13 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


13 mayıs 2018 günlük burç yorumları

13 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

13 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

13 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bir takım huzursuzluklar yaşayacağınız bir gündesiniz. Sizce olumsuz görülen her şeye düşünmeden tepki göstereceksiniz. Davranışlarınız yakınlarınıza biraz kötü tesir edecek, onları darıltabilirsiniz.Dostunuz olarak gördüğünüz yakın çevrenizden biri, size düşmanca davranabilir. İnsanlara çok güvenmemelisiniz.

13 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, yakınlarınızın da itelemeleriyle bugünlerde işleme koyacaksınız. Bir görüşme isteği alabilirsiniz.Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir. İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız.

13 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz.Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz.

13 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Para konularında tutumsuzsunuz fakat son günlerde geliriniz gayet iyi durumda. Dilediğinizce harcama yapabiliyorsunuz. Bu kadar a-harcama yapmak yerine paranızı yatırımlarda değerlendirebilirsiniz.Bugün gerginlikten ve stresten uzak durmalısınız. Çevrenizdeki insanları anlamaya çalışın ve davranışlarınızı kontrol edin.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

13 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün parasal yatırımlarınızda önemli kararlar alma eğilimde olabilirsiniz. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakması mümkün. Dışsal şartların sizi fazlasıyla zorladığı anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmeler karşısında sakinliğinizi korumaya çalışın.

13 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bekârlar seyahat ya da eğitim sırasında veya bir yakınız vasıtasıyla aklınızı başınızdan alacak hem de konuşmalarıyla güven verecek biriyle tanışabilirsiniz. Bugünlerde hayatınızda bir değişiklik yapma düşüncesindesiniz fakat dikkat etmezseniz geleceğiniz ile ilgili sorunlar çıkabilir.

13 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün oldukça hareketli ve mutlu zamanlar geçireceksiniz. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz aktiviteler öne çıkarken, yaratıcı çalışmalar sizi yeniliklere itebilir. Daha farklı konularla ilgilenmek, sanatsal konuları içine alan değişik ilgi alanları bulmanız zor olmayacak. Çocuklar, sevdiklerinizle ilgili konular olumlu sonuçlar getirebilir.

13 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Son derece dikkatli ve planlı davranmanız gereken bir gün. Kararlı bir tutum içinde fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Sevgilinizin ilginize ihtiyacı var. Ona biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Bugün bir yakınınızın art niyetli davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

13 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.

13 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Yurt dışı bağlantılı konular ve eğitsel çalışmalar açısından yükselen bir tempo var. Aniden gelişecek yolculuklarınızı planlamak, yeni kişilerle bir araya geleceğiniz fırsatları yeniden öne çıkarabilir. İşi içine alan gelişmelere ise dikkatli yaklaşmanız gerek. Farklı görüşlerin getireceği karışıklıklar endişe yaratacaktır.

13 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.

13 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İş ve para konularında hala sıkıntılı olduğunuz günlerden birini daha yaşayacaksınız. Bu aralar gelir kaynaklarınızda bir tıkanma var. Birlikte olduğunuz insanın maddi desteği de bir anlamda siz de daha büyük bir sıkıntıya neden olmakta. Buna karşılık duygusal hayatınızdaki heyecan hala sürüyor.

13 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR