11 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


11 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

11 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

11 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün için aşırı monotonluğun verdiği sıkkınlığı işaret ediyor. Çok öfkeli olduğunu hissedebilirsiniz. Hafta sonunun geleceğini ve biraz gevşeyecek vakit bulup nefes alabileceğinizi unutmayın. Elbette, önce haftanın bitmesi gerekiyor, ona göre kendinize biraz daha hakim olmanız gerekiyor.

11 Ocak 2018 günlük burç yorumları havalara dikkat etmemiz konusunda uyarıyor, genel olarak bugün hava değişimleri herkesi etkileyecek. Küçük sağlık sorunları baş gösterebilir. Bu neden ile gıdanıza ve beslenmenize özen gösterin. Bol vitaminli içecekler tüketin.

11 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Koçlar için önümüzdeki günler için önceden ailelerine danışmadan plan yapmamalılar. Beraberliğiniz ile ilgili yıllar sonrasını düşünmenize gerek yok. Önemli olan yarın yada bir kaç hafta sonrası için ne beklediğiniz, daha da önemlisi sevgilinizin ne istediği. Onu yıllar sonrasının planları ile sıkmak yerine önünüzdeki bir kaç gün yada hafta için ne istediğin ile ilgilenmeniz ve onunda fikirlerini söylemesine izin vermeli ve saygı duymalısın.

11 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

11 Ocak’ta akrabanız yada yakın arkadaşınız olmayan bir yabancının kaderinde önemli bir rol oynayacaksınız, karşınızdaki kişinin sıkıntısına o kadar net bir şekilde tanık olacaksınız ki, ister istemez onu koruma içgüdünüz devreye girecek. Bu kişi gün içinde size teşekkür etme fırsatı bulamayacak olsa da daha sonra size teşekkür edecek ve iyiliğinize ilk fırsatta cevap verecek.

11 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler, bugün yatağın ters tarafından kalkacak. O kadar ki, kahvenin çok koyu olması yada ekmeğinizin fazla kızarması bile bugün hayata karamsar yaklaşmanıza yetecek. o yüzden büyük sıkıntılar yaşamamak adına normal bir günde çok da hoşlanmayacağınız şeylerden uzak durun, özellikle iş yerinde ki arkadaşlarınızdan uzak durun.

11 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

11 Ocak 2018 günlük burç yorumları yengeçlerin bugün günlük yaşantınızda çok işinize yarayacak bazı unsurlar elde edeceksiniz, bu sizin bugün başınıza gelebilecek en güzel şey. Profesyonel ve Özel hayatınızda çok gergin bir yaşayacaksınız. Başkalarının düşüncesizce konuşmalarına karşı, yüzünüzde tatlı bir gülümseme ile ustaca cevaplar verirseniz, onların bu negatif yaklaşımlarını yumuşatıp size karşı daha pozitif yaklaşmalarını sağlarsınız.

11 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kesinlikle kimse ile tartışma içine girmeyin. Çünkü, günün ikinci yarısında gireceğiniz hiç bir sözlü tartışmayı kazanamayacaksınız, bunun neden ise, rakibinizi yenecek argümanları sunamayacak olmanız. Karşınızdaki ile aynı fikirdeymiş gibi davranmanız sizin için çok iyi olacak. Dolayısı ile çok da ısrarcı olamaya gerek yok. Kimse sizi söylediğini yapmaya zorlamayacak.

11 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar bugün çok yüksek bir enerjiye sahip olacaklar ve bunu çok güzel kullanacaklar. Bugün, çok zor bir projeyi başarı ile tamamlayacak, aynı zamanda aile içindeki bazı problemleri de çözeceksiniz. Ama unutmayın ki, bu kadar büyük işlerle uğraşmak sizi yorabilir. İlk belirtileri hissettiğiniz anda temponuzu düşürün ve kendinize vakit ayırın.

DEVAM EDİYOR


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR