ötürü kendinizi çok daha girişken bir şekilde sunmaya çabalayabilirsiniz sevgili Balık Burçları. Bu da çevrenizdeki insanları şaşırtabilir. Geleceğinizle ilgili sizi endişelendiren konularda daha girişken ve hızlı sonuçlar almaya yönelik çalışmalar yapacaksınız. Özellikle kişisel gelişiminizle ilgili girişimlerinizde başarılı olabilmek için harcadığınız çabaların karşılığını fazlasıyla alacaksınız sevgili Balık Burçları. Hayatınızdaki olumsuz yanların çok fazla üzerinde durmamalı ve olumlu işlerinizle ilgilenmeye ve ilerlemeye devam etmelisiniz. Hedefinizi asla unutmamalı ve onun uğrundaki çilelerinizi küçümsememelisiniz.

11 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR