13 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


4 şubat 2018 günlük burç yorumları

13 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

13 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirmesi: Son 12 ayda hayatınızda ne keşfettiniz? Görüşünüz nasıl değişti? Artık öğrendiklerinizi alıp günlük olarak hayatınıza uygulamanız gerekiyor. Gözlerinizi açın ve başkalarının da gözlerini açmalarına yardım edin.

 

13 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Diğer insanlar her hangi bir konu için fikir sahibi olabilir ancak anı yaşayan, sonuçlarına katlana kişi sizsiniz ve bunu unutmamalısınız. Fakat, eğer çoğunluk sizi eleştiriyor ve kararlarınızı sorguluyorsa bu hakkında tekrar düşünmeli, araştırmalı ve sizde kendinizi sorgulamalısınız. Fala fikriniz değişmedi ise yolunuz doğru demektir.

13 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Düşüncelerinizi önümüzdeki 24 saat içinde kendinize saklayın. Şimdi ne diyorsanız, düşünceniz ne tutun kendinizi, fikirleriniz ve düşünceleriniz şu anda güneşin etkisinde ve sosyal duruşunuzu yöneten haritanıza girmiş durumda. Bu andan itibaren bir hafta her konuya yorum yapmaktan çekinin, güneşin pozisyonu çok da lehinize değil.

13 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün beraber olduğunuz kişi sizden ayrılırsa üzülmeyin, zaten uzun süredir, sizde bu ilişkiyi sorguluyor, onsuz olmanın hayatınızda ne gibi değişiklikler yaratacağını merak etmiyor muydunuz? Buyurun işte bunu anlamanın tam zamanı.

13 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

Yengeçler, yaşam yürüyüşümüzde, neyi arzuladığınızı biliyorsanız; başarı, aşk, para, sağlık gibi, sıra bunlara tek tek nasıl sahip olacağınızı planlamaya geldi. Önemli olan önceliklerinizi doğru belirlemek ve sıralamak, başarı gelmeden aşk sizi tatmin etmeyecekse, önce aşkı elde etmeye çalışmayın. Sabır etmeli ve hedeflerinizi belirledikten sonra emin adımlar ile yürüyüşünüze başlamalısınız.

13 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün zihninizi bu kadar meşgul eden konunun doğruluğunda şüphe ediyorsanız o kadar çok doğruluğunu teyit ettirmek zorundasınız, yoksa bu sizi korkutmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. Kimseyi haksız yere suçlamak itham etmek niyetinde değilsiniz. Ama bunu mümkün olduğunca hızlı yapmalısınız, zira bu konu sizi bekleyen diğer işlere yönelmenizi engelliyor, adeta paralize olmuş gibisiniz.

13 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

13 Ocak 2018 günlük burç yorumları Başaklar için verdiği detayda ; Bugün senin hakkında kritik yapanlara bozuluyor, kızıyorsunuz fakat, bu insanlar gerçekten kalpten ve samimi duygular ile senin iyiliğini düşünerek bu yorumları yapıyorlar ve art niyetleri yok. Sana garip geliyor olsa da bu gerçek bu. Biraz kulak verirsen potansiyeline sen bile inanamayacaksın.

DEVAM EDİYOR


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR