11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları


11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları
2 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

11 Mart 2019 Koç Burcu Yorumları ( 211 Mart- 20 Nisan)

Koç burçları ilkbahar mevsimine yaklaşırken ufak tefek gerginlikler yaşıyor ve kendileri ile ilgili pek çok yeniliği ön plana çıkarıyor. İçlerde yaşanan stresler ve beklentiler her dönem değişken ve farklı bir algıya sahip olduğu için insanların da beklentisi bu konuda ortaya çıkıyor diyebiliriz.

11 Mart 2019 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu şu sıralar biraz daha alıngan. ARkadaşlarınızla bu konuda tartışabilirsiniz örneğin buna dikkat etmenizi öneriyoruz. Sizin için değişken ve farklı bir yapıda ortaya çıkardığımız her denge ve yenilik, daha farklı ve ayrıcalıklı bir dil ile bizlere sunulacak diyebiliriz. Amacımız daimi seçimleri kullanmanız ve bu seçimler ile ilgili olarak her beklentiyi ortaya çıkarmak olacaktır.

11 Mart 2019 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler toplumsal konularda biraz daha geri planda şu sıralar. Haftaya başlamak ve güzel başlamak önemli ama insanlar için değişken durumlar da ön plana çıkıyor. Aktif iş hayatınıza katkı sağlayacak bütün noktalar ve detaylar için sizler de kendinize dair bir fırsat yaratabilirsiniz. İkizler için güzel bir organizasyon yolda gibi.

11 Mart 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, hayatınızda önemli değişimlerin yaşanacağı 2 yıllık süreç içerisindesiniz. Bu haftalarda da yurtdışı projeleriniz ve büyük hayat planlarınız hakkında zihninizi netleştirmeye çalışıp, yeni kararlar alabilirisiz. Daha önceki kararlarınızı da sorgulamanız ihtimaller dahilinde olacaktır.

11 Mart 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Herkesin düşündüğü ve beklediği şeyler var. Aslanlar için de öyle. Sevgili Aslanlar, bu hafta gündeminiz sizin veya etrafınızdakilerin rol aldığı hukuki konular olabilir. Açılan bir davanın son geldiği aşama hakkında aktif rol oynabilirsiniz. Her türlü ödeme, kredi, vergi vs gibi, bu hafta içerisinde zamanınızın bir kısmını alabilir.

11 Mart 2019 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başaklar, Mart ayı sizin için kritik bir ay olmaya devam ediyor. Güzelliklerimiz ve farklı beklentilerimiz adına bir kaç haftadır kadersel değişimler yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız ile ilgili durumlarda belki de sizin kontrolünüz dışında yenilikler yaşıyor olmanız kuvvetle muhtemel. Çünkü sizinle ilgili gelişmeler her konuda ortaya çıkacak türden olacak diyebiliriz.

11 Mart 2019 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Teraziler, günlük rutinlerinizde yani her günkü hayat akışınızda bazı değişiklikler sizi bekliyor…Tüm değişim kontrolünüz altında olmasa da kritik noktalarda aslında sizin yüksek faydanız için oluşabilecek farklılıkları hızla kabul etmeniz yerinde olacaktır. Geçmişten gelen yaşanmışlıkları kendinize tecrübe edinerek yenilenen rutinlerinizi daha kolay şekillendirebilirsiniz. Her türlü seçim, kriter ve fırsat adına çok daha hızlı ve kolay bir dil ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve bu çalışmaları kendi içinizde sizler de yenilemeye başlayın.

 

11 Mart 2019 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrepler, bekarsanız ve kalbiniz yeni bir aşk yaşamaya müsaitse, işte zamanı! Bu haftalarda yeni gelişebilecek bir aşk hikayesinin kahramanlarından biri olabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz anda hayatınıza girecek biri ile yeni bir aşk macerasına başlayabilirsiniz.

11 Mart 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, eviniz veya ailenizde yeni bazı değişimler yaşanabilir. Uzun zamandır düşündüğünüz eve taşınmak, evinizin içini dekore ettirmek, ailenize yeni katılacak bireyler ile ilişkilerinizi düzenlemek veya yeni bir aile kurmak alternatifler arasında olabilir.

11 Mart 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 2 Şubat)

Bildiğiniz gibi insanların kendi beklentileri sürekli değişiyor. Sizler de bu beklentiler ile hareket ederek çok daha hızlı ve verimli bir yaklaşımı kendinize has bir dilde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Sevgili Oğlaklar, bu aralar, hislerinizi çok da rahat ifade edememeniz sebebiyle bazen yanlış anlaşıldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu hafta bu konuya biraz daha özen gösterip, kendinizi anlatmaya çalıştığınız kelimeleri seçerek kullanmanız iyi olacaktır. Yanlış anlaşılmaya müsait enerjiler altındasınız. 11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları oğlaklar için bu değerlerde çıkıyor karşınıza.

11 Mart 2019 Kova Burcu Yorumları ( 23 Ocak- 11 Mart)

Sevgili Kovalar, Venüs’ün bu ay başında Kova burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerinizde kendinizi çok daha rahat ifade etmeye başlamış olabilirisiniz. Özgürlüğünüze düşkün yapınız bazen ilişkiden korkmanız anlamına gelsede, bu dönem size ne istediğiniz ve istemediğiniz ile ilgili ipuçları verecektir. Bu yüzden hızla ilerleyen ve yenilenen bir güzel haftaya uyanmaya hazır olmanızda fayda var. İnsanlar çalışkan halleri ile kendilerini mutlu eder. Hareket etmek her zaman artıdır.

11 Mart 2019 Balık Burcu Yorumları (11 Mart – 20 Mart)

Sizin için şu sıralar, biraz enerji kırılımı görünüyor. Bu yüzden kendinizi daimi enerjiniz ile büyütmeniz ve işlerinizi de bu yönde ortaya çıkarmanız her zaman artı bir denge ve değer yaratacaktır. Zaman kaybetmeyin ve seçimlerimizin tamamını tek bir tıklama ile kullanmaya başlayın. Ayrıntılar ve beklentiler için her güzel seçimi ve fırsatı tek bir tıklama ile ortaya çıkarabilirsiniz. 11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları bu şekilde ilerliyor.

Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı