16 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


16 ağustos 2018 günlük burç yorumları

16 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

16 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

16 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün işleriniz ile ilgili konularda engellerle karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Eğer bu durum karşısında kendinizi çaresiz hisseder ve geri planda kalmayı seçerseniz maddi ve hukuki zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Mücadeleci ruhunuzu ortaya koymalı ve asla geri adım atmamalısınız. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri sonucu eş ya da sevgiliniz ile tartışmalar yaşayabilirsiniz.

16 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün maddi konularda şans sizden yana. Unuttuğunuz ödemeler yapılabilir hukuki bir konuda kazanımlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda gölgeli günler ardınızda kalıyor bir ışık gibi parlayacak yetenekleriniz bilginiz ile istikrarlı gelişmeler içinde olabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise kelimelere takılıp kalmamalı eş ya da sevgilinizin yaklaşım ve niyetine göre olayları değerlendirmeye çalışmalısınız.

16 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün maddi konularda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Bu ek bir iş olabileceği gibi devam eden işinizi büyütme imkanını içeren bir konuda olabilir. Bugün aile ve akrabalık ilişkileriniz ile ilgili konularda da hararetli tartışmalar yaşanabilir olabildiğince dışında kalmaya özen göstermeniz akıllıca olacaktır. Özel yaşamınızda ise bugün güven sarsıcı durumlar yaşanabilir bu söylenen bir yalan olabileceği gibi bilginiz dışı bir ilişkinin ortaya çıkması da olabilir.

16 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün maddi konularda yakınlarınız ile sorunlar yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. İyi niyetinizi suiistimal etmeye alışmış kişilerin serzenişleri canınızı sıkmamalı ve bugün hayır demeyi bilmeli haklarınızı kimsenin kendi çıkarları doğrultusunda kullanmasına izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgilinizin sözde iyi niyetli yaklaşımlarına itibar etmemeniz faydanıza olacaktır bir anda gelişen olaylar aşk hayatınızı alt üst edebilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda gecikme ve aksaklıklar olmamasına dikkat etmeniz son derece olumlu etkileri beraberinde getirecektir sizlere. Biraz uyumlu olmak size artı olarak dönecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi arkadaşlarından kıskanarak kırıcı bir tutum içinde olmamalısınız. Mutluluk sizi bulmuşken sahip çıkmalı incitmemek için hassas davranmayı tercih etmelisiniz.

16 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün maddi konularda arkadaşlarınız ile sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Alacaklarınızı istemeniz karşısında gösterdikleri tepki   karşısında neye uğradığınızı şaşırıp üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün eş  ya da sevgilinizin duygu dolu içtenlikle yaklaşımları ilişkinizi çok daha özel bir hale getirebilir.

16 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün maddi konularda gerginliklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri.  İşleriniz yoluna girmeye başlamışken küçük ayrıntılara gecikmelere takılıp kalmamalısınız. Bugün ailevi konularda da şanslı enerjiler söz konusu dargınlıklar sona erebilir ve başkalarının neden olduğu olumsuzlukları iletişime önem vererek çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize sert söylemlerde bulunmamalısınız.

16 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü ticaret ve hukuki konularda sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Zamanında yapmadığınız atladığınız iş ya da işlemler yüzünden zorluklar yaşayabilirsiniz bugün işlerinizin aksamaması için kontrollü olmalısınız. Özel yaşamınızda ise kendinizi haklı görerek haksızlıklar içinde bulunmamaya özen gösterin. Aksi halde son pişmanlık fayda etmeyebilir.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün ticari konularda risklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Yanılgılar finansal zararlara neden olabilir ve iş hayatınızda sorunların büyümesi ile zor durumda kalabilirsiniz bugün. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize dürüst olmalı ondan hiç bir şey saklamamalısınız.

16 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda pişmanlıklarınızla yüzleşeceğiniz olaylar deneyimleyebileceğinize dikkat çekmekte. Yüreğinizde fırtınalar kopabilir! Kaçtığınız gerçeklerle yüzleşmek sizleri doğrularınıza sahip çıkmaya yöneltecek bu durumdan korkmamalı iş işten geçmeden elinizden geleni yapmalısınız.

16 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün dikkatsizlik sonucu iş hayatınızda sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Gözünüzden kaçacak bir ayrıntı sizler için fazlası ile soruna neden olabilir hukuki ve finansal konularda zarar edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise umduğunuzu bulamayarak hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

16 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün gördüğünüz rüyanın etkisi altında kalarak yanlış kararlar vermemeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle iş hayatınızda dikkatli olmalı ani kararlar almamalısınız. Bugün maddi konularda da bugün alacak verecekler ile ilgili kimsenin işine müdahil olmamalısınız. Özel yaşamınızda ise kıskanç insanlar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz.

16 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR