14 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


14 mayıs 2018 günlük burç yorumları

14 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

14 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

14 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Haberleşme ve iletişim açısından canlı zamanlar var. Zihinsel çalışmalarda kendinizi gösterebileceğiniz imkanlar bulacaksınız. Fikirlerinizi ortaya koyarken, aşırı fanatik davranışlar zarar verebilir. Maddi konularda çok tutumlu değilsiniz. Özellikle evinizle ilgili çok masraf yapıyorsunuz.

14 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 Bir süredir görmediğiniz bir yakınınızla bir araya gelme ihtimaliniz olabilir bugün. Araya giren mesafeler ve zaman sizi birbirinizden gerçek anlamda uzaklaştırmış gibi düşünebilirsiniz.Çok önem verdiğiniz bir ilişkinizde köktenci kararlar almazsanız inisiyatif tamamen sizden çıkabilir.

14 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Kimse bir yere kaçmıyor, yeni dostluklar kurmada biraz daha ağır davranabilirsiniz.

14 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 İş yaşamınız çok düzgün, çok istikrarlı. Ama aşırı bir yorgunluk içindesiniz. İşlerinizin bir kısmını üzerinizden atmak istiyorsunuz. Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ödemeler konusunda var olan sıkışıklığınız açılmak üzere. Bugünlerde aradığınızı bulmak her zamankinden daha kolay olabilir. Bugün tanışacağınız karşı cinsten biri ile aranızda hoş şeyler başlayacak. Bu durum sizde büyük bir mutluluk ve heyecan yaratacak.Eğitim ile ilgili ihmalleriniz ileride önünüzü kesebilir.

14 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Ne zamandır kafanıza takılan bir konuyu halletmek için nihayet harekete geçeceksiniz. Bu konuyla ilgili uzun zamandır kırgın olduğunuz birisiyle de konuşmak, onun fikirlerini almak durumunda kalabilirsiniz.Açık kalpliliğiniz size pahalıya malolabilir. Her aklınızdan geçeni pat diye söylemeniz doğru değil.

14 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Pürüzlü bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde nasıl düzelmeye başladığını göreceksiniz.Yeni tanışıklılıkları, kalıcı arkadaşlıklara döndürmede problem yaşayabiliyorsunuz. Dün bir, bugün iki denilen ilişkilerde çok erken müdahaleleriniz, eleştirileriniz oluyor. .

14 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Hareketli bir döneme giriyorsunuz. Çoktandır görmediğiniz insanlarla bir araya gelecek, planlar yapacaksınız. Sizi çok kıskanan bir yakınınızın tavırları sizi üzecek.Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.

14 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Kendinizi özgürce ortaya koyabilir, düşüncelerinizle başkalarını yönlendirebilirsiniz. Daha fazla ortak paylaşım, zihinsel uğraş içinde olmanız da gerekecek. İletişim konuları ve yakın çevrede olup biten gelişmeler karşısında planlı hareket etmelisiniz.Sakin, ılımlı değerlendirmelerle çalışma ortamınızda etki yaratabilirsiniz.

14 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevginizi ortaya koymakta biraz zorlanabileceğiniz ancak en azından karşınızdakine verdiğiniz değeri göstermekten çekinmemeniz gereken bir gündesiniz.Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz. Ailenize zaman ayırmanız gerekebilir.

14 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Kişilik zayıflığı gösteren, edilgen insanlara eleştirilerinizde acımasızsınız. Beri yanda, sizin gibi iddialı insanlarla da geçinememe gibi bir açmazınız var. İnsanın kendisine özel bir değer biçmesinin, kendini önemsemesinin çok doğal olduğunu, hatta bunun gerekli olduğu inancındasınız.

14 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR