17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları


17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

17 Aralık 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koç; Ay halen burcunda ilerlerken hızlı gelişmelere açıksın. Girişimlerin için olumlu koşullar olmasına rağmen yakın ilişkilerde ve sosyal alanda bazı pürüzler yaşayabilir, dengeyi korumakta zorlanabilirsin. Duygularını ve fevriliğini kontrol atında tutmaya çalışmalı; istikrar sağlamak için biraz daha sakin olmalısın.

 

17 Aralık 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Sevgili Boğa; içten içe gerginlik yaratan konular yavaş yavaş dağılabilir ancak duygu ve düşüncelerini açıklayacak ortamı bulmakta hâlâ zorlanabilir, paylaşımlarından dolayı sıkıntı yaşayabilirsin. Korkularınla yüzleşmeni sağlayacak riskler alabilir, maddi konularda yüksek beklenti içine girebilirsin.

 

17 Aralık 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda yer almaya devam edebilir, enerjinin yüksekliğinden dolayı aktiviteler içinde yer alabilirsin. Hedeflerine ulaşmana yardımcı olacak kişilerle irtibata geçebilirsin. Finansal konularda seni baskılayan ve harcamalarını kısıtlamanı gerektiren koşullar oluşabilir.

17 Aralık 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sevgili Yengeç; iş hayatında seni destekleyen koşulların yanı sıra bugün kariyerine yön verecek kişilerle tanışabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve yolculukları içine alan konularda yeni başlangıçlar yapabilirsin. Beklentini karşılamayan durumlar söz konusu olsa da esnek davranman çıkarlarını korumanı sağlayabilir.

17 Aralık 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Sevgili Aslan; gelecekte yapacaklarını planlamış ve hazırlıklarını tamamlamış olabilirsin. Kendi fikir ve düşüncelerini uygulamaya koymana yardımcı olacak güçlü kişiler ve destekler söz konusu. Yurtdışı, eğitim ve medya alanındaki işlerini ilerletmek için olumlu koşulları değerlendirmeye bakmalısın.

17 Aralık 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevgili Başak; finansal alanda huzursuzluk yaratan konular halen devam etmekte. Ortak olduğun kazançlar, prim, nafaka, vergi gibi işlerinle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin. Evin, ailen için yapacağın harcamalarda artış olabilir veya kontrolünde olmayan ödemeler bütçeni sarsabilir.

17 Aralık 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Sevgili Terazi; ilişkilerini geliştirebileceğin, anlaşma ve iş birliklerinden yana şanslı olduğun bir gün yaşayabilirsin. Karşına çıkan kişiler hayata bakış açını yenilemeni ve fırsatlar yakalamanı sağlayabilir. Ancak ev, aile ya da yatırımları ilgilendiren konularda üstünde dolaylı da olsa bir baskı hissedebilirsin.

 

17 Aralık 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sevgili Akrep; gelirlerini arttırmanın yollarını arayarak, yeteneklerini bu doğrultuda kullanmak istiyor olabilirsin. Bugün iş hayatında yeni teknikler kullanmana ve yeni girişimlerde bulunmana olanak sağlayacak olumlu koşullarla karşılaşabilirsin. Kardeşlerle ve yakın çevrenle olan diyaloglarında dikkatli olmalısın.

17 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay; sevgiye dayalı beraberliklerini ve çocuklarla olan bağlarını güçlendirebileceğin olumlu gelişmeler yaşayabilir; kendini geliştireceğin çalışmalarda bulunabilirsin. Ancak harcamalarında dikkatli olmanda fayda var, bütçeni aşabilirsin. Yeni başlangıçlarda bulunmak için gereken cesarete sahipsin.

17 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sevgili Oğlak; ev ve aile içinde yaşanan gerginlikleri aşmak için harekete geçebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan bazı meselelerle ilgili çözüm yolları bulabilir, perde arkasında kalmayı tercih edebilir, dost veya yakınlardan destekler alabilirsin. Harekete geçmek ve başarılı olmak için kendini zorlayabilirsin.

 

17 Aralık 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Sevgili Kova; oldukça hareketli bir gün geçirebilir; gerek zihinsel gerek bedensel olarak güç harcayabilirsin. Arkadaşlarından ya da ekip çalışmalarından gelecek desteklerle hedeflerine varman daha kolay olacaktır. Sana keyif verecek yolculuklar planlayabilir, kişisel gelişimini sağlayacak eğitimlere katılabilirsin.

17 Aralık 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Sevgili Balık; bir süredir beklediğin maddi manevi destekleri bulabilirsin. Kazançlarını arttırmana olanak sağlayacak fırsatları kaçırmamaya çalışmalı; gereken cesareti göstererek girişimlerde bulunmalısın. Fakat iş ya da özel arkadaşlarınla aranda bazı gerilim yaratan durumlar olabilir.

 

 

17 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR