15 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları 


15 mayıs 2018 günlük burç yorumları

15 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

15 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

15 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgilinizle ilgili endişe ve kuruntularınızı ona yansıtmayın. Boş yere hem kendinizin hem de sevgilinizin canını sıkmamalısınız. Harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz ve gereksiz masraflardan kaçınıyorsunuz. Para biriktirme isteğiniz bugün ağır basacak ve ileriye dönük planlar yapacaksınız.

15 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Çalışma şartlarınızı etkileyen sert etkilerle güne başlıyorsunuz. İşbirliği aramanıza olmanıza rağmen destek görmekte zorlanacaksınız. Aynı zamanda yenilenme içinde olduğunuz bu dönem farklı metotlardan yararlanmaya çalışın. Arkadaşlık ilişkilerinizde alacağınız belli ölçülerde bağlayıcı kararlar, derinlemesine düşünceleri gerektiriyor.

15 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bir arkadaş topluluğu içinde büyük çelişkileriniz var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Bu yüzden günlerdir bu çelişkilerle yoğruluyorsunuz. Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Aşk yaşamınızda bu kez mantık hesaplarından uzak durmanız gerekiyor. Bu konularda kendinizi engelleme huyunuz, yine zarar verebilir.

15 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sanki istemeseniz de birileri özellikle maddi konularda sizi risk almaya zorluyor gibi. Ama bu risk biraz can yakabilir. Paranızı bildiğiniz işe, yani yaptığınız işe yatırsanız, ya da uzman olduğunuz konularda yapılacak yatırımlara yönelseniz daha mantıklı olacak. Kafanıza taktığınız sorunları çözüme kavuşturmalısınız.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

İşinizle ilgili yeni kararlar almamaya çalışın. Çalışma arkadaşlarınızla yanlış anlamalar nedeniyle bazı anlaşmazlıklar çıkabilir, sorunları büyütmeyin. Bu konudaki inişleriniz çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde. Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu olabilir.

15 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Dış görünüşü değiştirmek için hevesli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Almayı planladığınız bir eğitim varsa bu size çok şey katacak.Hevesli ve girişkensiniz, ama bugün alacağınız riskli kararlar ve yeni adımlar beklenmedik engellerle karşılaşabilir. Kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.

15 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Çıkarcı beklentilere karşı dikkatli olmalısınız. Problem olarak asıl sizi ilgilendiren, fakat birkaç kişiyi daha etkileyecek çıkarcı bir yaklaşım, bugünlerde tartışma konunuz olabilir.Yeni umutlara yönelimler söz konusu. Tahsilat sorunlarınızı, iş yaşamı deneyimlerinizle objektif karşılıyorsunuz.

15 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Yükselen bir tempo ile güne başladınız. İş hayatında ortaya çıkan takım çalışmaları içinde yeni görevler öne çıkabilir. Kendinizi sorumlu hissettiğiniz her çalışmadan verimli sonuçlar alabilirsiniz.Parasal açıdan zor bir döneme giriyorsunuz. Maddi olarak arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Yemeği karın doyurma aracı olarak kullanmayın. Temponuz nasıl olursa olsun beslenme programınıza özen gösterin.Şartların elverişsizliği, yanlış yorumlar yapmanızı kolaylaştırabilir.Sıkışık durumlarınızda sizi rahatlatan dayanışmalar, bugünlerde bazı hayal kırıklıkları yaratacak.

15 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

 İş yerinizde herkese karşı sergilediğiniz asabi hareketler sizi çevrenizde sevilmeyen insan durumuna düşürüyor. Çevrenizin sizin hakkınızdaki düşüncelerine önem vermelisiniz artık. Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz.

15 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Uzun zamandır tatil yapmak istiyorsunuz. Bugün bu planları gözden geçirip, size uygun şartlardaki bir tatili ayrıntılı olarak düşüneceksiniz. Tatile kiminle çıkmak istediğinize karar verdiniz. İş bakımından durgun bir gün geçireceksiniz. Öncelikle ne iş yapmak istediğinize karar vermelisiniz.

15 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Hobi niteliğindeki bir uğraşınızı bugünlerde biraz daha ciddiye almanız ve belki de teorik olarak öğrendiklerinizi pratik olarak uygulamanız iyi olabilir. Değişken bir mizaç göstereceksiniz ve duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Ortaklaşa konuların önemi sizi yeni kararlar almaya itiyor.

15 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR