12 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


12 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

12 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

12 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları bugün için aşırı monotonluğun verdiği sıkkınlığı işaret ediyor. Çok öfkeli olduğunu hissedebilirsiniz. Hafta sonunun geleceğini ve biraz gevşeyecek vakit bulup nefes alabileceğinizi unutmayın. Elbette, önce haftanın bitmesi gerekiyor, ona göre kendinize biraz daha hakim olmanız gerekiyor.

12 Ocak 2018 günlük burç yorumları havalara dikkat etmemiz konusunda uyarıyor, genel olarak bugün hava değişimleri herkesi etkileyecek. Küçük sağlık sorunları baş gösterebilir. Bu neden ile gıdanıza ve beslenmenize özen gösterin. Bol vitaminli içecekler tüketin.

12 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Bu hafta iş hayatı sizin için olumlu geçti, çok memnunsunuz. İş yapış şekliniz ve profesyonelliğiniz hakkında üstlerinizden ve patronunuzdan  çok olumlu ve terfi mesajları veren mesajlar işittiniz. Patronunuz şirketiniz ve sizin geleceğinize dair çok prestijli bir konu hakkında sizi iş gezisine gönderileceğini vaat etti. Bunu arkadaşlarınız ile evde küçük bir parti ile kutlamayı planlıyorsunuz, gece keyifli bir şekilde sonlanıyor bu arada sizde, o ciddi iş adamı havanızdan arınıp, neşeli, şakacı bir kişiliğe bürünüyorsunuz.

12 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

12 Ocak günü sıkıntı ya da yorgunluk hissetmeden yüksek motivasyon ile geçecek, Hafta sonu geldiğinden midir bilinmez, kıpır kıpırsınız.. Hatta geçmişte sevmediğiniz meslektaşlarınız bile keyfinizi kaçıramayacak hatta size ilham verecektir. Günün tek hoş olmayan bölümü, akşamı iple çekmenize neden olan favori tv programınız seyretmeye hazırlanırken kapıya gelen bir komşunuza dert anlatırken, programınızın bir kısmını kaçırmanız olacak. 

12 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler için, 12 Ocak 2018 günlük burç yorumları çok enteresan değil ama gizemli, bugün büyük bir gelişme olmayacak hayatınızda. Sizin için bu Cuma gününün en önemli noktası kişisel olarak yeni bir aksesuar satın almak. Daha sonra her gelişme bu aldığınız aksesuarın etrafında olacaktır. İlk önce aileniz ve arkadaşlarınız bu konuyu tartışırken farklı şekillerde övgüler yağdırıyor ve size açıkça imreniyorlar, aksesuarınız sizi inanılmaz tamamladı.

12 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

Yengeçler, bugün huzursuzluktan kurtulamayacaklar. Öncelikle, yeni patronunuzun sizin için çok katı olması ve bu akşam size yakın biri tarafından hayal kırıklığına uğrama ihtimalinden endişelenmelisiniz. Bu kişiden, geçmişte kendisine birçok kez yardım ettiğinizi ima ederek için yardım etmesini isteyeceksiniz. Bu kişi, sizin sorununuz uğruna cuma gününü feda etmeyi reddedecektir. Bu sizi gerçekten üzecek, insanların adalet ve vefa duygusundan ne kadar yoksun olduklarını hatırlatacak.

12 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan bugün, sevgi ve birliktelik konusunda neden bu kadar zorlandığı konusunu ve bunun nedenlerini sorgulayacak. bunun nedenin, zihinsel olarak kalıcı bir ilişkiye, getireceği zorluklara ve sorumluluk duygusuna hazır olmadığına karar verir.. Aslında konu tam da bu değildir, buna neden, kendinize olan aşırı öz güveniniz ve karşınızdaki adayların hep negatif yönlerini eleştiriyor olmanız. Ama bu sizi yalnızlığa sevk edecek, antisosyal bir yolun kapısını aralayacak. Bizden uyarması.

12 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar bugün bağışıklık sisteminize çok güvenmeseniz iyi edersiniz. Ocak ayında pencereyi bu kadar açık bırakmanın akılcı olmadığını bilmelisiniz. Dışarı çıkarken yanınıza özellikle şapka ve bere almayı unutmayın. Aynı dikkati mali konularda da göstermelisiniz. Sadece duygularla alışveriş yapmayın; bu sizi tamamen yanıltabilir. Bugün yapacağınız alışverişte önce bir liste hazırlamanız ve bu listeye tamamen sadık kalmalısınız.

 

DEVAM EDİYOR


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR