15 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları


20 ekim 2018 günlük burç yorumları

15 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

15 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

15 Temmuz Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Aşk ve ilişkilerden yana geçmişin gölgesinin üzerinizde dolaştığını hissedebilir bir an pişmanlık duygusu ile baş başa kalabilirsiniz. Şu an yaşadığınız yaşam biçimini sorgulamak ve kazanımlarınız üzerinde düşünerek belirli kararlar almak isteyeceğiniz bir gün geneli.

15 Temmuz 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Ailenizle olan ilişkilerde baskı ve sorunların tekrar gündeme gelip ego savaşlarını yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi bazı konularda geri çekmek ve olayları arkadan bir seyirci gibi izlemek eğilimi içerisinde davranabilirsiniz. Çalışma hayatında ise alt-üst ilişkilerinde olması gereken çizgiyi korumalısınız.

15 Temmuz 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İletişimlerde geçmişe dair saklamış olduğunuz bir sır bir dostunuzun yersiz söylemleri sırasında ortaya çıkabilir. Kendinizi ifade etmek durumunda kalırken her şeyi daha da dolambaçlı bir hale getirebilirsiniz. Ani çıkan program değişikliği ile işinizle ilgili kısa bir seyahat yapmanız gerekebilir.

15 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Finansal konularınızla ilgili sosyal çevrenizden alacağınız destekler sizlerin önemli farklılıklar yaşamanıza vesile olabilir. Çalışma ortamında ise çıkar ilişkilerinin bazı duygusal problemlere neden olacağı yönünde etkiler mevcut. Siz siz olun doğru bildiklerinizden asla vazgeçmeyin.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Özel ilişkilerden yana bugün yeni kararlar almak ve uygulamak isteyeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz fedakarlıklar bugünden sonra yerini başka duygulara bırakmakta. Sevgi, saygı ve insani değerler üzerine düşünüp belli kararlara varmak isteyeceğiniz farkındalıklı bir gün.

15 Temmuz 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Kişisel cazibeniz ve çekiciliğinizle göz dolduracağınız bir gün. Özellikle bekar başaklar bugün önemli bir toplantı sırasında entelektüel birisi ile tanıştırılabilirler. Çalışma yaşamınızda ise iş yükünüzü hafifletecek pratik çözümler bularak motivasyonunuzu yükselteceksiniz.

15 Temmuz 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal çevrenizin yaşamınız üzerindeki baskısı ve hâkimiyetinin net bir şekilde görüldüğü bir gün olabilir. Geçmişteki aşk hayatınıza dair yapılan yanlışlar üzerine bazı sorunlar yaşayabilir kendinizi bu anlamda kötü hissedebilirsiniz. Ailevi konularda büyüklerinize destek olmanız gereken durumlar söz konusu.

15 Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Kariyer hayatınızda geçmişte yaptığınız yanlışlar bugününüzü fazlasıyla etkilemekte. Finansal konularda kazanımınızı artırmak için sarf ettiğiniz uğraşlar sizlere herhangi bir sonuç vermiyormuş gibi gelebilir. Ailenizle ilgili ortaklık gelirlerinizden beklenmedik bir haber finansal konularda rahatlamanızı sağlayacak gibi gözükmekte.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

15 Temmuz 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yurtdışı seyahatleriniz ve eğitim hayatınızda eksik kalan konuları yeniden tamamlamanız gereken bir süreç işliyor. Bu soruna dair bazı fırsatları yeniden yapılandırarak gelecekle ilgili daha cesaretli adımlar atmak için bugün şansınızı bir kez daha denemek isteyebilirsiniz. Ancak sizin başarınızı çekemeyen bazı kişilere karşı dikkatli olmanız gerekmekte.

15 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ev ve aile yaşamınıza dair bazı sorunlar gündemi meşgul edebilir ve karşılaştığınız finansal sorunlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Geçmiş borçlarınız yüzünden bazı planlarınızı ertelemeniz gerektiği gözüküyor. Özel ilişkilerde ise yüzünüzü güldürecek gelişmeler çok yakında.

15 Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Beklemediğiniz yerlerden gelen yeni iş projelerini değerlendirirken daha temkinli davranmanız gereken bir süreç işlemekte. Şu an için size çok cazip gözüken bazen durumlar gelecekte aynı şartları taşımayabilir. İkili ilişiklerde kullandığınız dilin daha yumuşak olmasına özen gösterin

15 Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Beklentilerinizi gerçekleştirmek için öncelikle kararlı davranmanız gerektiğini unutmayın. Karşınızdaki kişiye isteklerinizi kabul ettirmek için öncelikle ne istediğinizden emin olmalısınız. Kararsızlık yaşadığınız her konu sizlere olumsuz durumlar olarak geri dönecektir.

15 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR