12 Yılda Bir Yay Burcunda Buluşan Güneş ve Jüpiter’in Etkileriyle 26 Kasım – 2 Aralık Haftalık Burç Yorumları


haftalık burç yorumları

Her hafta biz farkında olmadan başka bir tecrübe başka bir farkındalık kazandırıyor bizlere. Elbette astrolojik anlamda baktığımızda gezegenlerin hareketleriyle şekilleniyor tüm bir hafta. 26 Kasım-2 Aralık haftası 12 yılın ardından Güneş ve Jüpiter, Yay burcunda buluşuyor.İşte haftalık burç yorumları…

Jüpiter sahtelikleri ortadan kaldırım gerçekleri açığa çıkarırken Güneş’ın aydınlatıcı gücü Jüpiter’in etkisini yükseltiyor…

1. Koç


Haftaya düşüncelerinin onları nereye götürdüğünün farkında olmadan ilerleyerek başlayan Koç burçları garip tesadüflerle karşılaşabilirler. Aynı sayıları pek çok farklı yerde gördüklerini ya da düşündükleri kişinin onları aradığını görebilirler. Bu rastlantılar bazen göz ardı edemeyecekleri kadar ürkütücü olabilir. Ayrıca yine pazartesi kendilerini konfor alanlarının dışına itmek için harika bir gün. İlham verici fikirlerin peşinden koşmaya hazır olacaklar.

Aşk hayatlarında belirgin farklılıklar görebilir, hissettikleri yoğun duyguların bir anda kaybolduğunu görebilirler. Cuma günü ise bu konularla ilgili büyük dalgalar ya da tsunami yaratabilecek gelişmelere hazır olmalılar. Bu olumsuz durumdan ise yalnızca kendilerine karşı dürüst olarak kurtulabilirler. Standart bir ilişkiye başlamak kolay olsa da daha fazlası ise kalplerinden geçenleri söylemeleri gerektiğini unutmamalılar.

Tamamlamaları gereken çok fazla işi olan Koç burçları adeta zamanla yarışıyorlar. Ancak bu konuda stres yapmalarına gerek yok. Bunun sadece bir geçiş aşaması olduğunu unutmamalılar.

2. Boğa


Çalışan Boğa burçlarını oldukça yoğun bir hafta bekliyor. Ayrıca 8. evdeki yoğun duygularını yöneten Yay burcu nedeniyle genel olarak bunalmış ve nefes alamıyormuş gibi hissedebilirler. Kendilerini baskı altında ve kısıtlanmış hissettikleri anlarda her hareketlerini iki defa düşünmeliler. Kıskançlık ve öfke patlamaları ise dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Hafta sona ererken ise sağlıklı beslenmeye çok daha önem verecek olan Boğa burçları hayatlarındaki stresten bir türlü kurtulamadıklarını fark edebilirler. Stresin sağlıklarını olumsuz etkilemesi kendilerini bitmek bilmek bir döngünün içinde bulmalarına neden olacak. Belki yoga yapmalı ya da stres seviyelerini azaltacak bir şeyler bulmalılar.

Pazar günü ise ilişkileri yeniden gündeme gelebilir. Uzun zamandır düşündükleri kişiyle kaldıkları yerden devam etme şansı bulabilirler. Hamlelerini düşünürken “Ne kaybederim ki?” sorusunu sık sık soracaklar kendilerine…

3. İkizler


İkizler burçları 26 Kasım Pazartesi her şeyi artıları ve eksileriyle açık bir şekilde oldukça berrak bir şekilde görebilirler. Kendilerini daha güçlü ve eksiksiz hissedecekleri bu hafta, aynı zamanda istediklerini elde etmek için ihtiyaçları olan özgürlük hissine de kavuşacaklar. Onlara imkansız görünen bu durum tamamıyla ne istediklerini ve istedikleri şey için nelere göze alabileceklerine bağlı.

Cuma günü ise özellikle aşk hayatlarıyla ilgili kararsızlıkları gündemde olacak. Hafta sonu aşk hayatlarını bir kenara bırakmayı başarabilen İkizler burçları kişisel bakımlarına ve sağlık rutinlerine dönebilirler. Aynı zamanda önümüzdeki haftalar için misafir hazırlıkları ya da evlerinde yeni düzenlemeler yapabilirler.

4. Yengeç


Yengeç burçları hafta başından itibaren üzerlerindeki ölü toprağı atıp ruhsal bir canlanma yaşayabilirler. Aynı zamanda vücutlarını düşünerek sağlıklı yemeklerle kendilerini ödüllendirebilirler. Aynı zamanda bu ruhsal canlanma günlük rutinlerini de yeniden şekillendirmelerini sağlayabilir.

Cuma günü duygusal ve zor anlara hazır olmalılar. Özellikle iş hayatları ve evleri arasında denge kurmakta zorlanabilirler. Herkes Yengeç burçlarından bir şeyler beklerken onlar kendini bin parçaya bölünmüş hissedebilir. Bu durumu idare etmek için ise insanların kendilerinden bekledikleri şeyleri bir öncelik sırasına koymaları.

Pazar gününden itibaren ise duygusal yaşamlarında eğlenceli bir flört dönemi başlıyor diyebiliriz. 5 hafta sürecek bu dönem tamamen onların yönetiminde olacak. Bu nedenle romantik yaşamlarının dozunu ayarlayabilecekler. Eğer bu süreci doğru kontrol ederlerde uzun zamandır hayalini kurdukları şey gerçek olabilir. Ancak bir yandan da o büyük adımı atmak için büyük bir korku duyuyorlar. Karar vermek için ise acele etmeliler.

5. Aslan


Pazartesi günü Aslan burçları için sevgi ve yaratıcılık konusunda risk alacakları ve almaları gereken bir gün olacak. İstedikleri şeyler ve yaptıkları konusunda net olurlarsa hedeflerine ulaşmamaları için hiçbir sebep yok. Eğer kalp atışlarını hızlandıran biri varsa artık duygularını ifade etmekten çekinmemeliler. Eğer karşılarındaki doğru kişiyse bu itirafı oldukça seksi bulacaktır.

Gerçekleri söylemek oldukça önemlidir. Ancak birilerini şok etmek ya da rant yaratmak için söylenen sözler özellikle Cuma günü büyük bir muhalefet yaratabilir. Büyürse iş yerinde küçük çaplı bir kaos bile yaratabilir. Bu nedenler neyi enden söylediklerini iki defa düşünmeliler. Söyledikleri şey amacına ulaşıyor mu yoksa yalnızca göz önünde olmalarını mı sağlıyor? Kötü şöhret, iyi değildir.

Pazar gününden itibaren ise özellikle stillerine yönelebilir, uzun zamandır akıllarında olan ancak üşendikleri için yapamadıkları alışverişi yapıp stil fikirlerini hayata geçirebilirler. Ayrıca evlerinde erteledikleri ufak tefek eksiklikleri de giderme vakti. Yine hafta sonu ilişkisi olan Aslan burçları ilişkilerinin ivme kazandığını hissedebilirler.

6. Başak


Başak burçları Pazartesi gününden itibaren yaşanan olayların ve verilen kararların çok daha büyük etkilere sahip olduğunu fark edebilirler. Bu dönemde kişisel alanlarına çok daha fazla önem verdiklerini hissedebilirler. Hayatlarında yeni bir hedef, hayalini kuracak yeni bir şey istiyorlarsa bunu düşünemeye hemen başlamalılar. Daha fazla dışarı çıkıp kendilerini kültürel anlamda daha fazla geliştirmeliler.

Cuma günü oldukça güçlü duygular ve büyük bir döngüde hissedebilirler. Cuma günkü Venüs ve Uranüs karşılaşması
üzülebilecekleri bir şey yaşamalarına sebep olabilir. Gerçekçi olmayan beklentiler ortaya çıkabilir ve bazı kişilerin sevgisini abarttıklarını hissedebilirler.

Ancak Pazar romantizm hayatlarına dönüyor. İlişkisi olan Başak burçları tutkuyu canlı tutmanın zor olduğunu düşünüyor olabilir. Ancak ilişkilerinde neyin önemli olduğunu gözden geçirmeliler. Belki de birbirlerine sonsuz bir rahatlık ve güven veriyor olabilirler.

  27 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

7. Terazi


Hava burcu Teraziler, genellikle yalnız olmak istedikleri kadar yalnızlar. Eğer yeni mekanlar keşfetmeyi ve arkadaş çevrelerini genişletmeyi umuyorlarsa bu pazartesi her ikisi içinde doğru gün. 26 Kasım’daki Güneş ve Jüpiter’in Yay burcundaki birleşimi ise 12 yılda bir gerçekleşiyor. Bu yüzden Terazi burçları yapmak istedikleri şey konusunda söylenmeyi bırakıp bir an önce harekete geçmeliler. Taze fikirler edinmek, yeni insanlar tanımak ve risk almak için harika bir hafta.

Haftanın sonuna doğru arkadaşlarıyla ya da aileleriyle olan ilişkilerinin raydan çıktığını hissedebilirler. Ancak tüm denge arayışlarına rağmen kontrollerinde olmayan bu durumla ilgili yapabilecekleri pek fazla bir şey yok.

Pazar gününden itibaren aşk hayatlarında yeni bir sayfa açan Terazi burçları uzun zamandır hayalini kurdukları ilişki için ciddi adımlar atabilirler. Bu adımlar onları dış dünyadan, yaşadıkları problemlerden ve stresten uzaklaştıracaktır. Unutmamaları gereken şey ise bunun bir düşüş değil kendi ilgi alanları ve hayal dünyaları için yer açma girişimleri olacağı.

8. Akrep


Akrep burçları eğer pazartesi günü bir ses duyarlarsa bu muhtemelen kasanın açılma sesidir. Onlar farkında olmasa da kucaklarına büyük harflerle “büyük para” yazan bir fırsat inebilir. Her ne kadar riskli hamleler söz konusu olsa da Jüpiter ve Güneş’in hizalanması her şeyi Akrep burçlarının lehine çeviriyor. Finansal konularda şans onlardan yana diyebiliriz. Ancak o kuvvetli hislerini asla göz ardı etmemeli ve ufacık bir şüpheleri varsa geri adım atmaları oldukça önemli.

Cuma günü anksiyeteleri kontrol edemeyecekleri bir seviyeye çıkabilir. Dikkat etmeleri gereken şey ise anksiyete ile baş etmeye çalışırken yanlış yollara sapmaları olacaktır. Abur cuburlar, alkol ve diğerleri… Hiçbirinin asıl çözüm olmadığının farkına varmaları ve hayatlarında dengeyi sağlayacak şeylere yönelmeleri gerekiyor.

9. Yay


Pazartesi Yay burçları için adeta mutlu ve şanslı olacakları bir gün. Pazartesi günü evreni ve getirdiklerini açık bir zihinle karşılamalılar. Karşılarına çıkan fırsatlar ve teklifler karşısında ise tereddütlü değil cesurca davranma zamanı. Eğer ortada bir fikir ya da plan varsa hesaplı, zekice ve cesur bir şekilde dahil olmalılar. Hızlandırılmış bir büyüme ve dönüşüm zamanında olduklarını unutmamalılar. Bu süreç 2 Aralık’a kadar sürecek. Ayrıca insanlara ne üzerinde çalıştıklarını doğru ev net bir şekilde anlatmak konusunda daha fazla çaba göstermeliler. Herkesin onların seviyesini yakalamak zorunda olmadığını untumamalılar.

Cuma günü ise açık sözlü olmalarının faydasını görebilirler ancak bu dürüstlüğü kimin karşında sergilediklerine çok dikkat etmeliler. Uranüs ve Venüs’ün hareketleri yakın olduğunuz biriyle dramın ve gerilimin karıştığı bir tartışma yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca kendilerini bir anda dost-düşman, arkadaş-sevgili gibi ince çizgilerin arasında bulabilirler.

10. Oğlak


Oğlak burçları sonunda affetmeye çalışma alışkanlıklarına ve kendilerine zarar veren ilişkilerine veda etmeye hazır olmalılar. İlişki, alışkanlık ya da herhangi bir şeye olan inanç… Pazartesi günü, Oğlak burçları onları hayatlarına dair büyük bir adım atmaktan alıkoyan ne varsa hayatlarından çıkarmak için harekete geçecekler. Hayatlarında önlerine çıkan ne varsa temizlemek için büyük bir istek duyacaklar. Belki bazı insanları uzaklaştırarak belki de evlerindeki tüm fazlalıklardan kurtularak yapacaklar bunu.

Haftanın sonuna doğru aile üyeleri ya da ev arkadaşlarıyla bazı gerginlikler yaşayabilirler. Ancak herkesi aynı anda mutlu edemeyeceklerini kabul edip arada bir denge kurmaya çalışmalılar. Pazar günü ise gerginlik kısmen dağılıyor. Sosyal aktivitelere ve gönüllülük işlerine daha fazla vakit ayırmak isteyebilirler.

11. Kova


Pazartesi günü sosyal hayatları adeta yükselişe geçecek Kova burçları aynı zamanda takım çalışması ve teknolojik gelişmeler konusunda da ilerleme kaydedecekler. Güneş ve Jüpiter’in hizalanması ise bir hava burcu olan Kovalar için oldukça özel. Pazartesi günü uzun zamandır bağlantı kurmaya çalıştıkları biriyle buluşma söz konusu olabilir. Sosyal medyadan hayranı oldukları biriyle iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarını düzenlemek isteyebilirler.

Kova burçları cuma günü empati kurmakta zorlanabilirler. Karşılarında nefret dolu ve cahil insanlar gördüklerinde ise adeta kendilerini tutamıyorlar ve karşılık veriyorlar. Ancak marjinal kişiliklerinin manipüle edilebileceğini unutmamalılar.

Pazar gününden itibaren yenilikçi insanlarla çalışıp 2019′ yapmak istedikleri iş için kendilerini konumlandırabilecek insanlarla iletişimlerini kuvvetlendirebilirler. Önlerindeki 5 hafta boyunca ise yaptıkları her işte kendi imzalarını katmaya özen göstermeliler. Aralık başında ise daha önce hiç karşılarına çıkmamış bir fırsatla karşılaşabilirler.

12. Balık


Balık burçlarının 5. evinin yöneticisi Aydır. Bu durum aynı zamanda haksız kazanca işaret ediyor. Bu doğrultuda piyango, borsa gibi konularda Balık burçları şanslarını denemeye eğilimli olabilirler. Büyük hamleler düşünüyor olabilirler ancak sonucundaki hesaplaşmaları da göz önünde bulundurmalılar.

Balık burçları cuma günü kredi kartlarını evde bırakmak isteyebilirler. Ne yazık ki indirim tabelaları karşısında çoğu zaman korunmasız kalan Balık burçlarının önlem alması ise oldukça önemli. Ayrıca yalnızca alışveriş değil abartılı mekanlarda akşam yemeği gibi kararlardan da kaçınmalılar.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR