16 Kasım 2017 Burç Yorumu


16 Kasım 2017 burç yorumu belli oldu!

Unimetre’den 16 Kasım 2017 burç yorumu

16 Kasım Koç Burcu Yorumu

Haftaya dolu dolu bir enerjiyle başladınız ama artık sıkıldığınızı siz de fark ediyorsunuz. Bugün keyif aldığınız şeylerle ilgilenerek keyfinizi yerine getirin, moralinizi düzeltin. İlişkilerde katı bir tutum sergiliyorsunuz ve insanların bu yüzden sizden uzaklaştığını görüyorsunuz. Belki bu tutumunuz üzerine düşünebilir, bir değişikliğe gidebilirsiniz.

16 Kasım Boğa Burcu Yorumu

Maddi konularda güzel haberler alacaksınız. Ancak dikkat etmeniz gerekiyor ki bu harcamalarınızı arttırmasın. Bütçenizi kontrol etmeli ve harcama yaparken iki kez düşünmelisiniz. Arkadaş ortamlarınızdaki dönen muhabbetler sizi rahatsız edebilir ama ne olursa olsun alınganlık göstermekten kaçının.

16 Kasım İkizler Burcu Yorumu

Kurduğunuz ilişkilerde kendinizi konumlandırmakta sıkıntı çekiyorsunuz, rolünüzü bir türlü belirleyemiyorsunuz. Partnerizin bugünkü size karşı tutumu, davranışları sizi biraz olsun rahatsız edebilir. Bu nedenle anlayışlı olmanızda fayda var. Sabır bir ilişkinin ilerlemesinde çok önemlidir.

16 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Hayatınızla ilgili kararlar almanız gerekebilir bugünlerde. Bu nedenle karar vermeden önce iyice düşünün, acele kararlar almayın. Çünkü bu tür durumlarda alınan acele kararlar sizi hataya sürükler.

16 Kasım Aslan Burcu Yorumu

16 Kasım 2017 Burç Yorumu diyor ki; kendinize fazla güveniyorsunuz, dikkat edin yoksa bu size zarar verebilir. Farkında olmadan belki de çok kesin konuşmalar yapıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu durumdan biraz rahatsız ama sizin özünüzü bildiklerinden dile getirmiyorlar. Unutmayın, kimse kimseye katlanmak zorunda değil. Bunu bilerek davranışlarınızı gözden geçirmekte fayda var.

16 Kasım Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde pek bir gerginsiniz ve bu durumun farkındasınız. Sürekli üzerine düşünüyor ama bir türlü çıkamıyorsunuz. O nedenle kendinizi biraz rahat bırakın, hafta sonu için güzel planlar yapın. Planınızı düşündükçe keyifleneceksiniz, güzel vakitler sizi bekliyor olacak!

16 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Birkaç gündür kendinizi epey iyi hissediyorsunuz. İş hayatınızda da durumlar gayet yerinde. Ancak biraz plansız hareket ediyorsunuz ve şimdilerde bu sorun çıkarmasa da ileride çıkarabilir. Bu nedenle planlı çalışmanızda fayda var. Hem planlı çalışmak motivasyonu da yüksek tutar.

16 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Bu aralar bi öfke problemi yaşıyorsunuz. Öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmelisiniz. Unutmayın ki öfke en çok yine size zarar verir.

16 Kasım Yay Burcu Yorumu

Evet, yoğun bir güne hazır mısınız? Haftanın tam ortalarında bu yoğunluk hiç hoş değil, farkındayız ama az sabırlı olun ve hafta sonu için güzel planlar hazırlayın. Yoğunluktan sağlığınızı çok önemseyemiyorsunuz, dikkat edin.

16 Kasım Başak Burcu Yorumu

Duygusal anlamda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Partnerinizle her geçen gün aranızda güçlü bağlar oluşuyor. Çekim gücünüz bugün epey yüksek! Spekülasyondan uzak kalmaya özen gösterin.

16 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Çok verimli bir haftaya başladınız ve öyle de gidiyor, gidecek de. Bunu iyi kullandınız. Çalışmalarınız dikkat çekiyor, şansınız da pek yerinde.

16 Kasım Kova Burcu Yorumu

Hayatınızda, özellikle iş hayatınızda her şey yolunda gibi gözüküyor ama bazı gerçekleri atlıyorsunuz. Partnerinizle yaşadığınız tartışmalar sizi ve onu yıpratıyor. Buna acil bir çözüm bulmanız gerekmekte. Hep karşıdan beklemek olmaz, bazen yapıcı adımları sizin atmanız da gerekebilir ilişkinizin sağlığı için.

16 Kasım Balık Burcu Yorumu

Keyfiniz yerine gelsin! Bu hafta sonu güzel bir etkinlik sizi bekliyor olacak. Sosyalleşmek ile aranız iyi, arkadaşlarınızla zaman geçirmeyi seviyorsunuz ve bu moralinizi yüksek tutuyor.

16 Kasım 2017 burç yorumu ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı