12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları


12 ekim 2018 günlük burç yorumları

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

12 Ekim 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü duygusal konularda etki altında kalmadan kararlar almanız için uyarıyor sizleri. Yakın arkadaşlarınız mutlu ilişkinizden rahatsızlık duyup sizi yanlış yönlendirebilirler dikkatli davranın. İş hayatınızda ise bugün inatlaşmalar maddi zararlar yaşamanıza yol açabilir.

12 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün hukuki bir davanızın beklediğinizden daha iyi neticeler getireceğini müjdelemekte. Maddi manevi ilahi adalet sizden yana ilerlemeye başlıyor. Şükredin sabretmekten değerlerinize sahip çıkmaktan hiç vazgeçmeyin. İş ve özel yaşamınızda ise güzellikler sizi karşılarken kaygılarınızdan uzaklaşmayı başarmalısınız.

12 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Gökyüzü bugün kardeş ve arkadaşlarınız yüzünden sinirlerinizin gerilebileceğine işaret etmekte. Sakin olmaya çalışsanız da laftan anlamaz hırslı kişiler karşısında  başarılı olamayabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün sürpriz gelişmeler sizi adım adım hayallerinize ulaştırabilir. Özel yaşamınızda ise anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz.

12 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün çalışma arkadaşlarınızın hatalarından zarar görmemeniz için işinize hiç kimseyi karıştırmamanızın önemine dikkat çekmekte. Yorulacak olsanız da varsın olsun. Bugün yakınlarınız ile ilgili konularda ise sorunların çözüme kavuşması ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakın çevresinden kaynaklı sorunlar yaşanabilir bugün.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

12 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü güne pozitif gelişmeler ile başlayacağınızı müjdelemekte. İş ve eğitim hayatınızda bürokratik işleriniz istediğiniz gibi neticelenebilir beklediğinizden daha iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda ise sakin tutumunuz sayesinde tartışma ve sorunlar dan uzak kalmayı başaracaksınız. Özel yaşamınızda ise romantizm eş ya da sevgiliniz ile duygularınızı daha da derinden yaşamanıza katkıda bulanacak bugün.

12 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün inat ve ısrarın sizi iş ve hukuki konularda zararlı çıkaracağına işaret etmekte. Bu anlamda yapılan ikaz ve uyarıları dikkate almalı hırsla hareket etmemelisiniz. Maddi konularda alacaklarınız ile ilgili gecikmeleri sorun etmeyin bir kaç gün içinde her şey yoluna girecektir. Özel yaşamınızda ise tek taraflı beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.

12 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün aile büyükleriniz ile ilgili sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Endişelenmeyin elinizden geleni yapın ve sabırlı olun. İş hayatınızda ise bugün birlikte çalıştığınız kişiler yüzünden gecikmeler yaşanabilir ve ekstra sorumluluklar almak zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade ederken suçlayıcı bir tavır içinde olmamaya dikkat edin.

12 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün iş hayatınızda büyük değişikliklere yönelmemelisiniz. Beklediğinizi bulamayabilir maddi olarak zararlı çıkabilirsiniz. Hukuki konular ve resmi işleriniz ise bugün sorunsuz ilerleyecektir. Özel yaşamınızda ise keskin çıkışlar sizi haklı çıkarmayacağı gibi birlikte olduğunuz insanın sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Sakin olun ve anlamaya çalışın.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

12 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün sorumluluklarınızı maddi olarak yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum sizler için can sıkıcı olsa da üzülmeyin ve mücadele etmeye devam edin.  Unutmayın her zorlu mücadelenin sonu zaferdir. Bir kaç gün içinde yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri rahatlatacak daha rahat hareket edebilme imkanına ulaşmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarının sebep olduğu yanlış anlaşılmaların ortadan kalkması ile sevineceksiniz.

12 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün, iş yaptığınız kişiler ile ilişkilerinizde resmiyeti korumalı iş ve özel yaşamı birbirine karıştırmamalısınız. Karşı cinsle beklenmedik yakınlaşmalar iş ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir. Anlık duygular tutkuların yükselmesi  sizi pişman olacağınız şeyler yapmaya yöneltebilir dikkatli olun. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar, Bugün yakınlarınızın yapıcı yöndeki uyarılarını dikkate almalısınız.

12 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün iş hayatınızda sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Aşırı şüpheci olmamalı kalbinizden geçtiği şekilde kararlar almalısınız. Maddi konularda aile bireyleri ile tartışmaktan kaçınmalı herkesin elinden geleni yaptığı halde yapılanı görmezden gelmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün duygusal yakınlaşmalar kalıcı beraberliklerin başlangıcı olabilir bekar olanlar için.

12 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün kalbinizden geçen dilekleriniz gerçekleşebilir iş hayatınızda uzun zamandır iş arıyorsanız bugün güzel haber alabilir yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda beklentilerinizin gerçekleşmesi ile büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balıklar başkalarının sebep olacağı olaylar yüzünden kıskançlıklara bağlı tartışmalar yaşanabilir dikkatli olun. Neyin ne olduğunu anlamadan tepki vermeyin.

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR