15 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları


15 ocak 2018 Günlük Burç Yorumları

15 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için, aşk, para, sağlık, kariyer, ilişki durumu hakkında küçük tüyolar verebilir, belki de kararlarınızı bir kez daha sorgulamanız anlamına gelebilir. Evren sizin için ne planlar yapıyor.

15 Ocak 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirmesi: Yarın yeni bir haftaya başlıyoruz, hafta sonu planları geride kaldı, haftanın ilk iş – okul günü için hazırız. Hafta sonu yaşadığımız tüm olumsuzlukları üzerinizden atın ve yeni haftanın yeni umutlara, başarılara bir başlangıç olabileceğiniz aklınızdan çıkarmayın.

 

15 Ocak 2018 Koç Burcu Yorumları (21 Mart – 20 Nisan)

Planladığınız hedeflerinize doğru yola çıkmaya hazır mısınız, öncelikle hedefe giden doğru yolu seçtiğinize emin olun, varsa benzer örnekleri inceleyin ve emin olduktan sonra aksiyona geçin. Önemli olan hedeflerinizin gerçekçi olması ve bu yolda size destek olacak arkadaşlarınızın da fikirlerinin dikkate alınmaya değer olduğu. Unutmamanız gereken, hiç bir başarı basit uğraşlar sonunda gerçekleşmemiştir. Yolda karşınıza çıkacak engellerle başa çıkmayı öğrenmelisiniz.

15 Ocak 2018 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğalar, Pazartesi’ye olumlu bir dalga ile başlayacak. İş hayatınızda özel bir sorun yaşamayacaksınız ve görevinizi yerine getirirken yaptığınız işi ne kadar sevdiğinizi anlayacaksınız. Akşam, bir zamanlar yakın bir arkadaşınıza zamanında verdiğiniz tavsiyelerin şaşırtıcı bir şekilde etkili olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişi sizi size minnettarlığını göstermek için sizi akşam yemeğine davet edecek

15 Ocak 2018 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler bu hafta başlayacakları yeni projelerini biraz ertelemek belki de biraz ileri atmak zorunda kalacaklar, yakın bir akrabalarının hastalık haberi ile tüm zamanlarını bu akrabalarına destek ve yardımcı olmak için yanında geçirmeye ayıracaklar. Bu durumun farkında olan, akrabanız mahcup olacak ve sağlığına kavuşur kavuşmaz, projenize destek olmak için size ciddi bir maddi destek sağlayacak.

15 Ocak 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran – 23 Temmuz)

Yengeçler geçirecekleri bu sakin günden oldukça memnun kalacaklar. Bir zafer olmasa da başardıkları işle ilgili oldukça gurur duyacaklar. Kelimenin tam anlamıyla haftanın ilk iş günü inanılmaz olacak, iletişime geçmeniz gereken kişiler sizi oldukça sıcak karşılayacaklar ve tüm randevu planlarınızı eksiksiz yaparak haftayı planladınız bile. İşten sonra arkadaşlarınız ile bir kahve keyfini hak ettiğinizi düşünüyorsunuz.

15 Ocak 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslanlar bugün, çok da aralarının iyi olmadığı bir iş arkadaşı ile ortak bir projeye başlamak zorunda. Neyse ki her ikinizde iş ve özel hayatı karıştırmayacak kadar profesyonelsiniz. Zaman içinde projenin ilerlemesi ile birlikte aranızda karşılıklı bir saygı oluşacak. Eğer bu şekilde profesyonel davranmaya devam ederseniz bu size kariyer basamaklarını çıkmanız için ilk fırsat olabilir.

15 Ocak 2018 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos – 23 Eylül)

15 Ocak 2018 günlük burç yorumları başak, Başak bugün spontane olan gelişmeleri çok fazla sorgulamayacak. Basit düşünecekler, ”merhaba, bugün müthiş görünüyorsun” gibi sözler ile iş arkadaşlarına olumlu yaklaşacaklar ve gün içerisinde oluşabilecek olumsuz tavırları önleyecekler. Bugün ofiste bir arkadaşınız ile flört edeceksiniz ve bu ofiste diğer çalışanların gözünden kaçmayacak. Günü dedikodusu siz olacaksınız. Akşam keyifli bir randevu sizi bekliyor gibi görünüyor.

DEVAM EDİYOR


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR