16 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


16 mayıs 2018 günlük burç yorumları

16 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

16 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

16 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Kazanç kapılarınızın açık olduğu bir gün olacaktır. Kendinize olan güveniniz de tam. Elinizi neye atsanız başarı ile tamamlayabileceğinizi biliyorsunuz. Özellikle mesafeli ilişkileri yurt dışı eğitimleri, seyahatleri konusunda bir takı problemler söz konusu olabilir. Uzun mesafeli yolculuklarda kazalara dikkat. Yenilenmek için doğru bir zaman.

16 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Aşk hayatınız yavaş yavaş hareketleniyor. Bazı Boğa burçları müjdeli haberler alabilirler. Özellikle ailenize yeni üyeler katılıyor olabilir. Derin ilişkilerde güven sarsan durumlar yaşanabilir. İş hayatınızla ilgili, kariyeriniz ile alakalı konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sağlıklı beslenmek isteyebilir, bunun için yeni bir adım atabilirsiniz.

16 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

İkili ilişkilerdeki problemler ya dönüşmek zorunda ya da ilişkilere son verilmek zorunda. Artık bir eşiğe geldiniz. Ya dönüşecek, karşı tarafın isteklerine ve ihtiyaçlarına empati duyacak, sağlam, kemikleşmiş ilişkinize devam edeceksiniz ya da artık bu diyardan gidecek, herkesi kendi özgürlük alanına salıvereceksiniz.

16 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Kim iyi kim kötü, kim sizi destekliyor kim arkanızdan iş çeviriyor hepsini farkındasınız. Yeni yollara kimlerle devam edebileceğinizi biliyorsunuz. İletişim konusunda biraz daha girişken olmanıza rağmen, iletişimi bir mücadele aracına çeviriyorsunuz. Maddi anlamda kullanılmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Geçmişteki sayfaları kapatmanın vakti geldi.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Eğitim hayatınız, yurt dışı ve mesafeli ilişkileriniz için ikinci bir şans yakalamış durumdasınız. Daha önce kullanamadığınız bu şansınızı şimdi değerlendirmeniz gerekiyor. Özellikle birçok Aslan burcu için terfi haberleri gelmeye başladı. Diğer bir kısım ise iş değişikliklerine gidiyorlar. Yolculuklar gündeminizi oluşturabilir.

16 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

İkili ilişkilerde iyileşmeleri tamamladınız ve şimdi güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Sorunlar çözüldüğüne göre bir sonraki basamaklar için adımlar atılabilir. Ailenizin desteği arkanızda olmasına rağmen, yaşadığınız fikir çatışmaları sizi rahatsız ediyor. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşırsanız psikolojik olarak rahatlama yaşayabilirsiniz.

15 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Yeni bir ilişkiye kapılarınız açık. Ancak maalesef uzun süreli ilişkilerde tutunamıyorsunuz. İstekleriniz anı anına değiştiği için, bugün hayatınızda olan kişi yarın yer bulamıyor. Ne istediğiniz konusunda kafa karışıklıklarınız var. Daha da önemlisi; doğru insanın asla sizi bulmayacağı yönünde inançlarınız var. Bu kalıpları bir an önce değiştirmelisiniz.

16 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Günlük hayatın sürekli değişen hali sizi yoruyor olsa da sonunda dalgalı denizde yüzmeye de alıştınız. Bir şekilde bulunduğunuz her alanda kendi gizli dünyanızı yaratıyorsunuz. Yaratabilmeyi başarıyorsunuz. İlişkilerdeki dengeyi korumak için biraz daha sakin, istekleriniz konusunda biraz daha çoklu düşünme yetisi ile hareket etmeniz gerekiyor.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Dönüşmek zorunda olan konularda, rüzgâra karşı kürek çekmeye çalışmak yerine, hayatın neden sizi bu aşamaya getirdiğini, neden bu kadar zorladığını, bu eşiğe neden geldiğinizi düşünmek daha çok işinize yarayacaktır. Olması gereken, gerçekleşmesi gereken zaten gerçekleşecek. Bu süreçte siz daha az yara almaya çalışmalısınız.

16 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Duygusal anlamda zorlu bir gün olacaktır. Sürekli neyin doğru neyin yanlış neyin işe yarar neyin olmadığı yönünde düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Şu an nasıl olsa para kazanıyorum ya da kaynakların iyi diyerek geleceğinizden çalmamalısınız.İçinizdeki kararsızlıklar sizi harekete geçmek için yavaşlatabilir.

16 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

 Sürekli dalgalı bir denizde kürek çekmekten, mücadele etmekten sıkıldınız. Siz de yuvanızda topraklanmak, kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. İlişkilerdeki ayıklanma süreçleri, duygusal beklentiler, arkadaş ilişkilerinizdeki problemler derken, bugün dünya üstünüze üstünüze geliyor olabilir. Unutkanlığınıza dikkat etmelisiniz.

16 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Dünya etrafınızda, hatta ay ve diğer gezegenler bile etrafınızda dönüyor. Herkese uydunuz muamelesi yapamazsınız diyeceğim ama faydası olmayacak. Bu güzel zamanların tadını çıkartın. Sonrasında üzülmemek içinse durumu fazla abartmayın. Her yükselişin bir düşüşü olması da olasıdır. Aşk hayatınızdaki hareket sizi mutlu edecek.

16 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR