12 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


12 nisan 2018 günlük burç yorumları

12 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

12 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

12 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faaliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Bugün gireceğiniz her yükümlülüğü başarıyla yerine getirebilirsiniz. Başkaları için yaptığınız şeylerden dolayı da takdir kazanmanız olasıdır.
12 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Parasal konularda yapacağınız aktif harcamalar gündeme gelse bile aslında parasızlık çekmiyorsunuz. Aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Bu sizi sakinleştirebilir. Tanımadığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde hoş olmayan veya tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz.

12 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkili ilişkilerinizde biraz gerçeklerden uzaklaşmanız gibisiniz. İşlerinizi başarıyla yürütecek şansa ve enerjiye sahipsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alabilir, gösterdiğiniz performans sayesinde üstlerinizin takdir ve beğenisini kazanabilirsiniz. Fikirlerinizle ve olaylara yaklaşımlarınızla çevrenizin dikkatini çekiyorsunuz.

12 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Birisi arkanızdan işler çeviriyor olabilir. Hangi durum olursa olsun söz konusu bir erkek olabilir ama bu kişi duygusal ilişki içinde olduğunuz bir kimse olmayacaktır.Çevrenizde bulunan bir kişinin hakkınızda yapmış olduğu bir dedikodu canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bu kişiyle yüzleşip onun gerçek niyetini öğrenmeniz daha olumlu bir yaklaşım tarzıdır.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

12 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Olayların gerçek nedenlerini iyice araştırın, anlayın ve hatta çözüm yollarını öngörün. Akıllı planlar yapın ve doğru yaklaşımlarda bulunun. Ama her şeyden önce samimi ve açık olun. Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir.

12 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi yönden bu dönem zorlanıyorsunuz. yeni atılımlar sizi oldukça zor durumlara sokmuş. Fakat hırsınız bu zorlu devreyi atlatmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte genel yaşamınızda bireysel özgürlüğünüz ve bağımsızlığınız öne çıkabilir. Gereksiz sorularla çevrenizi bezdirmekten kaçının. Biraz düşünürseniz anlayamayacağınız konu yoktur.

12 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sizin için en büyük tehlike büyük konuşmanızdır. Çalışkanlığınız ile başarı kazanacaksınız ve başarılı diyaloglar kurabilmeniz olacaktır. Endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek.Kazalar ve sakarlıklara açıksınız. Büyük ve kalıcı zararlar olmayabilir fakat kendi sakarlığınızdan gelebilecek bir sürü tehlike var.

12 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmeyin. En azından bir şeyler öğrenmeye çalışın. Maddi yönden buara zorlanıyorsunuz. Yakın akraba ziyaretleri ve bazı kutlamalar gündemde olacaktır. Pek çok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verir. Yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz. Bu sizin için son derece şanslı ve mutlu bir dönem olabilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

12 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Gün boyunca sürecek girişkenliğiniz sayesinde, işleri siz kısa bir sürede bitireceksiniz. Onu sevdiğinizi hissettirmelisiniz. Materyal konularda da yeni gelişmelerin olması sizi oldukça sevindirecektir. beklemediğiniz bir dostunuzun hoş bir teklifi bazı parasal sıkıntılarınızı sona erdirebilir. Bunun yanında eşya alışverişinde dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinize biraz güvenin.

12 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Düşünce ve davranışlarınızda geçmişteki koşullardan bir hayli etkileneceksiniz. Ay ortası doğanlarda etkili olacak bu durum, gereksiz tartışma ortamları hazırlarken sizi ve sevdiğiniz kişiyi de bu ortamların içine sürükleyebilir. Çocukça davranışlarda bulunmaz veya engellerseniz, bu gibi tatsızlıkları önleyebilirsiniz. Sakin olmalı ve başkaları tarafından yönlendirme içine girmemelisiniz.
12 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sizi engellemek amacıyla uydurulmuş haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır diyorum. Bir ikilem içine düşmeniz büyük bir olasılık. Daha sonra ise karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etmeyi düşünün. Kendi haline bırakın ve hiçbir etki ve zorlama yapmayın. Onun duygularını kontrol etmek için zaman erken.

12 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Etki altında kaldığınız şu günlerde sezgilerinize güvenerek vereceğiniz acele bir karar yanlışlıklar yapmanıza neden olabilir. Özellikle duygusal konularda dikkatli davranmak sizin açınızdan son derece yararlıdır. Ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmanıza uygun bir gündesiniz. Bir süreden beri başlamayı bir türlü göze alamadığınız bir iş varsa ona başlamanızın zamanı artık gelmiştir.
12 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR