15 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları


15 şubat 2018 günlük burç yorumları

15 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

15 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

15 Şubat 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Aşkı zor yaşadığınız için, karşı tarafla problemleriniz hiç bitmiyor. Çoğu kez sorunlar sizden kaynaklanıyor. Olaylar karşısında bocalamak istemiyorsanız, enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bugün neşelenmek için kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bağırsaklarınızla ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

15 Şubat 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Duygu alış verişi içinde olduğunuz kişilerle yaşadığınız farklılıklar, sizi aşk konusunda ön plana çıkarıyor. Bugün olumlu bir gün geçirebilirsiniz. Biraz takıntılı olan ruh haliniz, modunuzu düşürebilir. Boğaz bölgenizin hassas olması sizi mikroplara karşı açık yapıyor. Soğuk havalardan çabuk etkileniyorsunuz.

15 Şubat 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Birlikteliğinizin önemli kararlarını vermek için bazı konuşmalar sizi bekliyor. Fakat siz erteleme konusunda kararlı gibisiniz. Heyecanlı bir yapıya sahipsiniz.Çevrenizdeki olaylara tepkili davranarak karşınızdaki insanlarla tartışma ihtimaliniz yüksek. Dengenizi bozmayın.

15 Şubat 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Tutucu davranışlarınız yüzünden bazı fırsatların size gelmesini geciktiriyorsunuz.Eleştiriye gelemediğiniz için, size dikte tarzında konuşulmasından nefret ediyorsunuz. Bugün dengelerinizi bozmamalısınız. Ailesel problemlerinizi en aza indiriyorsunuz fakat her türlü iletişimsizlik yeni sorunlar yaratabilir, dikkatli olmalısınız.

15 Şubat 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

 Yaşadığınız sorunlar hiç bitmiyor. Aşk sizin için sürekli bir maraton. Bünyenizin biraz zayıf olduğu bu dönemlerde sağlığınıza dikkat etmeli oluşabilecek hastalıklara önlem almalısınız. Ulaşmak istediğiniz bir sonuç için kapılar size doğru açılabilir, fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Hedeflerinizi iyi tanımlamalısınız.

15 Şubat 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir, hasret giderebilirsiniz. Sizin düşünmenize sebep olacak bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Hatalarınızın farkına varmalı, hayatınızı bir düzen içine oturtmaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızda beklenmedik bir olay gerçekleşebilir.Sevdiklerinize destek olmaktan kaçınmamalısınız.

 

15 Şubat 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Dışarıya ördüğünüz duvarlar, insanların sizinle bir şeyler konuşmasını engelliyor olabilir. Arkadaş çevrenizden birisinin yaptığı bir hamle sizi fazlasıyla düşündürecek. Karmaşık duygular yaşadığınız bu günlerde biraz daha beklemeli ve üzerine düşünmeden hareket etmemelisiniz. Sağlığınız için önlem almalısınız.

15 Şubat 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bir süredir beklediğiniz haber nihayetinde bugün gelebilir. Çok istediğiniz ve olması için can attığınız olaya tanıklık edeceksiniz. Şüpheci ruh haliniz evrene olumsuz mesaj vererek sizin gerilmenize neden oluyor. Biraz daha ılımlı yaklaşmalı, kendinizi en kötüsüne hazırlasanız bile sakin kalmalısınız.

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

15 Şubat 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Aşk hayatınızın sıradanlaştığını hissedebilir, kendinize yeni heyecanlar arayabilirsiniz. Eğlenceli ve aktif ruh haliniz sayesinde girdiğiniz bir ortamda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bir evrak işiniz varsa gün geçmeden halletmeli, ihmalkar davranışlar sergilememelisiniz. Sevindirici bir haber alabilirsiniz.

15 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Kafanıza taktığınız bazı sorunların gelip geçici olduğunu bugün fark edebilirsiniz. Kafanızı dağıtmak için ihtiyacınız olan doğru şeyi bulmalı onun üzerinde yoğunlaşmalısınız. Yaşantınızda değişim yaşamak için geç kalmış sayılmazsınız. Üst üste gelecek sürprizler keyfinizi yerine getirebilir.

15 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İçsel karışıklık yaşadığınız şu günlerde düşüncelerinizi sürekli saklama gereği duyuyorsunuz. Bir takım sıkıntılarınızı unutmak için hayatınızı renklendirmelisiniz. Eğitim hayatınızda başarılı olmak için gösterdiğiniz çaba başkaları tarafından fark edilebilir ve sizi takdir edebilirler. Motivasyonunuzu yükseltmeli, daha az düşünmelisiniz.

15 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İçinizdeki huzuru dışarıya yansıtıyor olmanız çevrenizdeki insanları da olumlu yönden etkileyecek. Bu aralar yükselen enerjiniz, sosyal hayatınızın aktifleşmesini ve sizin daha da mutlu olmanızı sağlıyor. Dost gibi gözüken kötü niyetli insanlara dikkat etmeli ve kendinizi korumaya almalısınız.

15 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.

  Üniversite Öğrencilerinin Bitmesini ve Bitmemesini İstediği 7 Şey


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR