147 Ödül Kazanan Braking Bad Sinema Filmi Oluyor


Dünya dizi tarihinde önemli bir iz bırakan, önemli bir dizi Braking Bad. Emmy ve Altın Küre dahil olmak üzere 147 ödül kazanan Breaking Bad sinema oluyor. Oldukça heyecan verici değil mi?

 

Her şey bir öğretmenin kanser hastalığına yakalanması, önünde sonunda öğereneceğini öğrenmesiyle başlamıştı. Bu durum kendini farklı olaylar, para isteği ve yaratıcı fikirler ile devam ettirdi ve ortaya harika bir dizi çıktı. Breaking Bad 5 sezon yayınladıktan sonra 2013 yılında seyirciye veda etmişti. Breaking Bad ve Better Call Saul’un yapımcısı Vince Gilligan, dizinin film olacağını ve çekimlere başladıklarını açıkladı. New Mexico eyaletinin Albuquerque şehrinde çekimlere başlandığı belirtilen filme Greenbrier adının verileceği ve filmin mevcut konu üzerinden çekileceği iddia ediliyor. Filmde, Bryan Cranston ve Aaron Paul’un oynayıp oynamayacağı ise henüz açıklanmadı. İki saat sürecek olan filmin vizyon tarihi henüz belli değil. Bakalım dizi ile ilgili neler olacak ve bizi ne gibi gelişmeler karşılayacak.

Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan’ın, iki saatlik Breaking Bad ile ilgili bir yapıma başladığı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Yapımın Breaking Bad evreninde geçtiği belli olsa da kafalardaki soru işaretleri silinmiş değil. Filmin senaryosu hakkında dedikodular var. ‘The Albuquerque Journal’ filmin kaçırılmış bir adamın kaçma denemeleri ve özgürlük arzusu üzerine olacağını yazdı. Yapımın beyaz perdede ya da televizyonda yayınlanma ihtimali var. Ancak filmin Breaking Bad’in senaryosunun öncesi ya da sonrasını anlatma ihtimali de var. Oyuncular Bryan Cranston and Aaron Paul’u görüp görmeyeceğimiz de henüz soru işareti. Better Call Saul, Breaking Bad içinde olaylar yaşanmadan geçmişte neler olduğunu anlatan bir yapımdı. Yapılan yorumlara göre bu sefer de dizinin finalinden sonra gerçekleşenler anlatılabilir.

 

Sizin düşünceniz nedir? Braking Bad sinema filminde neler görebiliriz?


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR