13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


13 şubat 2018 günlük burç yorumları

13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

13 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bu haftaki değişikler sizi iyi yönden etkileyecek. Özellikle kariyer alanında etkili olabilirsiniz. Asıl yapmanız gereken şey eğitim ve aile hayatı arasında dengeyi sağlamanız. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. İlişkisi olan bir koç burcuysanız partnerizden şaşıracağınız bir hediye alabilirsiniz.

13 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Hayatınızdaki değişiklikler sizi hayatınızdaki insanlardan vurabilir. Arkadaş grubunuzda bir temizlik yapabilir, elemeler yapabilirsiniz. Kimseye fazla değer vermemeli, duvarlarınızı hemen kaldırmamalısınız. Bu dönemde biraz daha bencil olmalı, kendinize koruma altına almalısınız.

13 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün bazı değişiklikler size iyi gelecek. Özellikle eğitim alanında aktif olacağınız bir gün olabilir. Uzun vadeli planlarınızın ilk adımlarını atmaya başlayabilir, olayları netleşmesi için bir kenara bırakabilirsiniz. Özellikle yurt dışıyla alakalı , yüksek lisans konularıyla ilgileniyorsanız haberler güzel.

13 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sizin için güven teması çok önemli. Hayatınızdaki insanlara hatta en yakın yakın arkadaşlarınıza çok güveniyor olabilirsiniz ama her zaman gerçeklerle yüzleşip kimseye çok güvenmemeli kendinizi güvence altına almalısınız. Maddi anlamda güzel haberler kapıda sizi bekliyor.

13 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Kovada yaşanacak tutulma zıt burcunuz olduğu için sizi de etkisi altına alıyor. İlişkiler konusunda biraz sarsılma yaşayabilirsiniz ama değişiklik iyidir. İlişkinizi daha iyi bir konuma getirmek için değişiklik yapmayı, farkı yerlere gitmeyi deneyebilirsiniz. Yaşayacağınız olumsuzluklar sizi yıldırmamalı.

13 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün pek çok şeyi kafaya taktığınız bir gün ama bu hafta kafanıza takmanız gereken en önemli şey sağlığınız olmalı. Kendinize dikkat etmeli vücut direncinizin düşmesine fırsat vermemelisiniz. Eğitimsel alanda şans sizden yana. Halledeceğiniz önemli bir işiniz varsa karar vermeniz yeterli olacak.

 

13 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bu aralar gündemde olan aşk hayatınızda, ikili ilişkiler aklınızı karıştırabilir. Arkadaş çevrenizde değişimlere hazır olun. Kalıcı ilişkiler hayatınıza girer. Belki uzun soluklu bir birlikteliğe yelken açarsınız. Kemikler, dişler, cilt ve deri hassaslaşabilir. Strese dikkat!!

13 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Duygusal anlamda kendinizi yönetmeye çalışmayın. Duygular vardır veya yoktur. Onları yönetemezsiniz. Hala içiniz cız ediyorsa sebebi unutamamaktır. Sebebi sevmektir. Ön planda olacağınız, özellikle yaptığınız iyilikler ile takdir toplayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Boğaz ve solunum sıkıntıları yaşayabilirsiniz.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

13 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sizin moralinizi bozan, drama sürükleyen ne kadar konu veya kimse varsa uzağında durmaya çalışmalısınız. Belli ki bugün olan bitenden etkilenmeye fazlaca meyillisiniz.Aklınızda bazı projeler var ise değerlendirebilir, onlar için aksiyon alabilirsiniz. Geleceğe dair güzel planlamalar yapabilir, adımlarınızı ona göre atabilirsiniz.

13 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Biraz maddi sıkıntıların üst üste geleceği bir gün olabilir. Para harcamalarınıza ve gereksiz tüketime dikkat etmeli, tutumlu olmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak renkli gelişmeler olabilir. Küçük bir operasyon geçirmek zorunda kalabilirsiniz, canınızı sıkmamalısınız.

13 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Burcunuzu etkileyecek olan tutulmanın hayatınızda bazı hareketlenmelere yol açacağını söylebilirim. Kendinizi savunmasız ve saldırılara karşı etkisiz hissedebilirsiniz. Sakin ve ılımlı adımlar atmalı kendinizi telkin etmelisiniz. Maddi olarak kayıplar yaşamamak adına önlemlerinizi almalısınız.

13 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugünden itibaren hayatınızdaki kötü insanların gerçek yüzlerini görmeye başlayacağınız zaman dilimine giriyorsunuz. Gerçekleri göreceğiniz ve önlemler almaya başlayacağınız bir gün olacak. Mesleki konulara yönelebilir, eğitimle alakalı sıkıntılarınızı çözme yoluna girebilirsiniz.

13 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR