11 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


11 mayıs 2018 günlük burç yorumları

11 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

11 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

11 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün, kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir.Parasal ve maddi konulara daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Belki de bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.Kafanızdaki soru işaretlerine cevap alabilirsiniz.

11 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var. Uzun vadeye yaydığınız beklentilerinizin bir kısmına acele müdahalesi etmeniz gerekebilir.Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil. Fakat siz ısrarla, yapıcı eleştirileri, suçlama gibi algılamaya devam ediyorsunuz.

11 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Karşı cinsle ilişkilerinizde problemler var. Ya onlar sizi anlamıyor veya siz kendinizi anlatamıyorsunuz. Biraz içinize dönük yaşıyorsunuz.Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı açılabilir. Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonraki ödemelerde size kolaylıklar sağlayacak.

11 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

11 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ay burcunuzda size yeteri kadar güven ve dikkat çekicilik vermekte. Farkındalığınızın arttığı bu dönem kendinizi güçlü biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hareketli gelişmelere alışık olmadığınız için zorlanıyorsunuz. Ama gelişmelerin sonunda güleceksiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

11 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Küçük harcamalarınız büyük açıklara neden oluyor. Umutlu olduğunuz para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz.Şairane konuşmalar yapmak, duygusal sahnelerde yer almak için elverişli bir gün. Canınızı sıkacak sözler duyabilirsiniz.

11 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gün ortasına kadar ortaklıkların getirdiği farkındalık yaratan gelişmelere odaklısınız. Daha sonra ortak giderler, yatırıma yönelik planlar üzerinde durabilirsiniz. Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.

11 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

11 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Aklınızın yarısı işte, yarısı başka şeylerde. İlgili ilgisiz bir sürü şey, aklınızı çelmeye yetiyor. Tamam, kendi işleriniz aksamıyor ama aklınızı çelen her şeyi başkalarına aktardığınız için çevrenizdekileri çok meşgul ediyorsunuz.Sağlık sorunlarınız bugün de sizi sıkıntıya sokabilir. En kısa zamanda doktora görünmelisiniz.

11 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var.Kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve enerjinizi kullanmak arzusundasınız.

11 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Yakınlar ve komşularla ilgili konular sürerken artık evde sizi bekleyen konular öncelik kazanıyor. Şimdi yeni bir plan yapmalı, düşündüğünüz yenilikleri hayata geçirmelisiniz. Daha fazla konfor aradığınız bu dönemde bazı giderler kaynaklarınızı zorlayabilir.

11 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Eğitiminiz veya işinizle ilgili gayret etmenize rağmen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çünkü kapasiteniz üzerinde çalışıyorsunuz. İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içerisindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Hiç ummadığınız biri şu günlerde size hayranlığını dile getirebilir.

11 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR