14 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


16 haziran 2018 günlük burç yorumları

14 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

14 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

14 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün; Sezgileriniz öylesine yoğun ve yol gösterici olacaktır ki sizler için yaşanacak birçok olay öncesi rüya ve hisleriniz sayesinde uyarılacaksınız adeta. İş hayatınızda ise cesur olmalı, tercihlerinizi finansal olarak kazançlı çıkacağınız girişimler için değerlendirmeli, hatır gönül ilişkisi içinde profesyonellikten uzak duygusal yaklaşımlarda bulunmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın size olan güven ve desteği ona daha da bağlanmanızı sağlayacaktır.

14 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Kaderinizdeki kişiler ve olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Bazı kişiler size tanıdık gelebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Duygularınız karışık. Anneniz ile aranızda daha önce geçmiş olayları hatırlayabilirsiniz. Onun yaşadığı olaylardan etkilenip duygularınız derinleşebilir. Ancak bunların üzerinde fazla durmayıp dikkatinizi başka konulara yönelteceksiniz.

14 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hareketli ve iletişim yönünden yoğun bir gündesiniz. Ancak ifade tarzınız sert olabilir, tartışmalara açık anlar olası, daha ılımlı olmakta yarar var. Sosyal alanda yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Güzel arkadaşlıklar, keyifli paylaşımlar, sohbetler olası. Yakınlarla ilgili beklediğiniz olumlu haberleri alma ihtimaliniz de yüksek.

14 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Özel durumunuzla ilgili şüphe duyduğunuz konular sizlere karar vermekle ilgili bir takım çelişkiler yaşatabilir. Hemen yakın çevrenizle paylaşmaya kalkmamalı bu durum için biraz beklemede kalmalısınız. Zira sizleri yanlış yönlendirebilir ve hayatınızla ilgili yanlış kararlar almanıza vesile olabilirler.Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız. İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün, beklemediğiniz sürpriz hoşluklarla büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma. size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler, aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilgiyi kesmek zorunda kalacaksınız. Birtakım konularda kendinizle yeniden tanışabileceğiniz bir gün.

14 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Uğraştığınız işlerle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Bu değişimler sizin çok istediğiniz bir şey olmayabilir. Varolan düzenin bozulması sizi gerginleştirebilir. Olayları daha esnek ve iyi yönünden bakmanızda fayda var. Belki de bu değişim sizin ihtiyacınız olan bir şeydir. Maddi konularınızla ilgili harcamalarınız tekrar gözden geçirebilirsiniz

14 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Özgür ruhun sana radikal kararlar aldırabilir. Daha önce istemediğin halde evet dediğin, tatil planına ya da aktiviteye bugün hayır diyebilir, kendi kararlarını uygulamak isteyebilirsin. Kariyerini ilgilendiren bir konu gündemine gelebilir. Karar vermek için kendine zaman tanımalısın. Kendi işini yapan bir Terazi burcuysan, teknolojinin nimetlerinden daha fazla yararlanmak adına, çeşitli kampanyalara katılabilirsin. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, gün içerisinde katılacağın organizasyonda aşk kapını çalabilir. Evli bir Terazi burcuysan, değer verdiğin kişiyle evinizde yeni bir konsept oluşturabilirsiniz.

14 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Değişken ruh haline çevrende bulunan insanlar anlam veremeyebilir. Ortak iş yaptığın arkadaşınla sorun yaşayabilir, bu zamana kadar birikmiş sorunları teker teker gün yüzüne çıkarabilirsin. Maddiyatla ilgili endişeye kapılıp, daha fazla para kazanmak için yola tek başına devam etmek isteyebilirsin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Akrep burcuysan, bir süre yalnız kalmak isteyebilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, çözüm üretmeye çalışırken, çok daha eski sorunlar gündeme gelebilir. Bu durum zorunlu kararlar almana neden olurken, kendinle yüzleşmeye başladığını da fark edebilirsin.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Bir kısmını oluruna bırakmanız zarar getirmeyecek. Aile ilişkilerinizde daha sağlıklı diyaloglar geliştirme çabalarınız, önümüzdeki günlerde karşılığını verecek. Bugün iyimser yaklaşımlarınız, küçük ayrıntılarda boşuna boğulduğunuzu ortaya çıkartabilir

14 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

İş yerinde patronun ya da üstün olan kişiyle kariyerine yönelik bir konuşma gerçekleşebilir. Sahip olduğun iyimser enerjiyi yaptığın her işe, kurduğun her iletişime yansıtabilirsin. İş arayışında olan bir Oğlak burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişiden iş teklifi alabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle aranızda kıskançlık krizi oluşabilir. Sakinliğini koruyarak akılcı açıklamalarda bulunman, karşı tarafın geri adım atmasını sağlayacak.

14 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Uzun zamandır hep aynı düzenin içinde, aynı şeyleri yaşıyor olmaktan iyice sıkılacaksın. Ufak tefek değişimler yeterli gelmemiş olabilir. Kendi işini kurmayın planlıyorsan, beraber hareket ettiğin kişinin aşırı sahiplenici tavırları, keskin kararlar almana neden olabilir. Beklemediğin bir yerden gelecek parayla, almak istediğin eşyayı zorlanmadan alabilirsin. Bugün aynı zamanda bir süredir kafana takılan sorunları halletmeye niyetlisin. Bazı konularda çevrende bulunan insanlardan kuruntulu olduğuna dair eleştiri alabilirsin.

14 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Aile hayatınızla ilgili konularla daha fazla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Aile içinde hareketlilik artabilir. Taşınmakla ilgili konular da gündeme gelebilir. Maddi konularda ummadığınız yerlerden destek alabilirsiniz. Babanıza ya da ailenize ait konular üzerinde fazlasıyla durabilirsiniz. Bu konuda daha dikkatli olmakta fayda var.

14 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR