16 Kasım’da Vizyona Girecek Filmler


Vizyona Girecek Filmler
Vizyona Girecek Filmler

16 KASIM’DA VİZYONA GİRECEK FİLMLER

16 Kasım’da birbirinden ilginç filmler sinemalarda vizyona girecek. Şüphesiz bu filmler arasında en çok dikkat çeken kurduğu çiftlik bank ile binlerce kişiyi milyonlarca TL dolandıran TOSUN lakaplı Mehmet Aydın’ın hikayesini anlatacak olan Çiftlik Bank: Tosun Firarda filmi olacak. Bunun dışında Harry Potter filminin devamı olarak görülen ama daha önceki dönemleri ele alan Fantastik Canavarlar beyaz perdede görüntülenecek. İşte detayları ile 16 Kasım’da Vizyona Girecek Filmler listesi ile karşınızdayız.

FANTASTİK CANAVARLAR: GRİNDELWALD SUÇLARI

Büyücüler dünyasında kötü şöhreti ile bilinen Gellert Grindelwald bulunduğu hapishaneden kaçarak insanlar ile büyücüler arasındaki gizli sırları deşifre ederek dünyanın daha tehlikeli bir yer olmasını amaçlamaktadır. İnsanların büyücülere itaat etmesini düşünen Gellert’i ise durdurma görevi Dumbeldore aracılığı ile Newt Scamender’in görevidir artık.

HERŞEY SENİNLE DAHA GÜZEL

Deniz, Emre’ye oldukça aşık bir genç kızdır. Ayrı olsalar dahi unutmak ne mümkün. Lakin Emre’nin tavırlarında değişiklik sezen ve Emre’yi bir daha ömür boyu kazanamayacağını ve kaybetmeye yakın olduğunu düşününce ilk uçak ile İzmir’e giden Deniz, Emre’nin yanında sürekli olarak yer alan Melisa ile kıyasıya bir rekabete girişir. Lakin Melisa beklenenden daha sert bir rakip çıkınca Deniz çaresiz kalır. Her zor anında başvurduğu Bulut ise Deniz’in Emre’yi kazanma yolunda çıkmaza girdiği anda fikirleri ile yardımcı olacak.

ÇİFT’LİK BANK: TOSUN FİRARDA

Oldukça ilginç konusu ve isim göndermesi ile sinema tarihinde iyi mi kötü mü yer edineceğini bilmediğimiz ama 16 Kasım’da oldukça ilgi çekeceğini düşündüğümüz bu filmin konusu; Cenk ve Tosun’un trafik kazası geçirmesi ile beraber tesadüfi bir şekilde aynı odada tedavi altına alınması ile başlıyor. Aylarca süren tedavi süreci ikiliyi dost yapmıştır. Lakin Tosun kaza nedeni ile kol ve ellerini kullanma yetisini kaybetmiştir. Oldukça zeki ve kurnaz olan dolandırıcı Tosun, planlarını Cenk’e yaptırarak saltanatını kurmaya başlar. Vücudunun bir parçası gibi kullanmaya başladığı Cenk ile internet üzerinde gördüğü Çiftlik oyununu baz alarak Çiftlik Bank oyununu kurar ve paraları kazanmaya başlar.

DUL KADINLAR

4 adam ve 4 kadının ilginç bir o kadar da entrikalı yaşamını ele alan filminde hiçbir ortak noktası bulunmayan 4 kadın, kocalarının giriştiği soygun girişimi sonrasında kocalar ölünce kadınlar yüklü bir borç altında kalırlar. Bu durumdan kurtulmak için iş birliği yapan kadınlar kalan soygunu tamamlamaya karar verirler.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR