17 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları


17 mayıs 2018 günlük burç yorumları

17 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

17 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

17 Mayıs 2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Üzerinizde otorite sahibi olan kişilerle zıtlaşmaya açıksınız. Zekisiniz, karşınızdakilerin geç algılamaları sizi kızdırıyor. Ama öfkenizi bugün ki gibi gösterirseniz, istenmeyen kişi olursunuz.Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir.Aşk hayatınızdaki durgunluk canınızı sıksa bile yeni heyecanlar yüzünüzü güldürecek.

17 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

 Keşke bir şey istese de yapsam diyen insanlar var etrafınızda. Elinizden tutup işlerinizde destek hizmeti sağlayan bol. Eleştirilere olumlu bakmanız gerekiyor. Çoğu sizi olumlu anlamda değiştirmeye yönelik. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil. Eğitiminizle ilgili atacağınız bir adım geleceğinizi etkileyebilir.

17 Mayıs 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Fazla ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz. Tartışmaları tırmandırma huyunuz var.Planlamalar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Ay, girişimci yönünüzü güçlendirirken, birçok işinizi yoluna koymanız mümkün. Öncelik verdiğiniz konulara dikkat ederseniz yanlış yapma riskiniz azalacaktır.

17 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

 Bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzüleceksiniz. Bu aralar sevindirici bir haberiniz olacak. Giderek en doğruyu yaptınız. Böylece karabasanın üzerine üzerine gidilen sıkıntının nasıl yaklaştıkça küçüldüğünü gördünüz. Sizi çok düşünüp sürekli arayan bir dostunuza vefasızlık ediyor, ilgisinin karşılığını vermiyorsunuz.
  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

17 Mayıs 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Bugün iş yaşamınızda önemli bir gün olabilir. Çok sorumluluk isteyen bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden bekleneni yapacak, elinizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceksiniz.Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemeli, tetkitlerinizi aksatmamalısınız.

17 Mayıs 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın.Maddi konularda beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Parasal konularda geçmişte yaptığınız hataları bir türlü düzeltemiyorsunuz. Sorunlarınızı çözmeye çalışmak yerine üstüne koymamalısınız.

17 Mayıs 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.Aşk hayatınızdaki kördüğümü bir an evvel çözmeniz, sevgi ve güvensizliğin tercihli ilişkilerde bir arada barınamayacağını bilmeniz gerekiyor.

17 Mayıs 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bu konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz. Aniden karşınıza çıkan ve hazırlıksız yakalandığınız bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Alışkın olmadığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sıcakkanlı oluşunuz ortamlara alışmanızı sağlayacak.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

17 Mayıs 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım- 21 Aralık)

Size yaklaşıp açılmaya çalışan insanlar için açık kapı bırakmanızın tam zamanı. Siz de katı tutumunuzu bırakıp onlara ayak uydursanız neşeli anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sorunlarıyla yakından ilgilenin.Bazı arkadaşlarınızı çok ihmal ettiniz. Ne arıyorsunuz ne de soruyorsunuz. Kafanızı karıştıran olaylara karar vermeniz zorlanacak.

17 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Sizi huzursuz ve tedirgin şartlar devam etmekte. En çok kafa karışıklığı yaşadığınız konulara dikkat etmelisiniz. Zira duygusal gerginlikler yıpratıcı derece olacaktır. Olayları akışına bırakmanız, kendinizi toplamaya çalışmanız en iyisi. Zira hazırlık sürecinizi en iyi şekilde geçirmelisiniz. İleride yapacağınız planlara hazırlıklı davranmalısınız.

17 Mayıs 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

 Bazı iş ilişkilerinizde doğru değerlendirmeler, bazı başarılara endeksli görünüyor. Duygusal bazı yakınlaşmalar içindesiniz.Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir.

17 Mayıs 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

 Kişisel konularda yeni atılımlar yapıyor, önemli kararlar alıyorsunuz. Maddi durumunuzu ele aldığınız bu dönem biraz önlemci olmalısınız. Yaşadığınız bütçe açıkları, ani para çıkışları dengenizi sarsabilir. Kaynaklarınızı daha akılcı kullanmalı, risk taşıyan girişimlerden şimdilik uzak durmalısınız. Aşk hayatınızdaki durgunluk sizi yıldırmasın.

17 Mayıs 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirmesini dileriz.
  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR