17 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


17 ağustos 2018 günlük burç yorumları

17 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

17 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

17 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde bulunan çıkarcı insanların söylemlerinin etkisi altında kalmadan hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Etki altında kalırsanız iş hayatınızda yanlış kararlar alabilir zararlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilgili özel bir durumu başkalarının yanında paylaşmamalısınız bugün.

17 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü iş hayatınızda şanslı gelişmelerle sevineceğinize daha iyi imkanlar elde edebileceğinize işaret etmekte. Gün sizin gününüz iyi değerlendirin ve aktif olmaktan girişimleri hızlandırmaktan korkmadan hareket edin. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgiliniz yüzünden can sıkıcı durumlar söz konusu olsa da ayrılmak ile ne denli doğru bir karar verdiğinizi bir kez daha teyit edeceksiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar bugün her şey gönlünüzden geçtiği gibi ilerleyecektir.

17 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün ticari ve hukuki konularda gözünüzü dört açmalısınız. Ayrıntılar önem taşımakta küçük bir detay size büyük zararlar verebilir fark edemediğiniz takdirde. Aile ve özel yaşamınızda ise bugün tartışmak yerine uzlaşı içinde olmalı olayları yaşananları sadece kendinize göre yorumlamamalısınız bunu yaptığınız anda her şey yoluna girmeye başlayacaktır.

17 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün işiniz ile ilgili konularda çalışma arkadaşlarınız yüzünden gerginlikler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Yerine getirmedikleri görevler yüzünden aksamalar sizi zor durumda bırakabilir başkalarının yapmadığı işleri de yapmak zorunda kalmanın gerginliğini yaşayabilirsiniz. Özel  yaşamınızda ise bugün kırgınlıklarınızın verdiği duygusallıkla sağlıklı kararlar almakta zorlanabilirsiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

17 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü bugün maddi konularda rahatlamalar yaşayacağınız iş gelişmelerine işaret etmekte. Ek bir işe başlayabilir yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Bugün ailevi konularda da endişelendiğiniz bir durumun hiç te sizin tahmin ettiğiniz gibi olmadığını öğrenerek sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin kıymetini daha iyi anlayacak onunla olan sevgi bağınızı güçlendirmek için daha cesur ve kararlı davranacaksınız.

17 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Gökyüzü bugün iş değişikliği iş birliği gibi konularda isteklerinizi gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. Gizliliğe önem vermeli ve cesaretle ilerlemekten korkmadan hareket etmelisiniz. Bugün arkadaşlık ilişkileriniz ve özel yaşamınız ile ilgili konularda ise hassasiyetinizin sizi aşırı kırılgan bir ruh haline teslim etmesine izin vermemelisiniz.

17 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü ilaç kullanıma bağlı sorunlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor bugün sizleri. Alerjik reaksiyonlar başta olmak üzere mideniz ile ilgili sağlık sorunları yaşamamak için dikkatli davranın. İş hayatınızda ise bugün gecikmeler yüzünden ekstra sabır göstermek zorunda kalabilir ve bazı iş arkadaşlarınız ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sağ duyulu davranırken karşı tarafın baskın tavırları ile sizi yıldırmasına da müsemma etmemelisiniz.

17 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü yönetici gezegeniniz marsın geri hareketi ile aşırı agresif hissederek yanlış yaklaşımlarda olabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle dostlarınız ve iş yaptığınız kişiler ile sorun yaşamamak için günü sakinlikle geçirmeye dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise sizi bir tercih yapmak zorunda bırakmaya çalışan eş ya da sevgilinize karşı gerçekçi bir tutum içinde olmalısınız.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

17 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün maddi olanaklarınızı kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye çalışacak yakınlarınıza karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Merhamet duygusunuz ve dalgınlık sizlere zarar verebilir. İş birlikleri ve fikir önerilerine açık olmakla birlikte öz değerleriniz ile çelişecek her şeyden uzak kalmayı tercih etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün duygularınızı ifade ederken karşı tarafın tutumunu da dikkate alarak hareket etmenizde fayda olacaktır.

17 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Gökyüzü iş hayatınızda size güvenen kişileri hayal kırıklığına uğratmamak için verdiğiniz sözleri yerine getirmeye gayret etmeniz için uyarıyor sizleri. Aksi halde üzülebilir yapamadıklarınız yüzünden kendinizi suçluluk psikolojisi içinde bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkiye başladıysanız karşı tarafla ilgili ortaya çıkan durumların sizinle paylaşılması sonucu büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz bugün.

17 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Gökyüzü bugün aşırı detaycı olmanın iş hayatınızda size zarar verebileceği konusunda uyarıcı etkileri barındırmakta. Bu durum sizi yapacaklarınızdan alıkoyabilir ve kazanca çevirebileceğiniz zamanı boşa harcamanın pişmanlığını deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile dargınsanız ondan gelecek sevgi dolu bir adımla olumsuz her şey ortadan kalkabilir.

17 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün maddi konularda aşırı kaygılı hareket etmenin sonucu yanlış kararlar alıp zarar edebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Kaygı size kaybettirir kontrollü olmalısınız. Bugün ailevi konular da sizden yaşça büyük kişiler ile sözlü düellolarla tartışmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden göreceğiniz kıskançlık sizleri fazlası ile bunaltabilir.

17 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR