18 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları


18 ağustos 2018 günlük burç yorumları

18 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları astroloji severler için aşk, kariyer, sağlık, para ve insan ilişkileri hakkında ipuçları veriyor. Evrenin sizin için neler hazırladığını astrolojik yorumlarla keşfedebilirsiniz. Bu yönlendirmeler kararlarınızı dahi etkileyebilir.

18 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları değerlendirilirken son 1 yıl içerisinde hayatınızda gerçekleşen değişiklikler, keşfettiğiniz bilgiler, eğilimler ve olaylara bakış açınız uygulanmak için sizi bekliyor.

18 Ağustos  2018 Koç Burcu  Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Gökyüzü ikili ilişkilerinizde özellikle iş hayatınızla ilgili paylaşımlarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri. İyi niyetli olmayan  kişiler yüzünden iş yeriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün ailevi konularda da hassas olmalı duygusal davranışlar içinde olan yakınlarınıza karşı duyarlı davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise tutkulu sevgi dolu bir gün sizleri karşılamakta.

18 Ağustos 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs)

Gökyüzü bugün kardeşleriniz ile gerginlikler yaşayabileceğiniz enerjileri barındırmakta. Dikkatli davranın ve kendinizi onların bencilce yaklaşımları ile savunmasız hissedip sizi üzmelerine müsaade etmeyin. Zor günler geçirdiniz yeni yeni toparlanmaya başlarken daha kararlı olmalı istemediğiniz hiç bir şeyin içinde olmamalısınız. İş ve özel yaşamınızda güvenmeniz gereken tek şey iç sesiniz ve kalbiniz başkaları değil.

18 Ağustos 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün yakın arkadaşlarınızın özel hayatlarında yaşanacak gelişmelerin içinde taraf olmamaya özen gösterin dostluklarınızın yara almasını istemiyorsanız şayet. Finansal konularda da günün ilerleyen saatlerinde olumlu haberler gelişmeler kaygılarınızdan uzaklaştırabilir sizleri. Özel yaşamınızda ise ikilemler bugün ilişkinizi hırpalayabilir.

18 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz)

Gökyüzü bugün yakınlarınız ile ilişkilerinizde aşırı iyi niyetli tutumunuzdan dolayı zarar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle yakınlarınızın çocukları ile ilişkili konularda dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise bugün kızgınlıkla hareket etmemelisiniz.

  Şubat Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos)

Gökyüzü özel hayatınızda duygu dolu bir günü müjdeliyor sizlere. Karşılıklı güven ve aşk tazeleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız keyfini çıkarın ve sahip olduğunuz güzellikler için şükredin bugün. Özel yaşamınızda  bu güzel etkilerin yansıması meslek hayatınızda da sağlıklı kararlar almanız açısından iyi değerlendirmelisiniz.

18 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün inatçı yakınlarınız yüzünden dostlarınız ile problemler yaşayabilirsiniz dikkatli davranın. Yakınlarınızın dostluklarınızı bozmasına izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişle yaşamaktan vazgeçmeli birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin iyi niyetli yaklaşımlarını şüphelerinize kurban etmemelisiniz.

18 Ağustos  2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Gökyüzü bugün arkadaşlık ve iş ilişkilerinizi birbirine karıştırmamanız için uyarıyor sizleri. Dikkatli davranın zarar görebilir üzülebilirsiniz. İş ve arkadaşlığı birbirine karıştırmamalı sakin kalmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin uyarılarını dikkate almanız faydanıza olacaktır.

18 Ağustos 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Gökyüzü bugün maddi endişelerinizin yükselerek yanlış kararlar alabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Anlık kaygılar zarar etmenize neden olabilir. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar için acele etmeli aşkta yüreğinizin ferahlayacağı bu zaman diliminde yeni insanlarla ilerlemekte tereddüt etmemelisiniz.

  Mart Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği

18 Ağustos 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Gökyüzü bugün yakınlarınızın ani sağlık sorunları kısa süreli endişeler yaşayabilirsiniz. Bu yaşanan durum kendi sağlığınızı da daha fazla önemsemenizi sağlayacak. Özel yaşamınızda da ertelediğiniz kararları almaya başlayabilirsiniz.

18 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak)

Bugün yakın çevrenizde bulunan kişilerin gerçek yüzlerini görerek hayal kırıkları yaşayabilir sizi uyaran sizi gerçekten seven insanlara haksızlık ettiğinizi daha derinden algılayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise   bekar Oğlaklar sürpriz birlikteliklere adım atabilirler.

18 Ağustos 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün kas ağrılarınız sizin için yorucu bir hal alabilir. İçinizden hiç bir şey yapmak gelmeyebilir  bu haliniz eş ya da sevgilinizi endişelendirebilir yaşam enerjinizi toplayın ve sizi seven insanların uyarılarını dikkate alın.

18 Ağustos 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda keskin kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. Üzmek ve üzülmek istemiyorsanız dikkatli davranın. Ailevi konularda ise yakınlarınızın çıkarcı yaklaşımlarına tahammül edemeyebilirsiniz.

18 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

  Nisan Ayında Doğanların 8 Muhteşem Özelliği


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR