15 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları 


15 nisan 2018 günlük burç yorumları

15 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

15 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

15 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Arkadaş ve sosyal çevre ortamlarınızdaki ortak proje ve çalışmalarda evrak işleriyle uğraşabilirsiniz. Detay gerektiren konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Sorunlu bir işi çözme gayretinde olabilirsiniz. Bugün sağlığınıza, özellikle bağırsaklaklarınıza dikkat etmenizde yarar var.
15 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Detay ve ikna gerektiren konularda çalışabilir matematik, fen ve kimya gibi derslerine yardımcı olabilirsiniz. Biraz ketum davranabilirsiniz. Yaşamınızda her şeyin mükemmel olması için çok daha fazla çaba sarf etmek sizi yorabilir, kendinizi yıpratmayın. Kendinize zaman ayırmalı ve beyninizi dinlendirmelisiniz.

15 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Eğitim ve hukuk işleriyle uğraşan ikizler burçlarının bugün detaylı ve ciddi olmaları beklenebilir. Aile ve komşularla olan konularda uzlaşı ve karşılıklı anlayış meydana gelecektir. Bugün dalgın, odaklanmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle alkol tüketiminden kaçınılmasında yarar var bu akşam.

15 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün sizlerin beklediği önemli haberler var ise, pek de istediğiniz gibi gelmeyebilir. Özellikle akşam üstüne doğru kafa dağıtmak üzere yaptığınız plan, sizi işlerden geride bırakabilir. Fakat kendinizi çok yormamalısınız. Unutmayın sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Vitamin eksikliği yaşayabilirsiniz, bol meyve sebze tüketin.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Parasal kaynakları idare etmek, yatırım yapmak için uygun bir gün olacaktır. Aileniz ve partneriniz arasında uzlaşma sağlamanız gerekebilir. Evinizle ilgili bir sorumluluğu da yüklenebilirsiniz. Para hesaplarında hatalara, ödemelerde hatalara da dikkat edin. Dalgınlığınız üzerinizde!

15 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Ayağı yere basan, iyi planlanmış ve tasarlanmış projelerinizi öne sürebilir, bunları ustaca pazarlayabilirsiniz. İş ortamınızda bununla ilgili taktir almanız olasıdır. Detaylara dikkat eden bir perspektiften bakıyorsunuz. Duygulara aslında pek yer yoktur, daha akılcı, mantıklı kararlar alma eğiliminde olabileceksiniz bugün.

15 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi bir sorumluluğu kişisel gayretiniz ve detaycı çalışma şekliniz sayesinde çözmeye yakınsınız. Zihninizi iyi idare edebiliyorsunuz ve bu da sizi olayları daha mantıklı bir açıdan görebilmenize neden olacaktır. Özellikle bugün ruhunuza iyi gelecek şeylere yönelin, sevdiğiniz müziği dinleyin, sevdiğiniz yiyeceklerle kendinizi ödüllendirin.

15 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Aileniz ve evinizle ilgili almış olduğunuz bir sorumulukla ilgili olumlu gelişmeler kat edebilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınızın ve ait olduğunuz sosyal grupların da desteğini alabilirsiniz! Bağışıklık sisteminizi güçlendirici gıdalar tüketmeye bugün çok daha fazla özen gösterin.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Detaylara dikkat eden, iyi organize olmuş ve tedbiri göz ardı etmeden birtakım kararlar alabilir ve planlar yapabilirsiniz. Bu konuda kariyerinizdeki tecrübeniz de size destek olacaktır. Akşam itibari ile para konularında amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Eğlence güzeldir, ama dozunda yapılırsa!

15 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Arkadaşlarınızın ihtiyacı olan maddi ve manevi kaynakları özenle gerekli yerlere ulaştırma başarısını gösterebilirsiniz. Eğitim ve donanımınız bu konuda size destek olacaktır. Mesajlaşmalarınızda, kuracağınız her türlü iletişimde yanlış ifadelere, gönderilerinizin doğru insanlara gidip gitmediğine dikkat edin.

15 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bu pazar, özellikle para hesaplarında, yapacağınız ödemelerde, kredi kartı işlemlerinizde, bankacılık işlemlerinizde ekstra dikkatli olmanızı öneririm. Hatalı işlemler yapmaya, yanlış yerlere ödemeler yapmaya, para hesaplarında hatalar yapmaya yatkın bir günde olabilirsiniz. Ödemeleriniz gecikebilir.

15 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Ait olduğunuz sosyal gruplara maddi destek oluşturabilecek bir sorumluluk projesine başlayabilir veya bu konuda ilerleme sağlayabilirsiniz. Bu konu taktir kazanmanıza neden olacaktır. Duygusal hayatınızla ilgili kararlar vermek için veya ortak bir iş için sözleşme imzalamak için de uygun bir gün değil.
15 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR