14 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


14 ağustos 2018 günlük burç yorumları

14 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

14 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

14 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü aşk hayatınızda büyük dalgalanmalarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Eski aşkınız karşınıza çıkabilir yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. Evli Koçlar sizlerde eşinizin üzerinde denetimi bırakıp mutlu olma çabası içine girdiğiniz anda sorunları kendinizin yarattığının farkına varacak ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız.

14 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gelirleriniz birden fazla kaynaktan gelebilir. Babanız ya da resmi kurumda ki kişiler veya patronunuz ile zorluklar fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili pek çok noktada kızgın ve rahatsız hissedebilirsiniz. İsyankar ve öfkeli tutumlardan uzak durun ve kendi kendinizi zor duruma sokacak davranışlar sergilemeyin.. Gizli düşmanlar işinizle ilgili gelişmeleri öğrenmek için her türlü entrikayı yapacaklardır. Adımlarınızı gizlilikle atın ve kontrolcü davranın.

14 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Özel yaşamınızda da kelimelerin gücünü sonuna kadar kullanmalısınız böylelikle sorunları aşacak ilişkinizi güçlendireceksiniz. Çocuk sahibi İkizler sizlerde onların hayatında yaşanacak olumlu etkilerle mutlu olacak eğitim hayatlarında ki istikrarla gururlanacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyen ve bebek bekleyen İkizler bu hafta düşme çarpma ve yorgunluğa bağlı sorunlara karşı çok dikkatli olun. Bekar İkizler aşk hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu.

14 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bu hafta aşk hayatınızda belirsizliklere ve hayal kırıkları na karşı 3ncü şahıslara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Maddi konularda emeklerinizin karşılığı alacaksınız başarı devlet yada hükümet ile ilgili işlerden gelebilir sizlere. Mesleğiniz gereği tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız. İş ve eğitim hayatınızda yurt dışı ile ilgili haberler gelebilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Yatırımlarla ilgili konularda her ayrıntıyı önemseyin ve keskin kararlar almadan önce iyice düşünün büyük kazançlarda büyük kayıplarda yaşayabilirsiniz son derece bıçak sırtı bir çizgidesiniz. Hafta sonuna doğru yaptığınız mesleğe bağlı olarak hiç beklemediğiniz kazançlar elde etme şansınız yüksek. İş hayatınızda ise promosyona sosyal iletişime reklama önem verdiğiniz takdirde önemli teklifler alabilirsiniz. Bu etkiler iş değişikliği yada önemli bir ortaklığı sağlayabilir sizlere.

14 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu aşık olabilir kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu başka birine duygusal olarak bağlanabilir ve eşinizden tamamen uzaklaşabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeli tutkularınızın esiri olmadan hareket etmelisiniz.

14 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşanabilir ve eşinizin sizi anlamamak için adeta direnerek hareket etmesi tam anlamı ile sizleri çıldırabilir. Sizlere önerim öfke ve kavga ile hiç bir yere varamazsınız. Bekar Teraziler sizler ise işiniz gereği tanışacağınız biri ile kalbinizi birleştirebilirsiniz. Çocuk sahibi Teraziler onların eğitim hayatında karşılaşacakları zorlukları aşmaları için yardımcı olmalı ve üzerlerinde baskı kurmaktan vazgeçmelisiniz. Anlayış sevgi sabır onların başarılı olmalarının anahtarı olacaktır.

14 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

İş hayatınızda ani başlangıçlar hızlı sonuçlar sizi şu anda bulunduğunuzdan daha iyi şartlara taşıyacaktır. Çok güvendiğiniz insanlar dışında gelişmeleri kendi içinizde yaşamaya özen gösterin. Kıskanç insanların varlığını unutmadan hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise aşka teslim olmuş yüreğiniz size huzurun kapılarını aralarken kimsenin sizi düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmenizden alıkoymasına izin vermemelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

İş hayatınızda saygınlık kazanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Görmezden gelinen neredeyse yok sayılan emekleriniz fark edilecek ve tanınırlığınız artacak. Finansal konularda gelirlerinizin de giderlerinizin de artacağı bir haftadasınız. Yolculuklar keyifli olacak iş ve eğitiminizle ilgili gelecek vaat eden olumlu sonuçlar getirecek sizlere. Siz iş arıyorsanız bu hafta istediğiniz sonuçları elde edecek ve hayalini kurduğunuz işe başlayabileceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ise dikkatli olun vergiler resmi dairelerle ilgili ödemeler le ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

14 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İş hayatınızda evraklarınıza resmi belgelere dikkat edin onları kaybedebilir ya da çaldırabilirsiniz aman DİKKAT! Gelirlerinizde düşüşler ve gecikmeler sizi zorlayabilir. İş hayatınızda düşmanlıklar ve üzerinize oynanan oyunlarla kaybettiğiniz amaçlarınızı geri kazandıracak ve zorluklardan sonra güçlü bir şekilde ayağa kalkacaksınız. Yatırımlardan uzak durmalı harcamalarınızı da kısıtlamalısınız.

14 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bu hafta uzun seyahatler ve seyahatlerden gelecek kazançlara işaret etmekte. Her bakımdan talihli bir hafta karşılıyor sizleri. Medya ya da iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız hayatınızın fırsatı ile karşılaşabilir çok önemli bağlantılarla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda karanlık günler bitiyor ve kalıcı işlerle adınızdan söz ettirmeye başlıyorsunuz.

14 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü aşk hayatınızda büyük dalgalanmalarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Eski aşkınız karşınıza çıkabilir yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. Evli Balıklar sizlerde eşinizin üzerinde denetimi bırakıp mutlu olma çabası içine girdiğiniz anda sorunları kendinizin yarattığının farkına varacak ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız.

14 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR