16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları


16 nisan 2018 günlük burç yorumları

16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

16 Nisan 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün iradenizi güçlü tutmanız önemli olacak. Bazı konularda diğer insanlara da örnek olacak netlikte bir duruşunuzun olması gerekiyor. Kurallara uyulmasını istiyorsanız önce sizin uyum göstermeniz, örnek olmanız gerekiyor. Anlayışlı olmanız gereken bir gün. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.
16 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Bugün öne atılacağınız ve göz önünde olma değil de daha geride durup atılım planlarını yapma zamanı. Daha sonra görücüye çıkaracağınız bir işe odaklanmak ve detaylandırmalar üzerinde çalışmak için elverişli olabilir. İşle alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilirsini, kendinize biraz zaman tanımalısınız.

16 Nisan 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Özel ilişkilerinizde, sosyal ortamlarda edindiğiniz dostluklarda, kalıcı ve sağlamlık hissi verenlerine ihtiyacınız var. Bunu yakaladığınız birileri varsa kıymetini bilin. Bugün bu ilişkileriniz özen göstermenizi bekliyor. Bir yakınınız size önemli bir konuda danışabilir ve uzun süre istişare edebilirsiniz.

16 Nisan 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün işiniz herşeyin önüne geçecek.  Aldığınız sorumluluklar size başka bir şeylerle uğraşma imkanı tanımıyor. Bazı şeylerin tamamlanması, başarıya ulaşması için herkesten fazla çalışmanız ve olayı sahiplenmeniz gerekecek. Geçmişe çok fazla takılı kalmamalı, önünüzdeki yaşanacak olaylara odaklanmalısınız.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Nisan 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün satış, pazarlama ve ikna becerilerinizi kullanarak yapacağınız nitelikteki işlerde her zamankinden daha net ve çözüm odaklı bir yaklaşımınız olacak. Uzun vadeli sözleşmeler ve anlaşmalar adına emek sarf edebilirsiniz. Eğitiminizle ilgili bir karar aşamasına girebilir, kendiniz için yeni bir yol çizebilirsiniz.

16 Nisan 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Maddi paylaşımlarınızı yönetmek ve düzenlemek konusunda daha fazla inisiyatif almalısınız. Kimin ne kadar ödeme yapacağı ya da kazanca ne şekilde ortak olacağı ile ilgili organizasyonda sizin bakış açınız mutlaka yer almalı. Bugün iletişim konularında kopukluklar ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

16 Nisan 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün uyum ve iş birliği adına bazı tavizler vermeniz ve diğer tarafın yapması gereken işlerin sorumluluğunu da almanız gerekebilir. Eşinizi ve birlikteliği ciddiye aldığınızı gösterin. Buna hizmet edecek konuşmalar olabilir. Kafanıza her şeyi takmamalısınız. Kendinizi yormamalısınız.

16 Nisan 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Zor olan işleri kolaylaştırma, planları işe yarar hale getirme, çabaları işe yarar hale ve somut nitelikteki kazançlara dönüştürme açısından elverişli bir gün olabilir. Planlı hareket edebilmek başarıyı da beraberinde getirecek. Artık mantığınızı ön planda tutmak yerine biraz da duygularınızı dinlemelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

16 Nisan 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Bugün bazı konuları gereğinden fazla ciddiye alan insanlarla bir arada olma ihtimaliniz var. Size göre eğlenceli olması gereken şeyleri eziyet haline getirecek detaylar öne sürülebilir. Sizden de benzeri bir ciddiyet beklenecek. Enerjinizi doğru yerlerde kullanırsanız, zafere ulaşabilirsiniz.

16 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Ailesel olayları çok fazla dışarıya çıkarmamaya gayret edin.  Bazı şeyleri içinizde çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Sorun içeriden geliyorsa çarede içeride yer alıyor olacak. Yeter ki bakmayı bilin ve çözüme odaklanın. Nefes ya da göğüsle ilgili sorunlarınız varsa tedavinizi geciktirmemelisiniz. Almak istediğiniz bir eşya olabilir.

16 Nisan 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün bilgi alış verişleri ve eğitim temalı işlerde her zamankinden daha tatminkar şeyler elde etme ihtimaliniz var.  Bazı sosyal ortamlardan da bu tarz konularda sizin için önemli ve kalıcılık veren fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmeli, kendiniz için en iyisini uygulamaya geçirmelisiniz.

16 Nisan 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün elinizdekinin kıymetini bilen ve korumaya yönelik hareket eden yaklaşımlar sizin için geliştirici olacak. Maddi açıdan destekleyici olabilir bu etkiler. Hep yakınınızda yer alan kişilerin de değerini bilme zamanı. Önemli bir haber alabilir, kısa bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.
16 Nisan 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR