16 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


22 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları
22 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

16 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

16 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

16 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Çalışıyor iseniz ki bu hafta işler istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir ve pekte mutlu olamayabilirsiniz. Motivasyonunuz düşebilir ve bazı konular canınızı sıkabilir. Bir süre bu şekilde ilerleyebilir ve biraz sabır etmelisiniz.

Şu sıralar ilişkilerinizde motivasyonunuz yüksek ve sizinde bunun için emek harcamanız gerekiyor. Zaman zaman küçük pürüzler yaşayabilirsiniz alttan alarak kalp kırmamaya özen gösterin. 2018 son ayında sakin bir hafta sizi bekliyor.

 

16 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bir süredir eşiniz,sevgiliniz ya da hoşlandığınız kişi için güzel hayaller kuruyorsunuz.Aklınızı kurcalayacak  bu mutlu hayaller sizi biraz aklı havada gösterebilir.Keyifli vakit geçireceğiniz bir hafta.

Çevrenizde kişiler sizin mutluluğunuzu ve keyifli halinizi sorgulayabilir. Siz bu tür cümlelere aldırış etmeyin. İşler yolunda gitmiyor hissine kapıla bilirsiniz. Biraz çalışmanız iş hayatınızda tim sorunları düzeltecek. Ekonomi olarak çok bir refaha erişemesenizde maddi olarak rahat geçirebileceğiniz bir hafta.

 

16 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Hareketli bir haftaya hazır olun.Güneş tam yay burcunda ilerliyor bu da ilişkileriniz,evliliğiniz ve aşk hayatınız da bazı gelişmeler anlamına geliyor. Hayatınıza yeni biri katıla bilir, yeni yıla yeniliklerle girebilirsiniz ki aşırı heyecanlı olup bazı geri dönülmez yanlışlar yapmamak içinde sakinliğinizi korumalısınız.

Ekonomik durumuz kafanızı yorabilir ve sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Bu hafta ekonomik olarak herhangi olumsuz bir gelişme yaşamaya bilirsiniz ama iyi ve olumlu gelişmelerde görünmüyor. Ekonomik harcamalarınızı dikkatli yapmanız lehinize olacaktır.

 

16 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Geçen hafta yaşanan yeni ayın baş rol oyuncularından biri sizsiniz. 2019 sizin yılınız olabilir ve siz şimdiden buna hazırlanmalısınız. Hayatınızda yaşaya bileceğiniz bir çok değişiklikler var. Bu hafta gelecek haftaların olumlu haber getiren elçisi. Bu hafta Aileniz, dostlarınız ve sevdiğiniz kişilerle zaman geçirip kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Onların desteğine her zaman ihtiyacınız olacak.

Geleceğiniz ile ilgili planlar içinde yurt dışı da ilginizi çekebilir. Ekonomik olarak sakin bir hafta geçirebileceğiniz aşikar. 2019’da ekonomik olarak işlerin yola gireceği ilk burç sizsiniz.

 

16 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ailenizde bazı kararlar alınmış ve sizi derinden etkilemiş. Bu hafta içinde aklınız ailenizde ve bununla ilgili neler yapabilirim diyerek kafanızı yorabilir. Hala bekar olanlarınız ve hala aşktan umudu olanlar için bu hafta hazır olun yarın bil olabilir aşk size gelecek. Çok kıskanılıyor ve sürekli göz önünde olmanız size aşkı kendiliğinden getirecek. Gelin ki önceden edinmiş olduğunuz tecrübelerinizden faydalanmayı unutmayınız.

Ekonomik sakinliğini devam ediyor. Önceki haftalardan almış olduğunuz tedbirler sayesinde bir sıkıntı yaşamayacaksınız.2019 bereketli geçeceği herkes tarafından umut edilmekte. 2019’da retro hareketleri az olacağından kazançlı ve bereketli bir yıl geçirebileceğinizi düşünebilirsiniz.

16 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Mantığınızla hareket etmeye devam edin. Aslında kendinizi duygusallıktan uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Bu dışarıdan fark edilmeyecek çünkü duygularınızı çok açığa vurmuyorsunuz.  Bu hafta ailenizle ilgili mutlu haberler karşınıza çıkabilir. Belki bu hafta , anne, baba, dayı, teyze, amca, hala veya abi, abla olabilirsiniz. Sizin için tamda geçmesini planladığınız bir hafta yaşıyor olacaksınız. Önce den almış olduğunuz ekonomik tedbirler sayesinde şimdi herhangi bir maddi sıkıntı karşısında dayanıklı davranabilirsiniz.

16 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta şanlı ve iyi gelişmelerle meşgul olacaksınız. Para  konularında umutlu ve kazançlı olacak ve vermiş olduğunuz emeklerin meyvelerini yiyor olacaksınız. Yakın zaman da yaşamış olduğunuz iletişim kazaları sonucu ailenizde ve yakın arkadaş çevrenizde yanlış anlaşılıp yorumlanmanız canınızı sıkabilir. Kontrolunuz dışında hayatınız ile ilgili bazı küçük değişiklikler yaşamanız mümkün. Kritik kararları almadan önce gerçekten güvendiğiniz kişilerden destek alın.

 

16 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

İkili ilişkileriniz yani aşk hayatınız tam tadında , güzellik, şıklık, tutkulu, estetik kavramları içinde sizi mutlu edecek bir hafta olarak geliyor.

Maddi kazançlarınız sayesinde rahat ve alışverişi fazlasıyla yapıp kendinizi rahatlatabilirsiniz.Bu haftanı zengin burcu sizsiniz. 2019’a çok az kaldığı bu haftalarda yeni gelişmeler aileniz ve parasal konularla gündeme gelecek.

16 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yay dönemini yaşamaya devam. Güneş hala üzerinize parlıyor ve geçen haftayı çok güzel geçirdiğinizin farkındayız. Şansınızın arttığını belirterek yönetici gezegeniniz jüpiterin size daha fazla şans kazandıracağı aşikar. Bu fırsatları iyi değerlendirin. Ekonomik çalışmalarınızda çok başarılı olmanız kaçınılmaz. Aşk konularında ise hala hayatınızda biri yoksa bu hafta onu bulmanız için elinize geçen son fırsat.Aileniz  içinde huzur ve mutluluğun kaynağı siz olacaksınız.

16 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Geçen hafta etkilenmiş olduğunuz kıskançlık duyguları ve gizemler sizi sanki birine bağlamış gibi.  Önemli değişiklikler hayatınızı renklendirecek ve buna hazır olmak için yakın çevreniz aileniz ve sevgiliniz ile ilişkilerinizi daha da güçlendirin. Bunu bilinki gelecek olan her değişim hayatınıza değer kazandıracak ve sizi geliştirecek. Özellikle sağlığınıza dikkat edin ve onu korumak için elinizden geleni yapın. Hayatı yaşamak için sağlığınıza ihtiyacınız var. Parasal konularda canınızı sıkmayın yeni yıla girmeden bu sorundan kurtulup rahat bir nefes alacaksınız. Bu hafta çalışmalarınızı hızlandırın.

 

16 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Biraz sakin olun ve geçen haftayı geride bırakın.Hayatınızda yeni dönem başlıyor ve daha mutlu. Yapmış olduğunuz seyehatler ve biraz ayrı kalma herkesin aklını başına getirmiş olabilir. Siz iş seyahatleri planlarken hayatınızda da değersiz konulardan uzaklaşmış oldunuz ve gerçekleri daha net görmüş oldunuz.

Maddi konularda ufak tefek zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu kısa sürecek olan zorlukları sizi çok seven ailenniz ve dostlarınız ve de seviliniz tarafından gelecek desteklerle yorulmadan atlatacaksınız. 2019 ‘a sayılı günler kala ekonomik bağımsızlık ve ciddi birikimler yapabilirsiniz. Soğuk kış ayları içinde siniz ve hasta olmanız çok büyük ihtimal. Sağlığınıza dikkat edin ve çalışmalarınızı dürüst bir şekilde sürdürün.

16 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bu yıl iş hayatınız istediğiniz gibi yaşanmadı. Bazen kendinizi çıkmazda hissetmiş olabilirsiniz. bazı kararlar vermeden önce mesela iş değişikliği ve istifa gibi  bekleyin ve 2019 un size neler getireceğini düşünün. Bu konuları yakın dostlarınız ve ailenize danışın.

Vereceğiniz yanlış kararlar sizi önümüzdeki zaman zarfları içinde ekonomik bir zorluğa sürükleyebilir. Paranızı dikkatli harcayarak değerli yatırımlar yapın ve sabırlı olmayı deneyin.Duygularınızın karamsar olması sizin hatanız. Önümüzdeki hafta getirecek olumlu olaylarla bu haftayı size komik bir şekilde hatırlatabilir. Sağlığınıza özen gösterin ve hasta olduysanız hemen doktora gidin.

 

 

16 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR