15 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları 


15 mart 2018 günlük burç yorumları

15 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

15 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

15 Mart 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

İş hayatınız ile ilgili kaygılarınız halen gündeminizde. Para kaynaklarınız ile ilgili aslında nasıl bir yol izlemek istediğinizi fark edebilir, mevcut işinizi bu yola yönlenmek için değiştirmeyi planlayabilirsiniz. Tabii endişeleriniz sizi rahat bırakırsa.
15 Mart 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Yurtdışı konuları, okul veya öğrenmek istediğiniz yeni alanlar ile ilgili dersleriniz bir süre daha devam edecek. Yuvanız, aileniz ve eviniz ile ilgili sizin dışınızda gelişmeler olabilir. Bugün ilişkiniz varsa ortağınız ile ilgili konularda şans sizinle olacak. Bolluk, bereket sizinle olacak.

15 Mart 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Birebir ilişkilerde yaşadığınız dersler bugün gündeminizi oluşturabilir. İnsan ilişkilerini aklınızla çözmeye çalışmak sizi biraz zorlayabilir.İyi haber, sağlığınız ile ilgili şans yanınızda olacak. Eğer ekipleriniz veya sizin için çalışanlar varsa bu hafta çok çalışıp, verimli işler çıkarabilirsiniz. Güzel bir hafta olmasını dileriz.

15 Mart 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Yurtdışı seyahatlerinizde artış olabilir, öğrenmek istediğiniz hobileriniz tüm aklınızı dolduruyor olabilir. Tüm bu konulara öncelerde biraz daha kaygıyla yaklaşırken,bugün daha iyimser ve olumlu bakmaya başlayabilirsiniz. Güzel bir geçirmenizi dileriz.

15 Mart 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün her zamankinden çok, yanınıza sevdiğinizi alıp, uzaklara gidesiniz var. Kaderin beklenmedik oyunları ile hayata bakış açınız değişim gösterebilir. Gelirleriniz artarken giderleriniz de bir yandan çoğalabilir. Bu durum sizi endişelendirebilir.

15 Mart 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Eviniz ile ilgili kaygılarınızın devam ettiği bir gündesiniz. Gün sonuna doğru biraz daha eğlence ve neşe hakim olur evinize. Daha mutlu olmak için başkalarının ne söylediğine ve ne yaptığına takılmamalısınız. Çevrenizdeki insanları ayıklamalısınız.

15 Mart 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Evini ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucunda, evinizle biraz daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. İletişim konularında ve sosyal medyada bu hafta parlayan yıldız sizsiniz. Sanki yakın çevrenizdeki tüm iletişim sizin üzerinizden yönlenecek gibi duruyor.

15 Mart 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Aileniz bu haftada temel konunuz olacak gibi duruyor. Ailenizi, yuvanızı baştan şekillendirmek, tüm aklınızı ve sevginizi buraya aktarmak gündeminiz olacak gibi duruyor. Yuvanızda sizin dışınızdaki üyelerin yaralarını sarmaya çalışabilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Mart 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Kardeşleriniz, çok yakın arkadaşlarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bu hafta kendinizi bu çok sevdiğiniz insanların problemlerini çözmeye adayabilirsiniz. Etrafınıza destek olmaya çalışırken aslında kendinizi de iyileştirdiğinizi fark edebilirsiniz.

15 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün özellikle arkadaşlarınız ile ilgili bazı sorunlar oluşabilir. Hiç fark etmediğiniz duygularınız açığa çıkabilir. Arkadaş çevreniz ile ilgili yeni kararlar verebilirsiniz.İş hayatınızda çok yoğun ve enerji dolu olduğunuz bir dönemdesiniz. Fakat tüm emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

15 Mart 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Kulağa ne kadar olağan dışı gelirse gelsin, ünlü ve zengin olmayı hayal edebilirsiniz. Lüks ve para isteğiniz artacak. İçinizdeki büyük yeteneği keşfetmeye çalışacaksınız. Kendinize olan güveninizi kolaylıkla paraya dönüştürebilecek güce sahipsiniz

15 Mart 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün özellikle iş hayatınız ve para kazanma metotlarınız ile ilgili aklınız karışık olabilir. Maddi kaynaklar ile ilgili duygularınızı yönetirken fevri tepkiler vermeden akli selim ile ilerlemeniz lehinize olacaktır. Yakın çevrenizden bu konuda destek rica edebilirsiniz. Uzaklara gitme hayalleri kurabilirsiniz.

15 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR