14 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


14 Ocak 2018 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim)

Bazen biraz fazla öz güvene sahip olabilirsiniz ve gezegenler, bugün herkesin şüpheye kapılmadan önce iki kez düşünmesi gerektiğini söylüyor. Ayrıca, önümüzdeki birkaç gün içinde ne vaat ettiğinize dikkat edin; bunlar daha sonra yıl içinde size tek tek geri dönebilir.

14 Ocak 2018 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim – 22 Kasım)

Bir konuda taraf  olmayın, ancak başın dertte olan birine yardım elini uzatırsanız, bu size daha derin bir manevi haz getirir. Gelecekteki güvensizlikler hakkındaki şüpheleriniz asılsız olabilir. İyiliklerimizin karşılıksız kalacağını düşünmeyin.. Aşkınızla biraz zaman geçirmek için önce diğer işlerinizi yoluna koymalısınız ve kendinizi boşa çıkarmalısınız.

14 Ocak 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaylar sizin için rüya zamanıdır çünkü rüyalar sağlam bir ilham vericidir. Bütün ilişkiler güç kazanacak ve küçük çatışmalar ortaya çıksalar bile, anlayışınızla birlikte, büyümelerine izin verilmeyecektir. Bu sonuçta daha iyi bir çalışma atmosferinin gelişmesine katkıda bulunacaktır.

14 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevgili Oğlaklar bugün kendinizi biraz daha hevesli hissediyorsunuz, para açısından, sıkışıp kalabilirsiniz, ancak eğlence ve sosyal yükümlülükler için harcama maalesef kaçınılmaz görünüyor. Bir kerede  kafanda çok şey planlıyor olabilirsin. Kim olduğun konusunda kafa yoruyorsun. Romantizm ile enerjini bir arada kullandığında sana kayıtsız kalacak biri olmadığını biliyorsun?

14 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün finansal yatırımlarınızdan büyük kazançlar elde edeceksiniz. Bununla birlikte, çalışmalarınızda biraz ilgisiz davranabilirsiniz ve bundan etkilenen insanlarla sorun yaşayabilirsiniz, ancak endişelenmeyin, durumu kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat edin

14 Ocak 2018 Balık Burcu Yorumları (20 Şubat – 20 Mart)

9 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

İş ve meslek konuları son zamanlarda olduğundan çok daha da olumlu. Kendinize güveninizi akranlarınız üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için kullanabilirsiniz. Yine de işlerin iyi gitmesi size bu durumu devam ettirmeniz için bir sorumluluk yükledi ve birazcık baskı altında hissettirebilir, kimse hakkında hızlı yargıya varmamaya çalışın. İlişkinizde bir üst seviye geçmek istiyorsunuz fakat kalbiniz ile aklınız aynı fikirde değil, bu da sizi kararsızlığa itiyor.

14 ocak 2018 günlük burç yorumları gününüzün keyifli geçmesine az da olsa katkı sağlamıştır diye umuyoruz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı