16 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları


16 haziran 2018 günlük burç yorumları

16 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

16 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

16 Haziran 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Yeni ve özgün fikirlerinizi ortaya koyma zamanı şimdi. İş hayatınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise mutlu ve huzurlu bir beraberliğin keyfini çıkarmaya bakın. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile ayaklarınız adeta yerden kesilir ve bulutların üzerinde dolaştığınızı sanırsınız.
16 Haziran 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü; Bugün  size yanlış gelen her şeye zamanında tepkinizi koymanızın gerekliğine dikkat çekmekte. Duygusal yoğunluğunuzun iş hayatınızı ilgilendiren kararlarınızda ve algılamanızda etkili olmamasına çalışın. Tüm güveninizi bir olaya veya kişiye bağlamayın. Tetikte durun.  İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte. Kolay olanı herkes başarır siz bugün zor olanı yapmaya çalışın.  Özel yaşamınızda yaşanan dalgalanmaları başkaları ile paylaşmamanız faydanıza olacaktır.
16 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün çevrenizde gelişen olaylara karşı adil davranın. Yanlış taraftan yana olmak ilerleyen günlerde başınızı ağrıtabilir. Özel yaşamınızda ise  gizli saklı şeyler sizlere ne kadar cezbedici gelse de dikkati elden bırakmamalısınız. Ani kararlar almamalısınız. Sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir gün olacak.
16 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün işinizle ilgili konularda şikayetçi olmak yerine çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bunu yapmadığınız takdirde beklenmedik sorunlar ile karşılaşarak ciddi krizler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise inatlaşmaları uzatmamalı uzlaşmacı bir yaklaşımla ilerlemelisiniz. Unutkanlığınız yüzünden bazı işleriniz aksayabilir.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Haziran 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Ailevi konularda ise kendinizi ifade etmeye çalıştıkça sert ve içinde çıkılmayacak durumlar yaşamanız olası, En iyisi beklemede kalarak yakınlarınızın sakinleşmesini beklemek olmalı, Ne söylerseniz ne yaparsanız yapın sizi anlamak için çabalamayacaklardır. Özel yaşamınızda ise romantizmin yoğun olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

16 Haziran 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün işinize hedeflerinize başarıya odaklanın. Özel yaşamınızda ise kardeşler yakın akrabalarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda yaşanacak tartışmaların içinde olmamaya bakın. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin eleştiri boyutunu aşan suçlamalarına daha fazla dayanamayabilirsiniz. Bekar olanlar aşk hayatınızda şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir; Temkinli davranın ve anlık duygularla hareket etmeyin…

16 Haziran 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün işinizle ilgili beklentilerinizi yaptıklarınızı ortaya koyun göreceksiniz ki kazanan siz olacaksınız. Hakkınızı arayan bir tutum içinde olmanız rakiplerinizi kızdırabilir; Bırakın kızsınlar o da onların sorunu… Özel yaşamınızda ise ruhunuzda ki gökkuşağını dışarı yansıtın duygularınızı özgürleştirin ve aşkın tüm kutsallığını tüm benliğinizle yaşayın bugün.
16 Haziran 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

İş hayatınızda  şans sizden yana beklediğiniz olumlu bir haberin gelmesi ile hızlı gelişmeler yaşayabilir kariyerinizde başarılı bir çıkış sergileyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz aşkınıza emeğinize sahip çıkarak anlık kararlar vermeden hareket etmelisiniz. Bekar Akrepler duygusal konularda rahatlamalarla moral depolayacaksınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Haziran 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Aşk hayatınızda riskli davranışlar sergilemekten uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizin üzerinde yaptırım gücü uygulamak gibi bir davranış içinde olursanız hiç beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Olduğunuzdan daha farklı davranmamalı ve her duyduğunuz fikrin cazibesine kapılarak hareket etmemelisiniz bu konuda. İş hayatınızda ise son derece tempolu bir gün karşılıyor sizleri. İletişimde yaşanacak bazı problemlerden dolayı gecikmeler yaşansa da siz soğukkanlılığınızı koruduğunuz için her şey sizin istediğiniz şekilde ilerleyecektir.
16 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü bugün ruhsal anlamda hassas bir o kadar da alıngan olacağınıza işaret etmekte. Ortaya söylenen her şeyi üstlenebilir kendinize haksızlık edebilirsiniz. Sizler duyguları ile yaşayan insanlar olsanız da duygusallığınızın sizi zayıf düşürmesine izin vermemelisiniz.. İş hayatınızda ise uzunca bir süredir ağır ağır ilerleyen konularda köklü değişimler yaşanabilir.
16 Haziran 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İş ve özel yaşamınızda başkaları için yaşamaktan yönlendirilmekten yoruldunuz. İçinizden gelen sese kulak verin yaşamınızda önem verdiklerinizden ne kadar önem görüyor sevdikleriniz tarafından ne kadar seviliyorsunuz? Bu soruların cevabını kendinize verebildiğiniz o özel anla birlikte bir çok şeyi değiştirebileceğinizin farkına varak yaşam rotanızı tamamen değiştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise aşka sahip çıkmalısınız.

16 Haziran 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün iş hayatınızda her şeyin kolaylıkla ilerleyerek uzun zamandır tamamlayamadığınız hemen her işinizi bitirerek yenileri ile ilgilenebileceğiniz ortama kavuşacağınıza işaret etmekte. Konsantrasyonunuzu sağladığınız anda profesyonelliğinizi konuşturuyorsunuz bu haliniz üstlerinizin dikkatini çekecek ve emeğinizin karşılığını maddi manevi alacaksınız.

16 Haziran 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR