14 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


14 temmuz 2018 günlük burç yorumları

14 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

14 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

14 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Türkiye saati ile 06:01’de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Ev ve aile ile ilgili konular  bu tutulma ile aydınlanmakta,  Bu enerji ile evinizi veya mülkünüzü satma fırsatı  yakalayabilirsiniz. Her şeyden önce, bu güneş Tutulması’nın, anılar ve eski aile dinamikleri gözden geçirilmek üzere pek çok duyguyu tetiklemesini bekleyebilirsiniz. Eğer kalbinizin derinliklerinde  bir kırgınlık varsa veya sevdiğiniz birinin gölgesinde çok uzakta yaşıyorsanız, Tutulma enerjisi ile bu konularda iyileşmeler söz konusu olabilir. Kalbinizi sevgi ile besleyin. Ve önem verdiğiniz şeylere odaklanın.

14 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizleri yükseltmek için etkili olacak. İster sosyal medya, ister kitap, ister yeni bir web sitesi olsun, yaptığınız meslek her ne olursa olsun kendinizi geliştirmek ve yaptıklarınızı tanıtmak başkalarına iletmek için bu enerjiyi iyi değerlendirdiğiniz takdirde başarı sizinle olacaktır. Dünya söyleyeceklerinizi duymak için hazır. Bu tutulma ile tutku güç uyanış farkındalık  gücünüzü ele almanızı sağlayacak. Genel olarak, şimdi başkaları için değil kendiniz için yapacaklarınızı ön plana alma zamanı.

14 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Geliriniz iş değiştirme, daha fazla para kazanma ya da paranızı sizin için daha iyi hale getirme yollarını (bir yatırım gibi) bulabileceğiniz enerjiler ile karşılaşmanızı sağlayacak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Emeklerinizin maddi karşılığını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sizi  bir şeyleri değiştirmeyeceğinize inandırmaya çalışıp hiç kimsenin sizi engellemesine ve yapabileceğiniz şeylerden uzak tutmasına izin vermemelisiniz bu tutulma ile birlikte.

14 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Burcunuzda ki tutulma ile hayat yolculuğunuzun rotasını değiştirebilirsiniz görünüşünüzü değiştirmekten tutun  bedeninizde sizi rahatsız eden şeyleri bile değiştirebileceğiniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak enerjileri doğru değerlendirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ilişkinizi daha iyi bir hale getirmek adına radikal bir tutumla kendinizi isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Sizlere yansıması ile Ruhunuzun derinliklerinden bazı şeyleri duygusal olarak uyanışa geçebilir, Fakat bu durumun sizi korkutmasına izin vermeyin. Kaybetmekten korkup güzelliklerin sizden uzaklaşacağı düşüncesi ile kaygı ile hareket etmeyin. Tam tersine hayatın size zorluklardan sonra verdiği güzellikler için şükredin ve sahip çıkın hiç kimsenin sizin olanı sizden almasına izin vermeden! Ruhunuzu sevgi ile aşk ile şifalandıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Uyuyan inzivada olan ruhunuz yenileniyor. Bu tutulma ile  hayatını akışı ile  savaşma ve akışın içinde yer al.

14 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma, sizleri yeni  kaynaklar ve fırsatlarla karşı karşıya bırakacak enerjileri barındırmakta. Dostluklar arkadaşlıklar yeni kaynaklar  kazanımlar açısından öncem taşıyor sizler için. İlişkilerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Romantizm açısından, tutku duyduğunuz şeylere odaklandığınızda ve en gerçek benliğiniz olmanıza izin verdiğinizde aşk hayatınızın merkezinde yerini alacaktır.

14 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün  Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu enerji ile Hedeflerinize ulaşmak adına büyük hamleler yapmaya hazır olun, çünkü zorlu çalışmalarınız ve saygınlığınız sayesinde bazı büyük ödüller almaya başlayacağınız enerjiler hakim olmaya başlıyor sizler için. Etkileyici bir iş fırsatı için bir teklif alabilir ya da şu anki işinizde kendinize başka bir seviye yükseltebilirsiniz. Bu Güneş Tutulması’nın sizin için açabileceği bir başka yol da, iyi yapılmış bir iş için bir ödül veya tanınırlık elde etmeniz olacaktır. Her iki durumda da, yıldızınız kesinlikle yükselişte. Korkunun yolunuza  girmesine izin vermemeye çalışın. Tutulmanın bir diğer etkisi ile sağlıksız samimiyetten uzak  bir aile bireyiniz ile ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

14 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

 Yurtdışında seyahat etmek, ders vermek veya yurtdışında eğitim almak  yada yurt dışında kalma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kozmik değişimin sizin için açabileceği başka bir yol da yayınlanma fırsatıdır. Bir kitap yazmayı düşünüyorsanız, bu enerjiyi iyi değerlendirin. Genel olarak, hangi fırsatların size geldiği önemli değil, amacınız bunlardan yararlanmak için yapabileceğiniz kadar şey yapmaktır. Hayatınızda hiç bir şeyi Aşılamaz ya da “yapılamaz” olarak görmemeye çalışın. Yapabilirsiniz yeter ki kendinize inanın ve değişimin dönüştürücü gücünü doğru değerlendirin.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

14 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizin için duygusal enerjileri uyandırıcı enerjileri barındırmakta. Kalbinize gömdüğünüzü ve kilitlendiğinizi düşündüğünüz eski duygular korkular yeniden uyanabilir. Bununla birlikte, tutulma enerjisini pozitif değerlendirdiğinizde eski yaraları iyileştirebilir ve sizi  zehirleyen bir ilişkinin acılarından özgürleşebilirsiniz. Bu tamamen sizin duygularınızı nasıl değerlendireceğiniz ile ilişkili gelişecek. Ayrıca  size sınırlarınızın savunmasızlığın değerini öğreten özel biriyle ruhsal bir bağ kurabilirsiniz. Finansal  açısından, paranızla yeni bir ilişki kurma ve finansal güvenliğinizi geliştirme şansınız olacak. Daha iyi bir yol mümkündür.

14 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de karşıt burcunuzda Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Kendi başınıza aldığınız kararlar yaptıklarınız her şeyin en doğrusunu yalnızca siz biliyormuş gibi davranışlarınızın size neler kaybettirdiğini anlamaya başladığınız enerjiler ile karşı karşıya olduğunuz bir tutulma enerjisi ile karşı karşıyasınız şimdi. Tutulması sizler için, uzlaşma, takım çalışması ve dengenin değerini öğrenmek adına fazlası ile önemli. Romantik bir ilişki ya da evlilik için önemli gelişmeler ile karşı karşıyasınız siz ve sevdiğiniz kişi, düğümleri çözmek hataları telafi etmek mi yoksa çözümsüzlükleri daha da derinleştirip geç kalınmış pişmanlıkların çaresizliğini yaşamak mı istediğiniz? Bir süredir bekarsanız, size uzun vadeli kalıcı bir ilişki kuracağınız bir insanı tanıyabilir kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Profesyonel ilişkilere gelince, uzun süreli ve karlı kazanımlar elde edebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

14 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Aklınıza, bedeninize ve ruhunuzu yenileyebileceğiniz enerjiler olarak yansıyacak bu tutulma sizlere . Bir fitness programına başlamak, bir uzman ya da terapistle çalışabilirsiniz ve  aynı zamanda daha az stres gerektiren bir iş aramaya karar verebilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. İleriye dönük olarak, daha iyi bir planlama ve organize etme konularını içeren daha sağlıklı bir iş-yaşam dengesi tutulmanın size  getirileri arasında. Sağlığınızdan bahsetmişken, bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsanız ya da bir kontrolünüz olduğundan beri bir süre geçmişse, bu süre içinde bunlarla ilgilenerek şifa bulabilirsiniz.

14 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda kısmi Güneş tutulması gerçekleşecek. Küçük bir çocukken  yaptıklarınızı hatırlayın eğlenmek için  aldığınız riskleri hatırlayın ufak tefek kaçamaklarla yaşadığınız mutlulukları düşünün işte bu tutulma sizlere bu enerjileri getirmekte. Bu enerji ile kendinizi hayatın akışına bırakıp biraz yaşamak  zamanı sizler için. Aşık olabilir tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hesap kitap yapmayı bir yana bırakın ve kalbinizi özgürleştirin. Vizyonunuzu destekleyen insanlarla ilişkilerinizi güçlendirin mutlu olun ve kazanın. Şimdi Kalbinizin işaret ettiği yolda ilerleme zamanı.

14 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR